ne znam kako u drugim državama,ali kod nas postoji njuškica...samsung S26U vakuum za 850E...s tim da sam primjetio kada odem u gsm arenu...već je njekoliko puta bila vijest da zamzun smanjuje cijenu svojih flagshipova...evo nije ni prošlo 3 miseca ultra na korak od okruglih 800E
te razlike u fotografiji jedino imaju smisla u raw-u a većina koliko sam primjetio imaju recimo telefoto na mobitelu pa rukom zoomiraju sa glavne pa imaju digitalni zoom,neznaju uopće koristiti svoje skupe igračke a tek ovi cestovni debili sa mobitelima na ušima...a imaju na raspolaganju voice control i bežične slušalice
