Zvucnik - strgao se komad - popravak?

poruka: 7
|
čitano: 1.341
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Zvucnik - strgao se komad - popravak?

Pozdrav,

kao sto se na slici moze vidjet strgao se komad (sredina) i ostao unutra - pitanje - da li se to moze uopce popraviti (gdje/koliko) i da li se uopce isplati popravak ??

 

 

hvala

 

 

https://s32.postimg.org/rmaazodhh/WP_20160718_12_40_39_Pro.jpg

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.7.2016 12:50 (cropunk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zvucnik - strgao se komad - popravak?
Meni se to nedavno dogodilo. Nisam samoatalno s ničim to nisam uspio riješiti.
12 godina
offline
Zvucnik - strgao se komad - popravak?

To je cinch konektor? Ako je, prelagano ti je popravit, odes u trgovinu, uzmes jedan muski i jedan zenski ugradbeni konektor i sam zamijenis.

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Zvucnik - strgao se komad - popravak?

da mislim da je taj duzi dio je puknuo i ostao unutra,probao sam odsarafit zadnju stranu ali nista se ne da skinut pa ne kuzim kako onda to otvoriti. Da li ima mozda neki servis di bi mogao to odnjet ? ako sta pomaze zvucnici su Genius SP-HF 1800A

 

 

https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/ceneje/www/images/products/mother/1024/559/559464-1.jpg

 

 

ovaj dolje ljevi dio je puknuo i ostao unutra - a ne vidim ni nacin kako da ga izvucem van

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Zvucnik - strgao se komad - popravak?

Kad povadis sarafe ove što drže stranicu, gurni unutra nešto i time probaj povuć stranicu van, šarafciger ili nešto što ima L oblik, ići će dosta teško, ali mora se moći izvuć. Kad izvadis, sam promjenis konektor.

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Zvucnik - strgao se komad - popravak?

aha mislis sa strane i samo da guram tj dizem dok se ne oslobodi ? koliko sam skuzio samo te iza sarafe treba odsarafati 10 komada - ok budem isprobao pa javim. onda ako uspijem sve uzmem to sto si rekao - kako onda taj dio na zici zamjeniti ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Zvucnik - strgao se komad - popravak?

Ove šarafe odšarafi. A za izvuć ili probaj sastrane nešto zagurat, ili u rupu od šarafa pa vući van.

 Kad rastaviš, odpojiš žice od konektora, kupis drugi cinch female ugradbeni konektor, i stavis ga na mjesto tog, i spojiš žice nazad.

A kabel prerežeš, i kupiš cinch male konektor i zalemis ga na mjesto tog. Ako nemas lemilicu, posudi od nekoga.

 

lp

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice