Rokam GOS zadnjih cca. godinu dana i nemam namjeru vraćati se na bilo koji standardan OS.
No treba napomenuti da iako se mogu uredno staviti Google servisi gore (pa i sve standardne aplikacije - svejedno će i dalje biti sigurniji i manje pratiti korisnika) ima određenih prilagidbi na koje treba biti spreman:
- Google Wallet ne radi i nikad neće (postoji alternativa u vidu Curve Pay-a)
- bankovne aplikacije u principu rade no mogu prestati raditi bilo kada (npr. Revolut jedno vrijeme nije radio, HPB aplikacija mi kod svakog pokretanja javlja da imam modificirani OS i sl.)
Nažalost samo na Pixele ide (zbog u članku spomenutih hardverskih sigurnosnih značajki) tako da paradoksalno moraš uzeti Googleov mob da bi se deguglao ali okej, dobri su im uređaji, pa može.
Gledam te!
