ča su teveji sve bolji to je sadržaj sve gori...ono prije se ubijao skidajući remux-e...sad je dobar i onaj od 2gb za cili film...a ono ča valja je ionako snimljeno prije 40...50...60 godina kad tehnologija filmskih kamera je bila takva da ne mogu iskoristiti ove sadašnje teveje
hebote večina filmova radnja u mraku tako da ih jeftinije dođe produkcija...bez svitla nema ni milijardu nijansi

Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS