Toshiba AC100

poruka: 17
|
čitano: 2.824
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Toshiba AC100".
15 godina
offline
Toshiba AC100

Ma dobra je to fora s tim Androidom samo da se nadam da nece doci do fragmentacije verzija andoida.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Toshiba AC100

s'tim nemres nit' pivu otvoriti.. tako bi rekao moj profesor iz informatike...

ja bih radije kupio play station portable i skinio si nekoliko igrica za te pare...

ali opet, lijepo izgleda...

mjenjam sobnu lampu za dvosobnu..
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Toshiba AC100

još da su stavili TS

XBOX Live: badcxx
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Toshiba AC100
i izbacili tipkovnicu ... :D
A.
 
6 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Toshiba AC100

Bas mi je bezveze! Sta ce ti Android na notebooku :)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Toshiba AC100

Nije netbook već smartbook, nisu Windowsi već Android, nije Intel već gigahercna Tegra 250.

NIJE DOBAR NEG' JE SMEĆE!Smijeh

 

EDIT:Šala,čini se dobar.Namigiva

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.-----Što se dogodi Facebook profilu kad čovik krepa?
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.6.2010 18:23 (lzgr).
 
1 3 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Toshiba AC100

ne razumijem zašto se ide na lagano tanko itd kada je potrebno malo kompaktno-tablet. sinoć kasno dobio sam mail a baterija na black berry-ju prazna. ustanem uzmem netbook i pokušavam. ne znam kako bih se namjestio ,ispada klizi,monitor teži od cijelog donjeg dijela pa se prevagne sto puta. grozno. ništa-ustani i odi do stola i napiši mail. toliko protiv tableta,nije mi jasno. ali kad dođu ne tržište onda će ih prvi kupiti oni koji su po njima  pljuvali .

Z
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Toshiba AC100

To mi je baš bezveze, subnotebook a gore android, wtf!?!?!? Samo da uzmem sekundu i da pogledam u svoju magičnu plazma kuglu pa nek proreknem budućnost tome kvazi-netbooku........hmmmm..... vidim da to nebu igralo, puno bolja solucija bi bila tablet sa multitouch zaslonom i definitivno wait do izlaska Androida 2.2, eeee to bi bila prava stvar i kad bi još pala i neka cijena koja bi bila za "široku raju" di bi mu bio kraj (think about it: 3G, WiFi, Brzi SSD, solidan procesor, brzi Android 2.2) prava stvar za nas lijene informatičare/gadget frikove, izvališ se na krevet i rokenrol Cool

bolje haker nego šljaker
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Toshiba AC100

meni se bas svida taj koncept,sta fali?glavno da moze na net i da je mali.

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Toshiba AC100

Čemu SSD? Većina ljudi bi bila sretnija da im baterija traje 20% kraće ali da imaju 10x više prostora na disku. To mi nikako nije jasno.

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Toshiba AC100
mihaeeel kaže...

s'tim nemres nit' pivu otvoriti.. tako bi rekao moj profesor iz informatike...

ja bih radije kupio play station portable i skinio si nekoliko igrica za te pare...

ali opet, lijepo izgleda...

Jel' taj "profesor" studirao agronomiju kad se tako dobro razumije u hmelj? ;-) Po njemu vjerojatno treba i7 za zahtjevne Excel tablice... 

13 godina
neaktivan
offline
RE: Toshiba AC100
Friday kaže...

Čemu SSD? Većina ljudi bi bila sretnija da im baterija traje 20% kraće ali da imaju 10x više prostora na disku. To mi nikako nije jasno.

Možda zato jer je u pitanju strojčić koji će služiti isključivo za net i vrtiti Googlove cloud aplikacije? Uređaj i nije zamišljen kao MassStorage, a sama autonomija baterije u tako malim strojevima je i te kako dobrodošla. 

16 godina
odjavljen
offline
RE: Toshiba AC100
Luciano kaže...
Friday kaže...

Čemu SSD? Većina ljudi bi bila sretnija da im baterija traje 20% kraće ali da imaju 10x više prostora na disku. To mi nikako nije jasno.

Možda zato jer je u pitanju strojčić koji će služiti isključivo za net i vrtiti Googlove cloud aplikacije? Uređaj i nije zamišljen kao MassStorage, a sama autonomija baterije u tako malim strojevima je i te kako dobrodošla. 

 

320 giga mass storage? Jel ti imaš 98-icu instaliranu?

Freak Show Inc.
15 godina
neaktivan
offline
Toshiba AC100

Dimensions: 262×189.8×12-21mm
Weight: 870g
Price: 40 000 Yens, or 355€.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Toshiba AC100
Friday kaže...

 

320 giga mass storage? Jel ti imaš 98-icu instaliranu?

Windowsi98?! Izbjegavam upotrebljavati software koji ispred imena ima prefiks "Micro$oft".  Ali vratimo se na temu...

 

Navedeni uređaj koristi Android i za takav OS je 32Gb SSD više nego dovoljno. Nisu svi sustavi gladni resursa kao Windowsi... netbook sa kojeg ovo pišem ima OS čija je instalacija manja od 200Mb i sustav se boota u manje od 5sec.. Na kraju krajeva, sam Toshibin uređaj je jeftiniji (350€) i malkice jači od prosječnog "pametnog telefona". Što bi na njemu vrtio? AutoCAD? ;-)

 

I BTW, to što je novinar nazvao SSD je vjerojatno nekoliko mem. čipova zalemljeno na matičnoj ploči, a sve u cilju smanjenja troškova proizvodnje.

16 godina
odjavljen
offline
RE: Toshiba AC100
Luciano kaže...
Friday kaže...

 

320 giga mass storage? Jel ti imaš 98-icu instaliranu?

Windowsi98?! Izbjegavam upotrebljavati software koji ispred imena ima prefiks "Micro$oft".  Ali vratimo se na temu...

 

Navedeni uređaj koristi Android i za takav OS je 32Gb SSD više nego dovoljno. Nisu svi sustavi gladni resursa kao Windowsi... netbook sa kojeg ovo pišem ima OS čija je instalacija manja od 200Mb i sustav se boota u manje od 5sec.. Na kraju krajeva, sam Toshibin uređaj je jeftiniji (350€) i malkice jači od prosječnog "pametnog telefona". Što bi na njemu vrtio? AutoCAD? ;-)

 

I BTW, to što je novinar nazvao SSD je vjerojatno nekoliko mem. čipova zalemljeno na matičnoj ploči, a sve u cilju smanjenja troškova proizvodnje.

 

Pošteno ,ali svejedno sam mišljenja da bi se ljudi odrekli malo autonomije radi prostora na disku. Za "isključivo korištenje web-a" možeš imati i iPhone. Ako već imaš (uvjetno rečeno) PC onda je poželjan i nekakav normalan disk.

Freak Show Inc.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Toshiba AC100
Friday kaže...

Pošteno ,ali svejedno sam mišljenja da bi se ljudi odrekli malo autonomije radi prostora na disku. Za "isključivo korištenje web-a" možeš imati i iPhone. Ako već imaš (uvjetno rečeno) PC onda je poželjan i nekakav normalan disk.

Vjerojatno, ali taj (uvjetno nazvan) SSD je jeftiniji od HDD-a i samim tim je pojeftinio proizvodnju, a zbog svoje prirode je ubrzao cijeli stroj. IMHO, 90% korisnika će biti zadovoljno sa malim diskom, o oni ostali imaju alternativu u vidu klasičnoga netbooka. Jojofon zbog malog ekrana i nepostojanje tastature ipak ne bi svrstao u uređaj kojim se može ugodno surfati mrežom i odgovarati na mailove. 

A što se tiče veličine diska, znam iz iskustva da nema tog diska kojeg ne mogu popuniti i uvijek mi fali mjesta... radi usporedbe, moj prvi disk na Amigi2000 imao je 32Mb, danas imam 2Tb u desktopu i uvijek je gužva:-)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice