Android i Linux za HTC HD2

poruka: 26
|
čitano: 5.500
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android i Linux za HTC HD2".
14 godina
neaktivan
offline
Android i Linux za HTC HD2

Jel' se to meni čini ili se BUGovci popravljaju i počinju stavljati više vijesti o Androidima i ostalim uređajima? Svakako podržavam to, svaka čast Osmijeh

Moj PC  
23 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Android i Linux za HTC HD2

Sve više i više mi se sviđa HTC HD2 Smijeh

Punk's not dead!!!!
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Android i Linux za HTC HD2

HTC je trebo stavit android na HD2,ali oni su mislili da će hd2 dobit update na WP7,a onda ih je Microsoft zajebo

Moj PC  
5 2 hvala 1
15 godina
offline
Android i Linux za HTC HD2

Ja prvo procitam vijesti na forumu pa onda nakon par dana procitam ih i na BugOnline...

He who dares, wins
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
online
Android i Linux za HTC HD2

Ali na bug-online dobiješ i prigodnu sliku povezanu sa vijestiBelji se

 

Sada ovaj HD2 izgleda još zanimljivije, tojest još jedan android-linux mob sa jakim hardverom.

Stoja
Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Android i Linux za HTC HD2

Hebes ti to kad je ful sporo sto znaci da nije za svakodnevnu upotrebu nego samo za pokazati.Evo vam

Ako hoces android na mobu onda uzmi mob koji vec ima android a ne cekati ovako nesto jer pretezno uvijek ispadne ovako.

One line gives the other one // http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/Perkan777 -BF:BC 2 status
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
online
RE: Android i Linux za HTC HD2
Perkan777 kaže...

Hebes ti to kad je ful sporo sto znaci da nije za svakodnevnu upotrebu nego samo za pokazati.Evo vam

Ako hoces android na mobu onda uzmi mob koji vec ima android a ne cekati ovako nesto jer pretezno uvijek ispadne ovako.

ajoj, a ja mislio da radi dobro, ovako baš i nije toliko iskoristivo...ali dobro i to je početak, možda kasnije ga budu ubrzaliBelji se 

Stoja
15 godina
neaktivan
offline
RE: Android i Linux za HTC HD2
Bah... svi sada poludili za Androidom i HTC-ovima...

A ja cu samo pametno po strani... pa da vidimo kako ce se razviti situacija...
In Control
14 godina
protjeran
offline
Android i Linux za HTC HD2

Ma bit će to brže, ovo je tek prvo izdanje, kada se sve to prilagodi na brzoj memorijskoj bi to trebalo ići super.

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Android i Linux za HTC HD2

Sviđa mi se stvar,dali je netko isprobao ukoliko posjeduje uređaj?

15 godina
offline
RE: Android i Linux za HTC HD2
lukavg kaže...

Ma bit će to brže, ovo je tek prvo izdanje, kada se sve to prilagodi na brzoj memorijskoj bi to trebalo ići super.

nije to do memorijske, nego do neprilagođenosti drivera tom hardware-u i jos nekih stvari

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
neaktivan
offline
Android i Linux za HTC HD2

HD2 vriti i windows 7 

potpis
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Android i Linux za HTC HD2
RPG vs TENK kaže...

HD2 vriti i windows 7 

Nikad nisi čuo za remote desktop?

15 godina
online
RE: Android i Linux za HTC HD2
lukavg kaže...

Nikad nisi čuo za remote desktop?

Ne izgleda mi kao remote desktop, jer kad ga ja koristim na androidu, isključi mi aero te imam strelicu na ekranu kojom upravljam i nije mi cijeli ekran na mobu, tj. rezolucija je mog monitora pa onda moram skrolati po desktopu da uhvatim sve, a i propusnost je sporija pa gledanje videa i ne dolazi u obzir.

Stoja
14 godina
protjeran
offline
RE: Android i Linux za HTC HD2
Stoja kaže...
lukavg kaže...

Nikad nisi čuo za remote desktop?

Ne izgleda mi kao remote desktop, jer kad ga ja koristim na androidu, isključi mi aero te imam strelicu na ekranu kojom upravljam i nije mi cijeli ekran na mobu, tj. rezolucija je mog monitora pa onda moram skrolati po desktopu da uhvatim sve, a i propusnost je sporija pa gledanje videa i ne dolazi u obzir.

