EA ce naplacivati demoe

poruka: 8
|
čitano: 1.672
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
EA ce naplacivati demoe

Taman kada su svi pomislili da se EA malo smirio u svojoj pohlepi i da Activision preuzima titulu "najveceg negativca" gaming industrije iz EA nam pripremaju iznenadjenje:

 

http://www.gameplay.hr/clanak/294/ea-se-sprema-naplacivati-demoe

 

Uglavnom, namjeravaju:

 

- poceti naplacivati demoe. Demo bi bio malo duzi nego sada, ali bi ga zato naplacivali 10-15$

- vezati igru na mediju za dio digitalno downloadanog sadrzaja kako bi sprijecili preprodaju/razmjenu igara

 

Bojim se da bi ovo drugo (vezanje igara za digitalni sadrzaj, aktivacija na accoutnu ili mozda cak vezanje igre uz samu konzolu) moglo postati nesto sto ce biti standardno u slijedecim generacijama konzola.

Iako su konzole puno bolje zasticene od piratstva u odnosu na PC (PS3 u potpunosti zasticen) vrlo jednostavna i razvijena razmjena i preprodaja igara na konzolama je trn u oku izdavacima/proizvodjacima konzola, pa se uopce ne bi cudio da u slijedecim generacijama uvedu da se igra mora aktivirati na XBox Live/PSN account ili mozda cak na samu konzolu.

 

Mršti se

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
EA ce naplacivati demoe
http://companyofheroesonline.tumblr.com/
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.3.2010 7:48 (hrvatskafarkasevec).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
EA ce naplacivati demoe

No comment na ovo

Bolje ispasti kreten nego iz aviona
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: EA ce naplacivati demoe
Sad bi trebo platit da probas igru i onda jos platit da je kupis? Jednostavno suludo.
14 godina
neaktivan
offline
EA ce naplacivati demoe

oni stvarno žele propast 

Neznam di se ide za to .
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: EA ce naplacivati demoe

ja imam program čiju sam demo izvedbu 98 godine platio punih 200 maraka(tada njemačkih :) ) . ali kvaka je bila u tome da to nije bio demo iako tako piše na cd-u već TRIAL . rok je bio 30 dana. pa sam ja ne budi lijen na jednom kršu ostavio samo windowse i taj program i kad mi treba samo ga instaliram-dva tri puta next i koristim. poslije sa norton ghost dignem image samih windowsa i kad mi zatreba  taj  program ponovo install. pronači će maheri rješenje za to.

Z
15 godina
protjeran
offline
RE: EA ce naplacivati demoe
opcom kaže...

ja imam program čiju sam demo izvedbu 98 godine platio punih 200 maraka(tada njemačkih :) ) . ali kvaka je bila u tome da to nije bio demo iako tako piše na cd-u već TRIAL . rok je bio 30 dana. pa sam ja ne budi lijen na jednom kršu ostavio samo windowse i taj program i kad mi treba samo ga instaliram-dva tri puta next i koristim. poslije sa norton ghost dignem image samih windowsa i kad mi zatreba  taj  program ponovo install. pronači će maheri rješenje za to.

ma ovo ti se najvise odnosi za konzole tak na pc rjetko kad demo dođe 

jedni ima beti

http://companyofheroesonline.tumblr.com/
14 godina
neaktivan
offline
EA ce naplacivati demoe

Neka rade šta hoće jer će im se sve to odbiti od glavu pa će shvatiti koje su gluposti radili.

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice