Youtube premium

poruka: 8
|
čitano: 205
|
moderatori: Danny_HR, Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 mjeseci
Youtube premium

Bok ekipa!

Budući da je situacija kakva je i ima se vremena napretek, zanima me jel netko možda yt premium preko indijskog VPN-a, načuo sam da košta nekih 18kn?

Ako bi netko mogao ukratko objasniti kako to ide..

Hvala,lp:D

0 0 hvala 0
8 godina
Youtube premium

Preuzmeš TunnelBear, odaberes državu Indiju, odes na stranicu Youtube Premium, upišeš fake indijsku adresu (ima po netu fake generatora) i platiš karticom (mislim da prolaze VISAe, ja sam koristio Revolut VISAu). Nakon toga isključiš VPN i to je to. Prvi mjesec bi trebao bit besplatan, ostalo ide po 12 kn.

Moj PC  
5 0 hvala 2
10 godina
Youtube premium

točno kako je opisano u postu iznad mene. Cijena je oko 12kn za običan account, a malo manje od 18 za family account (čini mi se za 5 korisnika).

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
Re: Youtube premium
jozef kaže...

točno kako je opisano u postu iznad mene. Cijena je oko 12kn za običan account, a malo manje od 18 za family account (čini mi se za 5 korisnika).

Upravo tako, ali 6 korisnika (ti + 5 članova obitelji)

Dodatni korisnici ne moraju ni koristiti VPN, samo prihvate pozivnicu koju dobe na mail i aktiviran je Premium (+YT Music)

2 godine

Ja ga isto imam več pola godine na Indijsku fitnu, i u paketu dobiješ tri stvari (aplikacije)

Youtube premium (nema reklama, možeš slušat u pozadini, možeš donwloadat...)

Youtube music (govori se da će jednom zamjenit Google play music)

Google play music  - meni osobno draži nego Deezer, Spotify i Apple music - ali to je stvar osobne preferencije jer bazu muzike imaju svi skoro totalno istu

12 godina
Youtube premium

Uzeo sam si danas obiteljski paket preko Indije i uredno je prošlo sve. Još sam bio na VPNu i poslao sestri pozivnicu i izbacilo joj da nismo ista država. Aktiviram VPN i na svom i na njenom računalu i prođe bez problema, doda mi ju u obitelj. Odspojim se sa VPNa, pošaljem drugoj sestri pozivnicu, ona preko mobitela proba aktivirati i isto joj napiše da nismo ista država. Ulogiram se na njen račun na računalu, aktiviram VPN, aktiviram VPN sebi, pošaljem pozivnicu i prođe bez problema.

Pokušam frenda ubaciti i neće apsolutno nikako. Sa VPNon, bez njega, preko mobitela, preko računala, ništa neće. Čak je došao kod mene i na 2 moja računala se logirao u svoj Youtube i GMail račun, pa smo probali i sa i bez VPNa na oba računala i nikako neće. Probali smo i sa i bez VPNova na mobitelima i isto neće. Ima tko ideju kako riješiti?

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
Youtube premium

Probaj mu napraviti novi? 

0 0 hvala 0
12 godina

Novi gmail račun? To je opcija koju nismo probali, a i teško da će htjeti, jer koristi jedan glavni mail za komunikaciju i sve i sad da samo zbog YT mora imati drugi.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice