oće imati feature lakog skidanja piture...kad daješ soma i više jura...prva stvar prije same kupovine je maska i screen a onda je totalno svejedno koje je boje...ono kad prodavaju na oglasima pa napišu ma ima neku sitnu ogrebotinu ništa strašno..a ono na slikama udubljenje od milimetar a kučište od titana
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
jedva sam ga prepoznao
Stvarno su pretjerali s tim mobitelima.
Uskoro će s jednogodišnjeg preći na šestomjesečno izlaženje novih modela, jer budala ima koliko hoćete. Da nema, ne bi svako malo izbacivali novi model.
Kao da sam jučer kupio novi S24 Ultra a već se priča i o S27 koji izlazi u siječnju.

