Pa to je kao u onom vicu kad crnogorac piše kompjutorski virus... pa ne zna kako, zato moli korisnika neka sam pobriše svoj disk.
Ovdje ne trebaš ni korisnika, možeš odmah reći OS-u: "ajde formatiraj disk".
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
