meni je od 27.ožujka AD postalo svejedno...nakon duuuuugo vrimena na računu više litara nego ejura:)... potrošnja 6 litara na stoćku...a cijena...hohoho nova izgleda 0,77
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
meni je od 27.ožujka AD postalo svejedno...nakon duuuuugo vrimena na računu više litara nego ejura:)... potrošnja 6 litara na stoćku...a cijena...hohoho nova izgleda 0,77