[Prodaja] Logitech G915 lightspeed tactile brown

poruka: 24
|
čitano: 2.862
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
[Prodaja] Logitech G915 lightspeed tactile brown

Prodajem tipkovnicu Logitech G915 lightspeed tactile brown switches, stara 2 godine (imam još račun od Instara gdje je i kupljena). Razlog prodaje je izuzetno mala količina gaminga, tj. tipkovnica se ne koristi ni približno u svom "punom sjaju". 

Dakle tipkovnica je u odličnom stanju, sa njom dolazi sve kako je i došla, skupa sa kutijom. Baterija drži isto kao i prvog dana, pogotovo iz razloga što je osvijetljenje na njoj stavljeno na minimum ili je ugašeno 90% vremena dok se koristi. Ako nekoga zanima, naša slova su baš pravo otisnuta u tipke, kao i sva druga slova, tj. osvijetljenje svijetli i kroz njih. Enter je veliki. Ako netko želi, mogu je i slikati iako nemam stvarno šta slikat. Prije prodaje ću je svakako propuhati sa kompresorom i prebrisati.

Napominjem da se radi o normalnoj tipkovnici, znači nije tkl (bez numpada).

 

 

Cijena 1300kn. 

 

13 godina
offline
[Prodaja] Logitech G915 lightspeed tactile brown

Bump, ako je netko stvarno zainteresiran može dogovor oko cijene. 

13 godina
online
[Prodaja] Logitech G915 lightspeed tactile brown

2 godine stara tipkovnica i 1300kn? Nije da ti rušim cijenu ali to je malko previše...

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Logitech G915 lightspeed tactile bro

A koliko vidim ovakvu je kod nas dosta teško naći (sa brown switchem). Tko je stvarno želi neka me kontaktira pa ćemo se dogovoriti za cijenu, dobiti će praktički novu tipkovnicu za dosta manje love nego da ide kupiti u trgovinu. 

13 godina
offline
[Prodaja] Logitech G915 lightspeed tactile brown

Bump, cijena 1000kn!!

3 godine
offline
Re: [Prodaja] Logitech G915 lightspeed tactile bro
Pozdrav, moze li par slika?
13 godina
offline
Re: [Prodaja] Logitech G915 lightspeed tactile bro

Ako ti trebaju malo bolje slike, slikam sutra, ovo je sad nabrzinu

13 godina
offline
[Prodaja] Logitech G915 lightspeed tactile brown

bump

13 godina
online
[Prodaja] Logitech G915 lightspeed tactile brown

kolega, neće ti niko dat iljadu kuna za polovnu masnu tipkovnicu...

11 godina
offline
[Prodaja] Logitech G915 lightspeed tactile brown

a i mislim da je sada n akciji u linksu 1500 ili 1600

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
13 godina
offline
Re: [Prodaja] Logitech G915 lightspeed tactile bro

Da vidim sad da je 1600kn ova moja na akciji. 

 

Neznam, imaš ti ili Shaka111  prijedlog za cijenu koju da stavim? Jbg normalno da je tipkovnica masna sad, mogu je očistit pa slikat međutim opet ću je koristit dok je ne prodam pa će opet bit masna (kako sam i napomenuo, prije nego je prodam svakako detaljno čistim i dolazi čista). Neznam šta reć za cijenu, ja sam je platio ako se ne varam 1800 ili 1900, glupo mi je sad u bescijenje davat, stvarno tipkovnica izgleda i radi ko od prvog dana.

12 godina
online
[Prodaja] Logitech G915 lightspeed tactile brown

 A prožvakana tema već x puta, rabljena periferija se jako teško prodaje i to je to.

14 godina
offline
Re: [Prodaja] Logitech G915 lightspeed tactile bro
darkborg kaže...

 A prožvakana tema već x puta, rabljena periferija se jako teško prodaje i to je to.

Da se prodati uz normalnu cijenu, realnu, ne onu ko prvog dana. Nije mi cilj čovjeku rušiti cijenu, nitko sretniji od mene da se dobije koliko se traži. Nema jamstva, masna (ok očistit će je). Ak dobiješ oko 100 eura, budi sretan, tj. presretan.

 

Sretno čovjeku s prodajom.

[URL=https://www.speedtest.net/result/12321352167][IMG]https://www.speedtest.net/result/12321352167.png[/IMG][/URL]
14 godina
offline
Re: [Prodaja] Logitech G915 lightspeed tactile bro

Baš to stavi za 100 i to je to. Sve ostalo ti samo bumpanje. Lik je sad tu prodavao rx 6800 xt, za 8200 i to baš nije glatko išlo. Tako da... A sretno s prodajom.

13 godina
offline
[Prodaja] Logitech G915 lightspeed tactile brown

bump

10 godina
offline
Re: [Prodaja] Logitech G915 lightspeed tactile bro
Pa zašto je uopće prodaješ? Ne služi tipkovnica samo igranju nego svemu. Zadrži je i uživaj u vrhunskoj tipkovnici što god na njoj radio! I još je bežična, uff!
9 godina
offline
[Prodaja] Logitech G915 lightspeed tactile brown

Ja sam neki dan uzeo par mjeseci staru g915 tkl za 950kn ako ti sta znači. 

Cijena je ok, ali je malo nas koji kupuju g915 ili slično pa ćeš se nacekati koju god cijenu stavio a da nije bagatela. Jedino joj možda to što je imaš malo duže može biti otegotna okolnost.

Ne spuštaj cijenu ispod 800/900, tko je spreman kupiti tu tipkovnicu, dati ce taj novac i sasvim lijepo uštediti. 

A da vrijedi, po meni vrijedi itekako soma kuna. Bolje kupit nju i imat ryzen5 nego neku obicnu mehanicku i ryzen9 , pa sad tko voli nek izvoli..

ja sam sa svojom oduševljen..

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.2.2022 18:27 (eladioms).
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Logitech G915 lightspeed tactile bro

Kakve veze sa icime ima ovaj zadnji dio bolje imat to nego ovo? Tipkovnica je realno "smece", a zasto to kazem? Jer sam i sam danas pogledao brdo reviewa vezano uz ove modele i smijesno je dat 1500 kn za tipkovnicu sa abs tipkama. Realna cijena tipkovnice da ju ne spasava marka i to nove je cca 100€. Na stranu izgleda i tkl i obicna izgledaju dobro, ali da li ce tak izgledat za 3,4 godine uz tu cijenu se da nac puno bolje.

6 godina
offline
[Prodaja] Logitech G915 lightspeed tactile brown

te i takve cijene mogu biti "ok" onima koji su culi samo za Razer, Corsair, Logitech, Steelseries i slicne mehanicke tipkovnice

 

dok su ostalima takve cijene sulude za te "igracke" , jer se za te iznose kupuju custom ili prebuild mehanicke tipkovnice, koje su po svemu bar 2 koplja bolje i kvalitetnije

 

tdrop, kbdfans, kprepublic, iqunix i slicni webshopovi vam nude za te iznose ozbiljne mehanicke tipkovnice, pa kada usporedite biti ce vam jasno kako su ove "mainstream" tipkovnice u biti totalni ripoff

 

uglavnom sretno sa prodajom, cijena je manje vise realna za neupucene

13 godina
offline
[Prodaja] Logitech G915 lightspeed tactile brown

Azmo  je gore napisao da zašto je prodajem. Prodajem ju jer mi ne odgovara za puno tipkanja, a to se radi 95% vremena. Na poslu imam MX Keys od Logitecha i idealna mi je za to šta mi treba tako da bi si i doma nabavio tu, kada prodam g915.

9 godina
offline
Re: [Prodaja] Logitech G915 lightspeed tactile bro
3dfx kaže...

te i takve cijene mogu biti "ok" onima koji su culi samo za Razer, Corsair, Logitech, Steelseries i slicne mehanicke tipkovnice

 

dok su ostalima takve cijene sulude za te "igracke" , jer se za te iznose kupuju custom ili prebuild mehanicke tipkovnice, koje su po svemu bar 2 koplja bolje i kvalitetnije

 

tdrop, kbdfans, kprepublic, iqunix i slicni webshopovi vam nude za te iznose ozbiljne mehanicke tipkovnice, pa kada usporedite biti ce vam jasno kako su ove "mainstream" tipkovnice u biti totalni ripoff

 

uglavnom sretno sa prodajom, cijena je manje vise realna za neupucene

..moguce da su nesto bolje, ipak sumnjam da su duplo bolje, ..uglavnom ja jos nisam naletio na takvu da je bezicna i gamerska (lagg free) i da mi ima scroll za audio, i jos da ju mogu pogledati uzivo i malo probati..

u svakom slucaju, ja sam "bacio" pare i odusevljen sam , a ovo mi je 5ta meh. t. ako sta znaci

 

 

monsieur kaže...

Kakve veze sa icime ima ovaj zadnji dio bolje imat to nego ovo? Tipkovnica je realno "smece", a zasto to kazem? Jer sam i sam danas pogledao brdo reviewa vezano uz ove modele i smijesno je dat 1500 kn za tipkovnicu sa abs tipkama. Realna cijena tipkovnice da ju ne spasava marka i to nove je cca 100€. Na stranu izgleda i tkl i obicna izgledaju dobro, ali da li ce tak izgledat za 3,4 godine uz tu cijenu se da nac puno bolje.

 

..pa vjerujem da ti imas svoju viziju sta je tebi dobro u high endu.. ja samo kazem da ljudi stede na periferiji, vise nego sto bi trebali.. dok bacaju silnu lovu unutar PCa sto je po meni vise upitno

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.2.2022 13:24 (eladioms).
13 godina
offline
[Prodaja] Logitech G915 lightspeed tactile brown

BUMP

6 godina
offline
Re: [Prodaja] Logitech G915 lightspeed tactile bro
eladioms kaže...

..moguce da su nesto bolje, ipak sumnjam da su duplo bolje, ..uglavnom ja jos nisam naletio na takvu da je bezicna i gamerska (lagg free) i da mi ima scroll za audio, i jos da ju mogu pogledati uzivo i malo probati..

u svakom slucaju, ja sam "bacio" pare i odusevljen sam , a ovo mi je 5ta meh. t. ako sta znaci

 

 

ma jos sam malo i rekao, neke su i trostruko bolje 

 

ne kazem ja nista, svatko baca svoje novce kako hoce, sta god te veseli, na kraju krajevu tvoji novci, ti koristis proizvod i ako si ti sretan i zadovoljan, sta te briga sta ko drugi misli

 

samo sam htio napomenuti da postoje za iste novce punoooo bolji proizvodi, cisto informativno 

 

i sam sam bio kupac i korisnik takvih mainstream tipkovnica i mislio sam da su stvarno top, dok netko nije postao u slike vaseg hardvera prije par godina, neku custom mehanicku, i rekao gdje je kupio, pa naravno da me zanimalo i kada sam vidio da postoji neki drugi svijet i da sve ovo sto sam koristio je stvarno bacanje novaca na igracke, promjenio sam i misljenje i tipkovnicu

 

pogledaj gore linkove sto sam stavio i uvjeri se sam, kada vidis Alpaca, Tealio, NovelKeys, C3 Kiwi, Zealio, Outemu i slicne proizvodace switcheva recimo, pa onda nakon toga, gledas sta su to rubber O ringovi, pa zasto staviti PTFE grease, pa cijelo more stabilizatora, pa cijelo more opruga itd itd ako si pacijent kao neki, mozes si sloziti jedinstvenu vrhunsku kvalitetnu tipkovnicu koja ce ti trajati do kraja zivota za iste novce, a mozes ih mjenjati opet svako malo, jer je to isto kao i svaki drugi hobi, droga i rupa bez dna 

 

da ne kvarimo vise covjeku thread, to je to 

13 godina
offline
[Prodaja] Logitech G915 lightspeed tactile brown

bump

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice