Bnet - iskustva općenito ? izdvojena tema

poruka: 4.148
|
čitano: 1.656.782
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
Bnet - iskustva općenito ?

Ja definitivno nemam istu uslugu kao i prije 10 godina. Niti cijenom niti brzinama. Tada sam imao 364kbps/64kbps za nekih 350kn + telefon od 120kn bez da dignem slušalicu :) A prije toga je bilo još i gore, kao što i sam znaš.

TV uslugu nikad nisam plaćao, niti ne namjeravam - pa tu ne mogu ništa reći.

 

Zamjerki na BNet (odnosno sada VIP) telefon i net nemam već 4 godine. Služba za korisnike je druga priča, ali njih sam ionako morao kontaktirati samo dva puta - kod potpisivanja za bnet, pa sad opet kod prelaska na vip.

 

Kakve pomake u usluzi očekuješ?

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Pa recimo očekujem:

 

Prvo da vrate pravi ,istinski Flat u fiksnoj telefoniji,gdje nema naplaćivanja uspostave poziva (bilo je gratis prvih 60 minuta,ali su i to  "gospoda"ukinuli i deru bespotrebno na toj stavci).

Drugo da mi prestanu naplaćivati  najam modema,pa makar i u umanjenom iznosu koji plaćam nakon pune 3 godine 3D paketa.Harač samo takav.Modem koji će koštati par tisuća kuna...

Treće ,da povećaju sramotan upload na internetu.

Četvrto,da uvedu barem usranu optiku,umjesto trenutnog kabela,jer su kanali kojima je kabel sproveden ionako njihovi po portunima.Nek ulože koju kunu momci...

Peto,da konačno ukinu analogni signal i poboljšaju uslugu pravog digitalnog signala.

Šesto,da cicije puste ljudima i koji HD program,a da ne plate za tu "uslugu".

 

Eto,neka nadoda netko još što,ako sam zaboravio...

Sve ovo što sam naveo je vrlo moguće i ostvarivo uz malo dobre volje i brige za svojim klijentima.

 

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Godin kaže...

Pa recimo očekujem:

 

Prvo da vrate pravi ,istinski Flat u fiksnoj telefoniji,gdje nema naplaćivanja uspostave poziva (bilo je gratis prvih 60 minuta,ali su i to  "gospoda"ukinuli i deru bespotrebno na toj stavci).

Drugo da mi prestanu naplaćivati  najam modema,pa makar i u umanjenom iznosu koji plaćam nakon pune 3 godine 3D paketa.Harač samo takav.Modem koji će koštati par tisuća kuna...

Treće ,da povećaju sramotan upload na internetu.

Četvrto,da uvedu barem usranu optiku,umjesto trenutnog kabela,jer su kanali kojima je kabel sproveden ionako njihovi po portunima.Nek ulože koju kunu momci...

Peto,da konačno ukinu analogni signal i poboljšaju uslugu pravog digitalnog signala.

Šesto,da cicije puste ljudima i koji HD program,a da ne plate za tu "uslugu".

 

Eto,neka nadoda netko još što,ako sam zaboravio...

Sve ovo što sam naveo je vrlo moguće i ostvarivo uz malo dobre volje i brige za svojim klijentima.

 

s tobom sam ali nekako sumljam u išta od nabrojanog pogotovo za flet....mislim da je on mrtav u pravom flet obliku na kakvi smo navikli kod tcom-a (od njih sam pobjega prije 4 godine al mislim da oni jos uvjek imaju "pravi flet" - mislim na net, ne na tel.)

drugo....mmmmm....evo nakon 4 godine idalje placam najam....sta rec......najbolje nista....

trece....kad vidim koliko imaju drugi skoro pa sam i zadovoljan iako nevolim sta npr 2gige na jubitu aplodam 100 godina al dobro....sta sad....

četvrto....ehhhhh....da....moš mislit lol

peto....hmmmmm....tu su definitivno u zaostatku za ostakom svijeta

šesto....šta reć......evo baš san stavija tuner da potrazi ovaj hrt2 hd kanal (iako me zaboli za olimpijadu) a ono kifla hahaaaaaa

 

inače....da....ni nakon 4 godine ama baš ništa za stare korisnike a odkako je vip-a bogami ni povecanje brzine ove godine;

kad san tek dosa ima san upload;

1 godina - 512

2 godina - 768

3 godina 1,25 (trenutno)

4 godina - VIP {#} - nula bodova

 

za kraj.....yep...pingovi su veci nego dok sam bio na tcom-u i to bi svi buduci korisnici tribali znat (iako nije nista katastrofalno xd....radi se o 10-20ms) ali isto tako tcom nudi 4mbita u osnovnom paketu a tu imamo 12 :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.2.2014 16:13 (Splićo).
16 godina
online
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Godin kaže...
Prvo da vrate pravi ,istinski Flat u fiksnoj telefoniji,gdje nema naplaćivanja uspostave poziva (bilo je gratis prvih 60 minuta,ali su i to  "gospoda"ukinuli i deru bespotrebno na toj stavci).

Drugo da mi prestanu naplaćivati  najam modema,pa makar i u umanjenom iznosu koji plaćam nakon pune 3 godine 3D paketa.Harač samo takav.Modem koji će koštati par tisuća kuna...

Treće ,da povećaju sramotan upload na internetu.

Četvrto,da uvedu barem usranu optiku,umjesto trenutnog kabela,jer su kanali kojima je kabel sproveden ionako njihovi po portunima.Nek ulože koju kunu momci...

Peto,da konačno ukinu analogni signal i poboljšaju uslugu pravog digitalnog signala.

Šesto,da cicije puste ljudima i koji HD program,a da ne plate za tu "uslugu".

Super prijedlozi. Sad nabroji ostale operatere koji sve to nude za približno istu lovu?

Nema? Dobro, nabroji operatere koji imaju barem brži upload?

Nema? Ajde, barem operatere koji imaju raširenu optiku do korisnika? Ne, ne onih par pokrivenih kvartova već nešto šire od toga i naravno po istoj cijeni?

Nema? Siguran sam da bar flat telefon ima kod konkurencije za 0kn po pozivu?

Nema? Barem si mogao najam modema riješiti jednokratnim plaćanjem...

 

Neka ulože koju kunu, dapače, a name sve još jeftinije :)

 

HD programe ne mogu komentirati - ja ih imam koliko hoću i uključeni su u flat internet - ali mislim da svi nude HD pakete kao dodatnu uslugu koja košta.

 

Godin kaže...
Eto,neka nadoda netko još što,ako sam zaboravio...

Sve ovo što sam naveo je vrlo moguće i ostvarivo uz malo dobre volje i brige za svojim klijentima.

Na ovo nabrojano može ih jedino konkurencija natjerati, ali mislim da ništa od svega toga.

 

Nije da ih generalno branim, ali stvarno mislim da ono što dobijem za 160kn mjesečno neću naći nigdje drugdje.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
12 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Oćeš dva primjera iz vlastitog iskustva?

 

Prvo,Metronet je imao pravi Flat telefon bez uspostave poziva.- 0,00 kuna!

Drugo,Metronet je imao modem koji bi dobio na početku i nikakav najam se nije plaćao.

Metronet ima bolji internet,i bolje mi je radio internet kod metroneta sa 4 puta sporijim downloadom.

 

Ovi govnari iz B-neta koriste kablovsku TV za uvaliti lošu uslugu interneta i pljačku na telefonu,koji nasreću sve manje ljudi koristi.Spasili stvar Viber i Whats up.

 
1 1 hvala 0
16 godina
online
Bnet - iskustva općenito ?

Metronet je s tim cijenama otišao u stečaj. Toliko o tome :)

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

A što Bnet nije otišao u stečaj time što ga je kupio VIP?

 

Isti k. drugo pakovanje.

Uostalom,nemam se više namjeru raspravljati...Argumente sam ti naveo i mjesta za  barem malo poboljšanje,a za istu cijenu- ima i mora ga biti.

Što se tiče Metroneta,ljudi su mi prije 6 godina debelo spasili novčanik,dajući mogućnost potpunog otkačenja Tcoma.

4 godine sam bio njihov korisnik i paralelno koristio kabelsku TV (Bnet,Adriatic kabel,kabel net, i kako su se već zvali),a prekinuo sam jer više nisu razvijali mrežu i usluge van Zagreba.Šteta,jer ne mogu im zaboraviti da su mi uštedili nekoliko tisuća kuna koliko bi me u 4 godine oderao Mudrinić i njegov Tcom.

13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Godin kaže...

A što Bnet nije otišao u stečaj time što ga je kupio VIP?

 

Isti k. drugo pakovanje.

Uostalom,nemam se više namjeru raspravljati...Argumente sam ti naveo i mjesta za  barem malo poboljšanje,a za istu cijenu- ima i mora ga biti.

Što se tiče Metroneta,ljudi su mi prije 6 godina debelo spasili novčanik,dajući mogućnost potpunog otkačenja Tcoma.

4 godine sam bio njihov korisnik i paralelno koristio kabelsku TV (Bnet,Adriatic kabel,kabel net, i kako su se već zvali),a prekinuo sam jer više nisu razvijali mrežu i usluge van Zagreba.Šteta,jer ne mogu im zaboraviti da su mi uštedili nekoliko tisuća kuna koliko bi me u 4 godine oderao Mudrinić i njegov Tcom.

Vidim da se zalis da ti naplacuju modem, da nema akcija za stare 3d korisnike. Samo otidi do Bnet centra, reci da oces produzit ugovor, ponudit ce ti da placas 3d paket oko 130 kn/mjesec i tako 6 mjeseci, oko 175kn/mjesec i tako 12 mjeseci. Usteda je oko 700 kn. Isto tako im reces da it maknu placanje najma modema i to ti ucine. To sta ces plakat na bug forumu ti nece uradit nista ako ne odes do njihovog centra i dogovoris s njima.