Za strelicu je vjerojatno koristen neki program koji ju na windowsima makne ili tako nešto, aero još više potvrđuje da nije prava instalacija (1ghz snapdragon vrti aero?), lakše ćeš sa hd2 streamati video nego vrtiti win7. 

15 godina
protjeran
offline
RE: Android i Linux za HTC HD2
ne vrti win7 jer windowsi ne podrzavaju arm arhitekturu tako da bi moralo ici preko emulacije, a za win7 bi trebao gadan hardver
http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
neaktivan
offline
RE: Android i Linux za HTC HD2
grimyHR kaže...
ne vrti win7 jer windowsi ne podrzavaju arm arhitekturu tako da bi moralo ici preko emulacije, a za win7 bi trebao gadan hardver

  svašta se uz malo mod-anja i prilagođavanja može nagurati na slab software, ali ovo je u svakom slučaju fake.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
Android i Linux za HTC HD2

Je to je veza s udaljenim računalo (remote desktop, ma neznam kak se piše), ja sam radio između laptopa i komp.. isto je tako plavo za logiranje, a windows 7 uzima driver za rad na udaljenom računalu iz samog uređaja tako da je sama makla strelicu i upogonila tuch screna.. ništa posebno..to može svaki malobolji mob na nekom os-u s aplikacijom za udaljno računalo

Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Android i Linux za HTC HD2
Zvjerkan kaže...

Je to je veza s udaljenim računalo (remote desktop, ma neznam kak se piše), ja sam radio između laptopa i komp.. isto je tako plavo za logiranje, a windows 7 uzima driver za rad na udaljenom računalu iz samog uređaja tako da je sama makla strelicu i upogonila tuch screna.. ništa posebno..to može svaki malobolji mob na nekom os-u s aplikacijom za udaljno računalo

A onda je očito loša ta aplikacija koju ja na androidu imam, tamo je dosta šlampavo izrađeno, jer ekran ti reagira kao veliki touchpad pomoću kojeg upravljaš strelicom, pa da bi na neš kliknuo moraš doći strelicom do toga pa onda pritisnuti. Jedino što meni automatski gasi aero i desktop pozadinu radnje tipa gledanja videa su beskorisne jer bude slab framerate. Ali zato je surfanje ekstremno brzo sa chromomSmijeh

Stoja
14 godina
neaktivan
offline
Android i Linux za HTC HD2

pa hd2 je mob na windowsima.. onda možda sam windows mobile ima tu mogučnost .. pa je onda super napravljena kad je ms-ova

Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Android i Linux za HTC HD2

Pozdrav......

Prošlo je dugo vremena od zadnjeg posta na ovu temu,pa me zanima kako se pokazao Android na HD2...mislim ono kak to u praksi funkcionira....????

  Hvala na odgovorima....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Android i Linux za HTC HD2
Berkut kaže...

Pozdrav......

Prošlo je dugo vremena od zadnjeg posta na ovu temu,pa me zanima kako se pokazao Android na HD2...mislim ono kak to u praksi funkcionira....????

  Hvala na odgovorima....

Navodno dobro funkcionira... http://www.intomobile.com/2010/08/02/android-2-2-froyo-graces-htc-hd2-again-makes-phone-more-worthwhile/

15 godina
protjeran
offline
Android i Linux za HTC HD2

kuzim zasto bi netko htio ubuntu na mobu, meni stoji na htc tp i radi odlicno, al ne kuzim zasto bi netko downgradeo sa wm na android

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Android i Linux za HTC HD2
grimyHR kaže...

kuzim zasto bi netko htio ubuntu na mobu, meni stoji na htc tp i radi odlicno, al ne kuzim zasto bi netko downgradeo sa wm na android

Pa neki to smatraju upgradeom.

15 godina
protjeran
offline
RE: Android i Linux za HTC HD2
Mirko935 kaže...
grimyHR kaže...

kuzim zasto bi netko htio ubuntu na mobu, meni stoji na htc tp i radi odlicno, al ne kuzim zasto bi netko downgradeo sa wm na android

Pa neki to smatraju upgradeom.

ludi ljudi

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
neaktivan
offline
RE: Android i Linux za HTC HD2
grimyHR kaže...

ludi ljudi

Jbg, kad WM više nije u modi i ne rade s njim nove mobitele, tako da moram preći na nešto drugo htio, ne htio... Danas sam se baš igrao par sati s Tattooom, nije ni loš taj Android, ugodno me iznenadio zapravo. Bit će tužan rastanak s WM-om, no nemam izbora.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice