Ime mu je iPad!

poruka: 438
|
čitano: 81.847
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ime mu je iPad!".
14 godina
offline
Ime mu je iPad!

i to je to ,to smo očekivali zadnjih nekoliko tjedana,malo veći iphone,ali to je apple pa će sigurno biti hit

Moj PC  
4 2 hvala 0
14 godina
offline
Ime mu je iPad!

Izgelda odlično, samo da mu još cijena nije do neba..

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ime mu je iPad!

A zašto Bug nema neku vrstu streama? Smijeh

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Enterprise Edition, AutoCAD 2009, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ime mu je iPad!

bemti fulo sam ime

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ime mu je iPad!

http://dailymobile.se/2010/01/27/20-things-i-already-know-about-apple-itablet-islate/

 

"20 stvari koje znam o iPadu prije nego sam mu znao ime"

16 godina
neaktivan
offline
Ime mu je iPad!

Za tu igracku sam spreman dati max 5000 Kn. Ajd, mozda bih još dozvolio i 5500, ali više od toga ne.

 
1 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ime mu je iPad!

Svi sad kažu da nije ništa posebno, da je ovo da je ono, no nije mi jasno ako je bezveze zašto nitko to prije nije izmislio. Osobno, ovo je uređaj koji priželjkujem već više od godinu dana, odkad su se aktualizirali netbookovi. Od onda čekam netbook sa touchscreenom (i da nije tolko ružan), no ništa pametno se nije pojavilo. Da ovaj uređaj nije tako papreno skup (kako pretpostavljam da će biti), kupio bih ga prvog dana!

There's no business like showbusiness
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ime mu je iPad!
iphone samo bez gsm-a.... ipod samo bez playera... to je ipad :s nista spektakularno osim cene...
K'eni pa te vat' ;)
15 godina
neaktivan
offline
Ime mu je iPad!

ruzniji proizvod apple nije napravio u novije doba da budem iskren macbook pro je prekrasan imac 27 je ljep al ovo JAD I BJEDA sori

Legen-wait for it-dary....englezi prodane duse....
Moj PC  
10 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ime mu je iPad!

mogli su stavit ekran 1m*1m

procesor:intel e8400 matična:gigabyte ep35 ds3l grafička:xfxhd4870
 
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Ime mu je iPad!

Ajme na šta to liči!!!! :S  Jobs & co. se slobodno mogu pokriti ušima.. hebate kerefeke!!! XD

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ime mu je iPad!

Ni meni to ne zvuci niti izgleda nista spektakularno. Koja je poenta ovog uredjaja?

Surfanje iz fotelje?

Hm

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ime mu je iPad!
logic kaže...

Ni meni to ne zvuci niti izgleda nista spektakularno. Koja je poenta ovog uredjaja?

Surfanje iz fotelje?

Hm

 

Za sada na eventu je bilo:

 

surf, mail, photo, knjige, online content, igre.

14 godina
offline
RE: Ime mu je iPad!
southy kaže...

Svi sad kažu da nije ništa posebno, da je ovo da je ono, no nije mi jasno ako je bezveze zašto nitko to prije nije izmislio. Osobno, ovo je uređaj koji priželjkujem već više od godinu dana, odkad su se aktualizirali netbookovi. Od onda čekam netbook sa touchscreenom (i da nije tolko ružan), no ništa pametno se nije pojavilo. Da ovaj uređaj nije tako papreno skup (kako pretpostavljam da će biti), kupio bih ga prvog dana!

Oprosti ali ovo boldano je malo veća glupost. Možda drugi mislie da je to glupost,možda nisu htjeli razvijat se u tom smjeru. Na kraju krajeva pa nemora sve novo(sad izmišljeno) bit super,korisno ili nešto treće LOL

 

EDIT:nisam baš upućen ali nekužim čemu to točno služi. doduše sad je predstavljanje pa ćemo saznat kasnije heh

Za nosit okolo baš i nije za kod kuće mi je dovoljan moj pc . Mislim neznam uopće čemu to služi. Spajanje na net...šta?

 

 

aha sad vidim "surf, mail, photo, knjige, online content, igre"

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2010 20:15 (Kill Frenzy).
14 godina
neaktivan
offline
Ime mu je iPad!

jel on to dugu majcu stavlja u traperice ???!!

 

O majko sveta !!!!

:-)
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ime mu je iPad!

Sta od ovog ne mogu drugi uredjaji? Zasto za to treba bas tablet?

 Stvarno mi nije jasno koja je poenta ovog? Za ozbiljan rad nije jer ne mogu zamisliti nikoga ko po photoshopu nabada prstima ili nedaj boze u autocadi ili premiere mada bi se u premiere to mozda jos i moglo.

Za surf?

Kako mozes kucati na tome?

 jednom ili sa dvije ruke?

Mail? To je smijesno jer to moze maltene bilo koji mob od 1 kn

Photo? Sta se pod tim mislilo?

Knjige? Nista ne moze zamijeniti pravu papirrantu knjigu.

Online content? Sta je to?

Igre? Prstima?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ime mu je iPad!
zoran123456 kaže...

jel on to dugu majcu stavlja u traperice ???!!

 

O majko sveta !!!!

Već godinama nosi istu majicu i hlače! :)

14 godina
protjeran
offline
Ime mu je iPad!

Već ste se počeli prepucavati..

 

Ko ima para kupiti će si to, ko nema srat će.

Kome se sviđa šutiti će i braniti svoju eventualnu "investiciju" a kome ne, srat će.

 

Svi vi kojim mislite i znate bolje, samo dajte. Pokažite svijetu kako se to radi.

 

Inače, ukoliko u životu niste prstom mrdnuli u programiranje i dizajn, nemate pravo ni govoriti.

Možete biti samo zavidni Applu i Jobsu na nevjerovatnom besplatnom publicitetu koji ne možete reći da nije osnovan.

Apple stalno uvodi revolucije koje postanu dostupne običnim korisnicima i onda potaknu i konkurente.

 

 

Evo i cijena

Također i ovo - There’s another dock for the iPad: a keyboard dock. There’s a “full size mechanical keyboard”, and it slides in in portrait mode.

cijene cijene
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2010 20:23 (chuxy).
 
2 6 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ime mu je iPad!

500, 600 i 700 USD!

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2010 20:20 (vjeko).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Ime mu je iPad!
vjeko kaže...

500, 600 i 700 USD!

i 630 i 730 i 830 Cool

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ime mu je iPad!
vjeko kaže...

500 USD!

 

što kažeš, samo 9000kn kod jedinog i ekskluzivnog distributera za HR ??! Cool

:-)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ime mu je iPad!
vjeko kaže...

500, 600 i 700 USD!

HAHAHAHAHA KOD NAS ZNACIN OKO 7500 loooooooooooooooooooooooooool ZA TE PARE KUPIM LAP S CORE i5 PROCOM Xd

 

IL EBOOK I LAP IL NEZNAM STA HAHAHA !!!!!!!!!!!!FIJASKO!!!!!!!!1

 

NIJE PREPUCAVANJE VEC IZRICANJE MISLJENJA

Legen-wait for it-dary....englezi prodane duse....
14 godina
offline
RE: Ime mu je iPad!
zoran123456 kaže...
vjeko kaže...

500 USD!

 

što kažeš, samo 9000kn kod jedinog i ekskluzivnog distributera za HR ??! Cool

zaokruzimo na 10 000

15 godina
neaktivan
offline
Ime mu je iPad!

Ime mu je iFail!

Lijeva ruka - Logitech UltraX Flat Desna ruka - Razer DeatAdder Oci - Samsung T200 Usi - Logitech + Phillips + Creative X-Fi
 
11 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Ime mu je iPad!
chuxy kaže...

Već ste se počeli prepucavati..

 

Ko ima para kupiti će si to, ko nema srat će.

Kome se sviđa šutiti će i braniti svoju eventualnu "investiciju" a kome ne, srat će.

 

Svi vi kojim mislite i znate bolje, samo dajte. Pokažite svijetu kako se to radi.

 

Inače, ukoliko u životu niste prstom mrdnuli u programiranje i dizajn,nemate pravo ni govoriti.

Možete biti samo zavidni Applu i Jobsu na nevjerovatnom besplatnom publicitetu koji ne možete reći da nije osnovan.

Apple stalno uvodi revolucije koje postanu dostupne običnim korisnicima i onda potaknu i konkurente.

Imam para ali vrlo vjerojatno neću kupit.

Svi imaju pravo govorit,ma koliko to tebi bilo čudno. Mislim da Jobs nije ovo pravio samo za programere i dizajnere!

Nevidim razloga zašto ne iznjeti svoje mišljenje ovdje. bilo ono loše i dobro po sam proizvod.TREBA ZNAT PODNJET TUĐE MIŠLJENJE I PRIGOVOR a mnogi to ovdje neznaju.

Ja osobno nevidim razlog zašto ga kupiti.možda ga poslje budem vidio.

14 godina
protjeran
offline
Ime mu je iPad!

Neće biti samo jedan distributer..

 

So this is the US, but what about internationally? They hope to have international deals in place by June. “We’re going to start on that tomorrow.” But, all iPad 3G models are unlocked, and they use GSM micro SIMs, so if your carrier offers micro SIMs, “they’ll just work.”

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ime mu je iPad!
chuxy kaže...

Već ste se počeli prepucavati..

 

Ko ima para kupiti će si to, ko nema srat će.

Kome se sviđa šutiti će i braniti svoju eventualnu "investiciju" a kome ne, srat će.

 

Svi vi kojim mislite i znate bolje, samo dajte. Pokažite svijetu kako se to radi.

 

Inače, ukoliko u životu niste prstom mrdnuli u programiranje i dizajn, nemate pravo ni govoriti.

Možete biti samo zavidni Applu i Jobsu na nevjerovatnom besplatnom publicitetu koji ne možete reći da nije osnovan.

Apple stalno uvodi revolucije koje postanu dostupne običnim korisnicima i onda potaknu i konkurente.

 

 

Evo i cijena

Također i ovo - There’s another dock for the iPad: a keyboard dock. There’s a “full size mechanical keyboard”, and it slides in in portrait mode.

A jadan...Osmijeh

- Psiho246
15 godina
neaktivan
offline
Ime mu je iPad!

@logic

 

Jedno trziste na koji sigurno cilja je bas to sa knjigama u digitalnom obliku. Koliko znam tu se ocekuje porast u prodaji,  a samim time i potraznja uređaja za citanje ( naravno ne kod nas zasad ).

Evo bas citam o Amazon kindle-u: "The exact sales numbers were not released by the company, but according to some estimates based on official statements it is estimated that as of Q4-2009 there were about 1.5 million devices sold. Amazon e-book sales overtook print for first time on Christmas Day of 2009.".

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.1.2010 20:41 (toTheCore).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ime mu je iPad!

Vec neznaju kaj bi smisljali...

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice