ako AI agent za plaćanje bude mi kupovao stvari sa svog tekućeg a ne moga onda luuuudilo brale...da da da još jedan način da i onako financijski nepismeno mladi si sebi još više fincijski zagorčaju život...ja sam svoju financijsku disciplinu kovao skupljajući u kasicu prasicu koju sa sam pravio od praznih plastičnih kutija...skupljao...dinar po dinar...marku po marku...kunu po kunu...i sada kad mogu kupiti bez problema bilo ča...prvo malo skupljam pakupim....dapaće ja sam samom sebi stvorio kreditni fond...samom sebi posudim i onda vraćam...recimo da sad idem kupti mobitel..uzmem od samog sebe 800E i onda odlučim misečno vraćati recimo...20E...s obzirom da ga budem koristio 4-4 godine...taman da ispatlim tih 800 ida imam za slkjedeći put...idem u dućan i onda od sitnih odvojim dnevno desetak centi da bi godišnje skupio recimo 100E
sve te stvai ne moram raditi ali mi postala navika i gušt



Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS