Chromeov pad

poruka: 20
|
čitano: 4.611
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Chromeov pad".
14 godina
neaktivan
offline
Chromeov pad

Ako je pad od 0,17% veliki pad onda nek ide sve vrit.

 
14 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Chromeov pad

Umjesto Chrome sada koristim Comodo Dragon, znatno kvalitetniji i sigurniji browser.

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Chromeov pad

Ništa nije vječno pa ni Google Chrome. Ipak, mislim da je ovo tek trenutno, preglednik će vjerovatno i dalje nastaviti rasti.

Life sucks... And then you die.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Chromeov pad
nsutalo kaže...

Umjesto Chrome sada koristim Comodo Dragon, znatno kvalitetniji i sigurniji browser.

bas sam instalirao comodo firewall i taj dragon browser. po cemu je sigurniji i kvalitetniji od chrome-a?

14 godina
offline
Chromeov pad

@muhaqeri (Y) chrome je najbrzi kolko mi se cini a iam safari, mozillu, chrom i explorer operu necu ni probat 

Učim za 5, naučim za 4, napišem za 3, nadam se 2 i dobijem 1
Moj PC  
1 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Chromeov pad

nesto mi se chrome u zadnje vrijeme zamrzava (ono gledam nesto citam i samo stane na 5-6 sec i nastavi al to se dogadja 1 u 10 sati) al i dalje je brzi od konkurenata.

Give me some chiken!!!
Moj PC  
6 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Chromeov pad
Kewin kaže...

nesto mi se chrome u zadnje vrijeme zamrzava (ono gledam nesto citam i samo stane na 5-6 sec i nastavi al to se dogadja 1 u 10 sati) al i dalje je brzi od konkurenata.

to mi se uvijek dogodi kod ucitavanja 24 sata. nigdje drugdje...

13 godina
offline
Chromeov pad

Meni sve to potpada pod statističku pogrešku, tako male promjene ne čine mi se značajnim za izvođenje zaključka.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
 
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chromeov pad
Idealist kaže...

bas sam instalirao comodo firewall i taj dragon browser. po cemu je sigurniji i kvalitetniji od chrome-a?

Bolje otvara video sadržaje, bolje je upravljanje favoritima, pod postavkama mogu se naći sva korisnička imena i lozinke pa i ona potpuno zaboravljena, sasvim kvalitetno upozorava kad se izgubiš u nekoj zaraženoj stranici, ima toga dosta.

Tko nema plaćenu vezriju antivirusa, Comodo Dragon je najbolje rješenje i toplo mu ga preporučam. Osobno ja koristim plaćeni NOD32 i Essentials pa mi ta zaštita ne treba. Iz toga razloga ne koristim Comodo Firewall.

Dugogodišnji sam korisnik Google Chrome, posljednjih godina paralelno Chrome i Dragon, ali u međusobnom nadmetanju je Comodo Dragon pobjedio.

Njih dva volim usporediti sa ruskim i srpskim vojnim oružjem, srpsko oružje je uvjek bila kopija ruskog, ali ta kopija je uvijek bila bolje razrađena do najsitnijih detalja i samim tim bolja od originala. Takva utakmica vrijedi za Google Chrome i Comodo Dragon.

Naravno, sve ovisi o navikama i okusu korisnika browsera, iznosim svoje ugodno iskustvo.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Chromeov pad

Jel podržava taj comodo add-onse kao firefox ili slabije?
Jel se automatski instalira flash na njega ili ti moraš?

btw  i u postavkama chromea se mogu naći sva korisnička imena i lozinke ako ih ne obrišeš sa CCleanerom ili sličnim programima. 

12 godina
offline
Chromeov pad

Žalosno je što ljudi i dalje koriste IE...

Moj PC  
0 10 hvala 0
15 godina
online
Re: Chromeov pad
Cromaki kaže...

Žalosno je što ljudi i dalje koriste IE...

Mislim da je to većina poslovnih kompova...ja na poslu sam osuđen na IE jer mi je on instaliran i nemogu niš drugo staviti. A treba mi za rad...i sad htio ne htio, osuđen sam raditi sa tim čudom što se zove browser{#}

Stoja
13 godina
neaktivan
offline
Chromeov pad

Ne kontam zakaj imate toliko problema s Operom, meni je borwser super.

 
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Chromeov pad

Koristim ga jedino jer mi je rememberao lozinke za neke sajtove za koje ja lozinke neznam {#} Inače ga ne bi ni u snu koristio jer mi se crasha jedno 9999999 puta na dan. A ako želim uživat u surfanju, morat ću ga maknut što i hoću.

real master for every game
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.2.2012 22:30 (master4games).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Chromeov pad

Nije baš neki pad no mene Firefox još uvjek služi i dok je tako on je glavni.

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.2.2012 21:55 (Hummer).
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Chromeov pad

mislim da će na chromeov udio utjecat i nova google-ova pravila privatnosti, IE9 je bljilirao u prvom mjesecu ... tako da mislim da se može očekivat njegov daljnji rast.

13 godina
offline
Re: Chromeov pad
mario.L_hr kaže...

Meni sve to potpada pod statističku pogrešku, tako male promjene ne čine mi se značajnim za izvođenje zaključka.

Apsolutno.

 

Za dragon još nisam čuo, ali to je vjerojatno slično Ironu kojeg koristim. Na poslu također, i to portable, IE je muka čak i na 5 min.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Chromeov pad
Stoja kaže...

Mislim da je to većina poslovnih kompova...ja na poslu sam osuđen na IE jer mi je on instaliran i nemogu niš drugo staviti. A treba mi za rad...i sad htio ne htio, osuđen sam raditi sa tim čudom što se zove browser{#}

Isto je i u mene. Pokušaj instalirati Lunascape6 - ista stvar, ali manje zlo.

15 godina
online
Re: Chromeov pad
nsutalo kaže...
Stoja kaže...

Mislim da je to većina poslovnih kompova...ja na poslu sam osuđen na IE jer mi je on instaliran i nemogu niš drugo staviti. A treba mi za rad...i sad htio ne htio, osuđen sam raditi sa tim čudom što se zove browser{#}

Isto je i u mene. Pokušaj instalirati Lunascape6 - ista stvar, ali manje zlo.

Nemogu niš instalirati...ne smijem ni usb u komp uštekati heh xD, a nemam ni pristup internetu, tojest samo intranetu plus nekoliko stranica koje mi trebaju(korisničke i sl.)  Tako da nema spasa..{#}

Stoja
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chromeov pad
tommy5 kaže...

Apsolutno.

 

Za dragon još nisam čuo, ali to je vjerojatno slično Ironu kojeg koristim. Na poslu također, i to portable, IE je muka čak i na 5 min.

Da, svi su oni slični, Dragon ima češće update od Iron. Iron kasni za Chromom za 2-3 verzije, a Dragon je često za jednu verziju ispred Chroma.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice