Lažni Core i7-920

poruka: 35
|
čitano: 6.233
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lažni Core i7-920".
16 godina
neaktivan
offline
Lažni Core i7-920

najzesca provala u zadnjih nekoliko godina :DDDDD

 

Placem vec 5 minuta od smijeha

potpis :D
Moj PC  
3 1 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
Lažni Core i7-920

... i na kraju je svizac zapakirao čokoladu u kutiju od procesora a ženska iz reklame je slomila zube kad je zagrizla u i7 procesor.

 

Što se tiče tog ''čudnovatog paketa'' mogao bi ja uzet svoju kutiju od proca koju nekim divnim čudom još imam, snimat ju sa kamerom onak otvorenu i tvrdit da je unutra bio set za vudu magiju....

Moj PC  
0 8 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lažni Core i7-920

Da li je ovo fake ili istina samo sretni vlasnik novog CPU-a zna. Ali vjerujem da je istina.

Set condition one throughout the forum
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Lažni Core i7-920

LOL. Koja brutala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lažni Core i7-920

hahahahah

 

zadnjih dana se nešto čudno događa u informatičkom svijetu

 

nvidia prži svoje grafe,intel šalje aluminij umjesto proca....

Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Lažni Core i7-920

da mi je vidjet izraz lica frajera koji su kupili te lažnjake! Smijeh  

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
14 godina
offline
Lažni Core i7-920

ovo je predobro,svakom se desi greška

isti dan otkaz i žuti
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Lažni Core i7-920
Blue_Fatal1ty kaže...

da mi je vidjet izraz lica frajera koji su kupili te lažnjake! Smijeh  

lako za to

 

da mi je vidjeti face tih frajera koji su kupili te lažnjake a nije dostupna reklamacija

16 godina
neaktivan
offline
Lažni Core i7-920

Ahahhahahha, pa dobro ono, ima barem maketu i7...ja nemam niti to...Smijeh

Moj PC  
13 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lažni Core i7-920

Ma ne brini za njih dobit ce nove za 2-3 dana. Odlicnu podrsku imaju ovi iz newegga.

Set condition one throughout the forum
14 godina
neaktivan
offline
Lažni Core i7-920

Koja vijest. Pa bar u Americi mozes vratiti sve sto kupis. Da se to dogodi kod nas ipak bi morao nekako upogoniti taj komad aluminija i plastike.

 
15 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Lažni Core i7-920
world kaže...

Koja vijest. Pa bar u Americi mozes vratiti sve sto kupis. Da se to dogodi kod nas ipak bi morao nekako upogoniti taj komad aluminija i plastike.

  dobro da nisu prodavali makete laptopa,da su to kod nas prodavali pravili bi se glupi i uvjeravali bi te da si stvarno dobio procesor

isti dan otkaz i žuti
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lažni Core i7-920

Vjerovatnije bi rekli da je propala firma pa nema reklamacije. Smijeh

Set condition one throughout the forum
14 godina
offline
RE: Lažni Core i7-920
Takve stvari samo ameri mogu uradit.
14 godina
neaktivan
offline
Lažni Core i7-920

"Look for fake inside ®"

There's no sense crying over every mistake. You just keep on trying till you run out of cake.
 
15 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lažni Core i7-920

Gledam video, vidim procesor, ono nije bas kako treba, u redu, nista, idemo dalje, ali kad sam vidio ventilator, hahahahha, jesam se ismijao. :)

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lažni Core i7-920
Danijel14 kaže...

... i na kraju je svizac zapakirao čokoladu u kutiju od procesora a ženska iz reklame je slomila zube kad je zagrizla u i7 procesor.

 

Što se tiče tog ''čudnovatog paketa'' mogao bi ja uzet svoju kutiju od proca koju nekim divnim čudom još imam, snimat ju sa kamerom onak otvorenu i tvrdit da je unutra bio set za vudu magiju....

ja se sjetim jedne kupovine u kojoj mi je frend dobio pjesak u vreci...

Skoro iste tezine kao i kupljena roba

potpis :D
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lažni Core i7-920
Jebiga dogodi se,svakako greške koje se nesmiju događati.
15 godina
neaktivan
offline
Lažni Core i7-920

A hebiga, dogodi se pogrešno pakiranje, te makete inače služe kao izložbeni primjerici za police i izloge.

 

Kao što je opisano u članku, tamo se digla javna frka oko ovoga, a kupac će sigurno dobiti zamjenu za pravi procesor u "roku odmah", dok bi kod nas još morao dokazivati da nisi zamjenio robu jer si, jel', potpisao račun i primitak hehehe. 

 

 

 

From dying heaven To living hell
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lažni Core i7-920
world kaže...

Koja vijest. Pa bar u Americi mozes vratiti sve sto kupis. Da se to dogodi kod nas ipak bi morao nekako upogoniti taj komad aluminija i plastike.

... možda najbolji komentar koji sam ikad pročital na bilo kojem forumu...

respect... :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

http://www.youtube.com/user/hoggar001
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lažni Core i7-920
hogar strašni kaže...
world kaže...

Koja vijest. Pa bar u Americi mozes vratiti sve sto kupis. Da se to dogodi kod nas ipak bi morao nekako upogoniti taj komad aluminija i plastike.

... možda najbolji komentar koji sam ikad pročital na bilo kojem forumu...

respect... :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

a bas zalosno...

dozivio sam to nekoliko puta...

vani te docekaju otvorenih ruku kupovao nesto ili vracao, i jos ti se ispricaju ako nije radilo...

potpis :D
14 godina
neaktivan
offline
Lažni Core i7-920

fora hladnjak

Neznam di se ide za to .
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Lažni Core i7-920

Hehehhee. kako močan proc i hladnjak nema šta.

Sometime the best defense is to attack!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Lažni Core i7-920

Procesor je jos i dobar, malo sfuraen kad se odljepljuju dijelovi, al je hladnjak odvratan. Kolko para intel ima, pa mogao se malo vise potrudit oko makete.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Lažni Core i7-920

izgleda da onaj ventilator za cpiu radi na 0db,bas takav jedan trebam.

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Lažni Core i7-920

haha LEGO PROC i7,pa se igrajte

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Lažni Core i7-920

Radje i to nego AMD.

 
2 17 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Lažni Core i7-920

Holy DreadrokCool Još je i od muke stavio snimku izvještaja na YouTube. Jadan tip. Mis da ni meni ne bi bilo lako kada bi se slično dogodilo. Ipak ja mis da je dobro što sam lijepo svoju HD5850 čekao 3 tjedna da dođe iz Zg u Ri jer sam je lijepo platio 1754kn čim je izašla, a danas stoji "samo" 400kn više lol

she caught me off my guard amazes me the will of instinct
16 godina
neaktivan
offline
Lažni Core i7-920

Newegg priznao pogresku njihovog dobavljaca! Kriv je IPEX!!!!:

''Newegg is currently conducting a thorough investigation surrounding recent shipments of questionable Intel Core i7-920 CPUs purchased from Newegg.com.Initial information we received from our supplier, IPEX, stated that they had mistakenly shipped us "demo units." We have since come to discover the CPUs were counterfeit and are terminating our relationship with this supplier. Contrary to any speculation, D&H Distributing is not the vendor that supplied us with the Intel Core i7-920 CPUs in question.Newegg's top priority is to proactively reach out to all customers who may have been affected to ensure their absolute satisfaction. We have already sent out a number of replacement units and are doing everything in our power to resolve the matter promptly and with the least amount of inconvenience to our customers.We have always taken pride in providing an exceptional experience for each customer, and we apologize for any inconvenience to our valued customers. We take matters like this extremely seriously, and are working in close cooperation with Intel and the appropriate law enforcement authorities to thoroughly investigate this incident.     ''

cijeli clanak na dailytech.com

dasHHa
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.3.2010 18:02 (dasHHa).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lažni Core i7-920

Najbolji dio videa je onaj di je šutnuo kutiju!SmijehSmijehSmijehSmijehSmijeh

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.-----Što se dogodi Facebook profilu kad čovik krepa?
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice