HTC HD3 u razvoju

poruka: 64
|
čitano: 12.201
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC HD3 u razvoju".
14 godina
neaktivan
offline
HTC HD3 u razvoju

nek me netko prosvijetli, kako nesto sto ima rezoluciju manju od 1920*1080 moze reporoducirati (odnosno kakvog to smisla ima) video 1080p?? :S

thinking...
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HTC HD3 u razvoju

Zvjer! Jače od nekih prijenosnika Smijeh

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC HD3 u razvoju
marauder16 kaže...

nek me netko prosvijetli, kako nesto sto ima rezoluciju manju od 1920*1080 moze reporoducirati (odnosno kakvog to smisla ima) video 1080p?? :S

Zato jer ima HDMI!

"Ostatak poznatih specifikacija čine HDMI izlaz, podrška za WiFi, 3G, 4G i Bluetooth povezivost.."

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.7.2010 0:13 (Lion King).
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC HD3 u razvoju
marauder16 kaže...

nek me netko prosvijetli, kako nesto sto ima rezoluciju manju od 1920*1080 moze reporoducirati (odnosno kakvog to smisla ima) video 1080p?? :S

Valjda zato jer ima  hdmi  pa da izravno reporoducira na  hd tv bez potrebe nekog playera . zvuči super.

Al je malo čudo kako tak slab poc može vrtjeti full hd rezu .

Edit :

Čovjek me pretekao .

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.7.2010 0:16 (WItcher).
13 godina
protjeran
offline
HTC HD3 u razvoju

mobiteli ce ubrzo biti jaci od deskotop racunala...pa ovo je strasno ..1gb memorije na mobitelu..kad se samo sjetim kakvi su bili prije 5-6 godina,onda si ni nemogu zamisliti kakvi ce biti za 5-6 godina..samo da se android i baterije razvijaju istom brzinom

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HTC HD3 u razvoju

Čisti lažnjak

 

Inače ovo ostalo je lako moguće, ali čim sam vidio rezoluciju koja nije odobrena od MS-a za WP7 znao sam da je fake.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC HD3 u razvoju

Dobro jesu li ljudi svjesni koliko je 4,5 inča,razmišlja li itko o tome kako će to stati u džep,to što ima debljinu od 10mm pri tome ne igra nikakvu ulogu,osim toga,u teksu ne piše ništa o HDMIju tako da spekulacije o tome ne prihvaćam kao razlog za 1080p video-mobitel bi trebao biti u stanju glatko reproducirati snimljeni video.A i pitam se kakav će taj OS biti...ima zanimljiv koncept no više nego često je slučaj da je zanimljiva ideja propala na osnovu   loše realizacije.

A pošto to nije OS temeljen na aplikacijama neće moći spasiti stvar sa sense UI već će morati stvarati sasvim novi a pitanje je da li će toliko dugo ljudi čekati.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC HD3 u razvoju
WItcher kaže...
marauder16 kaže...

nek me netko prosvijetli, kako nesto sto ima rezoluciju manju od 1920*1080 moze reporoducirati (odnosno kakvog to smisla ima) video 1080p?? :S

Valjda zato jer ima  hdmi  pa da izravno reporoducira na  hd tv bez potrebe nekog playera . zvuči super.

Al je malo čudo kako tak slab poc može vrtjeti full hd rezu .

Edit :

Čovjek me pretekao .

Moze zato kaj ima hardwaresku akceleraciju dekodiranja HD video zapisa :)

15 godina
neaktivan
offline
HTC HD3 u razvoju

Mislim stvarno vise!!!!!!! Oce li vec poceti izbacivati smartphone na trziste , uopce ih nema!!!!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC HD3 u razvoju

Pretjeruju s veličinom ekrana

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC HD3 u razvoju

HD3: 1280 x 800 točaka <> iPhone 4: 960 x 640 točaka.

 

RETINA DISPLAY, KISS MY AS*S!! Poljubac

 

BTW, mob je jači od mog netbooka :P

 

@voyager: ne znam kako će ovo stati u džep, ako je HD2 zapinjao u cargo hlačama. :D

PSN: filip99 //
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.7.2010 1:03 (AlienWare1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HTC HD3 u razvoju

nisam našao vijest na gsmarena niti na xdadevelopers, ali bug ima ekskluzivu (čitaj FAKE) :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: HTC HD3 u razvoju
Pr0xiMUS kaže...

nisam našao vijest na gsmarena niti na xdadevelopers, ali bug ima ekskluzivu (čitaj FAKE) :D

Samo ne znam koju to ekskluzivu ima bug, ako imas cak i link na koji mozes kliknuti i provjeriti izvor informacije.

Generalno, zaboli me...

 

14 godina
protjeran
offline
HTC HD3 u razvoju

ali svi će kupiti iPhone, posto je iPhone "bolji" XD

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HTC HD3 u razvoju

mob je preeee ali zašto forsiraju tu prokletu windows sedmicu

da je na androidu bio bi puno popularniji (moje mišljnje)

a majke ti ovo i je ko netbook

dodaš još inč i li dva i imaš uređaj veličine i performansi netbooka

Ovo je moj potpis...
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
HTC HD3 u razvoju
A koliko minuta ce ovo cudo izdrzati na bateriji? Daba mi sve to ako nesmijem ici van bez punjaca jer ce se baterija samo tak isprazniti :/.

Mislim da se hardver u mobovima prebrzo razvija naprema baterijama, treba prvo smisliti kapacitetnije i da se brzo pune pa onda stavljati cuda u mob. Bilo bi super kad bi se video mogao slati bezicno preko mreze na komp ili tv, pa onda igras neku igru a mob ti postaje kontroler a na monitoru/tv vidis sliku. Ali posto za windowse nece biti gomila igara mogu odmah sad to zaboraviti :P
Stoja
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC HD3 u razvoju
netko,netkovic kaže...

ali svi će kupiti iPhone, posto je iPhone "bolji" XD

Ne, već zato što JE bolji :)

14 godina
neaktivan
offline
HTC HD3 u razvoju

bolje da stave pravi windows 7

potpis
 
3 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
HTC HD3 u razvoju

Lažnjak...

 

http://wmpoweruser.com/?p=17630

 

Svejedno, slične specifikacije će doći prije ili kasnije.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HTC HD3 u razvoju

nekako mi se čini da su proizvođači telefona odavno presali razmišljati o tome da li neki telefon stane u džep ili ne...

Silence! I Kill You...
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC HD3 u razvoju
Mrgud Veliki kaže...
Pr0xiMUS kaže...

nisam našao vijest na gsmarena niti na xdadevelopers, ali bug ima ekskluzivu (čitaj FAKE) :D

Samo ne znam koju to ekskluzivu ima bug, ako imas cak i link na koji mozes kliknuti i provjeriti izvor informacije.

Generalno, zaboli me...

 

 

Ovo je stara vijest, neki sam dan na Twitteru našao članak na istu temu - iz OŽUJKA.

13 godina
protjeran
offline
RE: HTC HD3 u razvoju
AlienWare1 kaže...

HD3: 1280 x 800 točaka <> iPhone 4: 960 x 640 točaka.

 

RETINA DISPLAY, KISS MY AS*S!! Poljubac

 

BTW, mob je jači od mog netbooka :P

 

@voyager: ne znam kako će ovo stati u džep, ako je HD2 zapinjao u cargo hlačama. :D

 

koji kralj :D vec krenio flejmat iako je ovo tek pila na papiru

13 godina
protjeran
offline
RE: HTC HD3 u razvoju
netko,netkovic kaže...

ali svi će kupiti iPhone, posto je iPhone "bolji" XD

  to uopce nije upitno

al lijepo je vidjeti kako tehnologija i konkurenicija idu naprijed i samim time i tjeraju apple da pravi jake mobitele

16 godina
offline
HTC HD3 u razvoju

Neda mi se sada provjeravati o HD3 ali se već priča pola godine? Kao i o specifikacijama, koje su nečija mašta, kao i prikaz uređaja na slici. Sve u svemu to nije to, a i ne vjerujem da će podržavati 4G gotovo pa siguran.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC HD3 u razvoju
bugonja kaže...
netko,netkovic kaže...

ali svi će kupiti iPhone, posto je iPhone "bolji" XD

  to uopce nije upitno

al lijepo je vidjeti kako tehnologija i konkurenicija idu naprijed i samim time i tjeraju apple da pravi jake mobitele

Nije tako. Apple je "tjerao" druge da prave jače mobitele da bi prestigli iPhone. Pa tek 2-3 godine nakon izlaska iPhonea pojavio se HTC Hero, pravi iPhone killah.

 

Apple sad pravi jače mobitele čisto da "stari" iPhone ne postane outdated i zastari(i naravno, da pokupi još para jer je vidio da je vrag odnio šalu sa Androidom i da je Android počeo gaziti iPhone.)

PSN: filip99 //
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.7.2010 10:49 (AlienWare1).
15 godina
offline
RE: HTC HD3 u razvoju
Ako još to i naprave, plačat ćemo ga suhim zlatom.
14 godina
neaktivan
offline
HTC HD3 u razvoju

Koja zvjer! Ne mogu vjerovati koliko su se razvili mobiteli u zadnje vrijeme :)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC HD3 u razvoju
stevan94 kaže...

Koja zvjer! Ne mogu vjerovati koliko su se razvili mobiteli u zadnje vrijeme :)

To će imati akumulator kao bateriju.

PSN: filip99 //
16 godina
neaktivan
offline
HTC HD3 u razvoju

Ja ne znam zašto većini smeta veličina ekrana...Pa što mobitel ima veći (i kvalitetniji) ekran to je ugodniji i brži rad na njemu...Moj je savjet da počnete kupovati robu s većim džepovima Smijeh

Moj PC  
4 1 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC HD3 u razvoju
AlienWare1 kaže...
stevan94 kaže...

Koja zvjer! Ne mogu vjerovati koliko su se razvili mobiteli u zadnje vrijeme :)

To će imati akumulator kao bateriju.

Pa punjiva baterija (NiMH, LiPO, LiON), itd. jesu akumulatori :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice