Šteta što nisu riješili imovinsko pravne odnose na način da samo prošire Petrovaradinsku. Ovako će nabiti taj most na samo jezero.
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Nadam se da se ta nakarada neće nikad izgraditi.
Šteta što nisu riješili imovinsko pravne odnose na način da samo prošire Petrovaradinsku. Ovako će nabiti taj most na samo jezero.
Nadam se da se ta nakarada neće nikad izgraditi.