Sve kroz USB

poruka: 12
|
čitano: 4.933
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sve kroz USB".
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sve kroz USB
Alex55 kaže...
Ja sam mislio da ide preko USB 3.0...

Bome i ja, ali mislim da je tu poanta o napajanju. A koliko znam USB 2.0 i 3.0 tu su jednaki...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sve kroz USB

jako zanimljiva stvar nadam se da če više toga biti u budučnosti

XBOX Live: badcxx
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Sve kroz USB
Riker kaže...
Alex55 kaže...
Ja sam mislio da ide preko USB 3.0...

Bome i ja, ali mislim da je tu poanta o napajanju. A koliko znam USB 2.0 i 3.0 tu su jednaki...

Nisu. USB 3.0 može isporučiti 4.5W, a USB 2.0 2.5W.

Ta 4.5W od USB-a 3.0 ionako nisu dovoljna (iz jednog porta) pa su se valjda zbog toga odlučili na daleko rašireniji USB 2.0.

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
15 godina
offline
Sve kroz USB

OK, interesantno. Ali, kako ide iskorištavanje grafičke kartice? Da li je uopće potrebna za prikaz slike i ako jest, da li su iskorištene sve njene mogućnosti (što se 3d-a tiče - znači igre pa video akceleracija, itd.)? Malo mi je to mutno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sve kroz USB
Well.. takvo sto meni ne treba..
In Control
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sve kroz USB

Ovo nema veze sa grafičkom karticom, naime, monitor dobiva od procesora podatke, a u sebi ima nekakvu jednostavnu grafičku karticu, ili je to izvedeno softverski, neznam, ali u glavnim crtama, ništa od 3D-a. Nisam siguran čak ni dali prikaz HD videa ide glatko, jer se i to radi na modernim grafičkim karticama.

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.5.2010 16:29 (DoubleM).
14 godina
offline
RE: Sve kroz USB
DoubleM kaže...

Ovo nema veze sa grafičkom karticom, naime, monitor dobiva od procesora podatke, a u sebi ima nekakvu jednostavnu grafičku karticu, ili je to izvedeno softverski, neznam, ali u glavnim crtama, ništa od 3D-a. Nisam siguran čak ni dali prikaz HD videa ide glatko, jer se i to radi na modernim grafičkim karticama.

To sam i ja mislio - znači s ovim monitorom možemo grafičku baciti... da mi je vidjeti kako bi se igrali na tom monitoru, ili barem gledali HD video... premda vjerujem da ovaj monitor nije napravljen za neš takvo.

14 godina
offline
Sve kroz USB

Rezolucija od   1.366 x 768 točaka mi se čini premala za monitor od 18,5 inča.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sve kroz USB

Hhh istina sve ide prek usb može li netko objasnit kako headset ide prek usb a ne zvučne kartice!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Sve kroz USB
zeroname kaže...

Hhh istina sve ide prek usb može li netko objasnit kako headset ide prek usb a ne zvučne kartice!

neznam stvarno, ali ako imas integriranu zvučnu može, inače sumnjam da ćeš dobit zvuk sa zasebene zvučne kartice...

14 godina
offline
RE: Sve kroz USB
zeroname kaže...

Hhh istina sve ide prek usb može li netko objasnit kako headset ide prek usb a ne zvučne kartice!

Tako da USB headset ima u sebi zvučnu...

13 godina
neaktivan
offline
Sve kroz USB

USB 2.0 ima premalu propusnost, tako da od igranja, gledanja HD-a i sličnog - nema ništa. Ili sam u krivu?

Pitam se čemu će onda služiti ovaj monitor? Da ga priključim na netbook i radim u Office-u? Nije mi jasno...

 

Ako se u nama krije skriveni talenat, onda se jako dobro sakrio
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice