Microsoft Build 2026: Windows ustupa mjesto agenti

poruka: 8
|
čitano: 1.367
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft Build 2026: Windows ustupa mjesto agenti".
17 godina
offline
Microsoft Build 2026: Windows ustupa mjesto agenti

Za developere (i one koji se tako osjećaju): https://aka.ms/win365developer

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.6.2026 9:26 (tgmcro).
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Microsoft Build 2026: Windows ustupa mjesto agenti

..morao sam provjerit da nisam na linkedinu (nakon čitanja članka) 

 
4 0 hvala 0
17 godina
offline
Re: Microsoft Build 2026: Windows ustupa mjesto ag
Svakakav kaže...

..morao sam provjerit da nisam na linkedinu (nakon čitanja članka) 

 Ejaj čini to tekstovima...

17 godina
offline
Re: Microsoft Build 2026: Windows ustupa mjesto ag

a gle, ejaj je primjetio da se ljudi cesto zatvore pa je tekst sastavljen s ciljem poticanja probave. ako ikad sjedite na skoljci i nejde, samo potrazite linkedinludjake i proluftajte svoj straznji otvor momentalno.

 

Problem je sto oni nastave prditi na usta cak i nakon sto pustis vodu, svako jutro glupost jedna. Milijarderi za svaki linkedin post napisan ejajem zrtvuju jedno janje.

Linux, Arch Linux.
15 godina
offline
Microsoft Build 2026: Windows ustupa mjesto agenti

Užas u što se to pretvara. Windowsi, koji su bili jedina dobra stvar od Microsofta godinama, pretvaraju se jos vise u neupotrebljivo smece. Kako idu u tom agentic smjeru. Ako misle sve prebaciti na AI agente da sve odlucuju i rade, cemu onda koristenje racunala od ljudi. Jer AI su zamisljeni da rade i misle i donose odluke za ono što bi čovjek morao.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Microsoft Build 2026: Windows ustupa mjesto agenti

Ako vas toliko smetaju ti mrski Winozi, vibe kodajte si sami svoje OS-ove, u čemu je problem? 

 
0 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: Microsoft Build 2026: Windows ustupa mjesto ag
maxus182 kaže...

Ako vas toliko smetaju ti mrski Winozi, vibe kodajte si sami svoje OS-ove, u čemu je problem? 

 Za vibe codanje ipak treba nekog logickog zakljucivanja i znanje arhitekture. Inace vibe code je ko kuca bez temelja i stupova. Jedna izmjena i ide sve u pm.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: Microsoft Build 2026: Windows ustupa mjesto ag
SimeKZ kaže...
maxus182 kaže...

Ako vas toliko smetaju ti mrski Winozi, vibe kodajte si sami svoje OS-ove, u čemu je problem? 

 Za vibe codanje ipak treba nekog logickog zakljucivanja i znanje arhitekture. Inace vibe code je ko kuca bez temelja i stupova. Jedna izmjena i ide sve u pm.

Pa zato i kažem, ovdje na ovom forumu su sve top stručnjaci, svi sve razumiju, ne trebaš im ništa objašnjavat. Od takvih bi očekivao da si sami naprave svoj OS jer su tako stručni i fantastični - prepuni znanja i iskustva, predvodnici na svom polju! Vrhunski intelekti!

 

Ili su ipak luzeri koji pojma nemaju? Nikad nećemo saznat.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice