Reboot Fablea odgođen u iduću godinu, navodno zbog

poruka: 1
|
čitano: 938
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Reboot Fablea odgođen u iduću godinu, navodno zbog".
8 godina
offline
Reboot Fablea odgođen u iduću godinu, navodno zbog

u rujnu će biti 2 godine da PS4 pro spava...da se nije palio...tako kad ponovno krenemo u spašavanje virtualnih svjetova...bome će biti posla...taman izlaskom novih konzola

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice