Za developere (i one koji se tako osjećaju): https://aka.ms/win365developer
Za developere (i one koji se tako osjećaju): https://aka.ms/win365developer
..morao sam provjerit da nisam na linkedinu (nakon čitanja članka)
..morao sam provjerit da nisam na linkedinu (nakon čitanja članka)
Ejaj čini to tekstovima...
a gle, ejaj je primjetio da se ljudi cesto zatvore pa je tekst sastavljen s ciljem poticanja probave. ako ikad sjedite na skoljci i nejde, samo potrazite linkedinludjake i proluftajte svoj straznji otvor momentalno.
Problem je sto oni nastave prditi na usta cak i nakon sto pustis vodu, svako jutro glupost jedna. Milijarderi za svaki linkedin post napisan ejajem zrtvuju jedno janje.
Užas u što se to pretvara. Windowsi, koji su bili jedina dobra stvar od Microsofta godinama, pretvaraju se jos vise u neupotrebljivo smece. Kako idu u tom agentic smjeru. Ako misle sve prebaciti na AI agente da sve odlucuju i rade, cemu onda koristenje racunala od ljudi. Jer AI su zamisljeni da rade i misle i donose odluke za ono što bi čovjek morao.
Ako vas toliko smetaju ti mrski Winozi, vibe kodajte si sami svoje OS-ove, u čemu je problem?
Ako vas toliko smetaju ti mrski Winozi, vibe kodajte si sami svoje OS-ove, u čemu je problem?
Za vibe codanje ipak treba nekog logickog zakljucivanja i znanje arhitekture. Inace vibe code je ko kuca bez temelja i stupova. Jedna izmjena i ide sve u pm.
Ako vas toliko smetaju ti mrski Winozi, vibe kodajte si sami svoje OS-ove, u čemu je problem?
Za vibe codanje ipak treba nekog logickog zakljucivanja i znanje arhitekture. Inace vibe code je ko kuca bez temelja i stupova. Jedna izmjena i ide sve u pm.
Pa zato i kažem, ovdje na ovom forumu su sve top stručnjaci, svi sve razumiju, ne trebaš im ništa objašnjavat. Od takvih bi očekivao da si sami naprave svoj OS jer su tako stručni i fantastični - prepuni znanja i iskustva, predvodnici na svom polju! Vrhunski intelekti!
Ili su ipak luzeri koji pojma nemaju? Nikad nećemo saznat.