12 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Mislim da ta ponuda koju navodiš više ne vrijedi,jer sam nedavno osobno i fizički bio kod njih i ponuđeno mi je samo jedan mjesec gratis (puna cijena 3d paketa),ako s njima potpišem na 2 godine.

Da su mi ponudili 6 mjeseci,vjerojatno bih pristao.

Uostalom,u današnje vrijeme je možda čak i malo predugo potpisivati na 2 godine.

Aktualnije je kao kod sportaša 1+1 uvjetno{#},a postoji opcija i za ugovor od 18 mjeseci,ali ponavljam,mislim da sve što Bnet nudi je jedan mjesec gratis na 2 godine.

 uvijek ima neka caka kojom te drže,ako u startu nemaš barem 500 kuna za cjenkati se (u ovom slučaju  jednokratni otkup modema),jer ako ih nemaš u startu,naplaćat ćeš se za 4 modema...

I mislim da ne plačem,već mi je žao što usluga stagnira.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.2.2014 15:51 (Godin).
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Bio kod njih 17.1.14

 

Dogovorio 12 mjeseci smanjenu cijenu 3d paketa, povecanje brzine interneta. Otidi u onaj glavni , ne u ove sporedne koji rade samo s ugovorima na akcijama. Tamo u glavnim centrima imaju "ovlasti" radit sta ih volja.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.2.2014 16:05 (Zajeb).
12 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Mislim da sam i bio u glavnom,a  u Splitu je to nasuprot zgrade Slobodne Dalmacije, Ulica hrvatske mornarice.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.2.2014 16:30 (Godin).
 
0 1 hvala 0
16 godina
online
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Godin kaže...

A što Bnet nije otišao u stečaj time što ga je kupio VIP?

 

Isti k. drugo pakovanje.

Uostalom,nemam se više namjeru raspravljati...Argumente sam ti naveo i mjesta za  barem malo poboljšanje,a za istu cijenu- ima i mora ga biti.

BNet nije bio ni blizu stačaja nego je vlasnik odlučio sebi malo promijeniti djelatnost u što s BNet nije uklapao. I BNet je radio još puno stvari mimo telefona i TV-a - npr. hostanje webova i usluge kolokacije.

Naveo si argumente koji iz priloženog vode u stečaj :) Navedi argumente aktivnih i perspektivnih ISP-ova pa onda možemo dalje :)

Mislim da bi trebao navijati da konkurencija spusti cijene, jer će onda i VIP.

Zajeb kaže...

Samo otidi do Bnet centra, reci da oces produzit ugovor, ponudit ce ti da placas 3d paket oko 130 kn/mjesec i tako 6 mjeseci, oko 175kn/mjesec i tako 12 mjeseci. Usteda je oko 700 kn. Isto tako im reces da it maknu placanje najma modema i to ti ucine.

Da, na ugovoru koji s njima potpisuješ ima check lista onoga što želiš plaćati, pa samo odznačiš plaćanje modema. I imaš unos mjesečne pretplate po mjesecima pa slobodno kemijskom uneseš iznose {#}

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Godin kaže...

Mislim da sam i bio u glavnom,a  u Splitu je to nasuprot zgrade Slobodne Dalmacije, Ulica hrvatske mornarice.

U Splitu je u Koteksa. Znaci udes na parking, popnes se onim skalamam i odma ispred tebe je ulaz u Bnet. To ti je glavni i oni mogu sta oce. Tamo ajde.

13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Elles D. kaže...
Godin kaže...

A što Bnet nije otišao u stečaj time što ga je kupio VIP?

 

Isti k. drugo pakovanje.

Uostalom,nemam se više namjeru raspravljati...Argumente sam ti naveo i mjesta za  barem malo poboljšanje,a za istu cijenu- ima i mora ga biti.

BNet nije bio ni blizu stačaja nego je vlasnik odlučio sebi malo promijeniti djelatnost u što s BNet nije uklapao. I BNet je radio još puno stvari mimo telefona i TV-a - npr. hostanje webova i usluge kolokacije.

Naveo si argumente koji iz priloženog vode u stečaj :) Navedi argumente aktivnih i perspektivnih ISP-ova pa onda možemo dalje :)

Mislim da bi trebao navijati da konkurencija spusti cijene, jer će onda i VIP.

Zajeb kaže...

Samo otidi do Bnet centra, reci da oces produzit ugovor, ponudit ce ti da placas 3d paket oko 130 kn/mjesec i tako 6 mjeseci, oko 175kn/mjesec i tako 12 mjeseci. Usteda je oko 700 kn. Isto tako im reces da it maknu placanje najma modema i to ti ucine.

Da, na ugovoru koji s njima potpisuješ ima check lista onoga što želiš plaćati, pa samo odznačiš plaćanje modema. I imaš unos mjesečne pretplate po mjesecima pa slobodno kemijskom uneseš iznose {#}

Vlaju, ako si kod njih dugogodisnji korisnik sami ti micu placanje modema. Kolegi gore nisu makli. Da, ovi u poslovnici imaju pravo da ti daju popust. Neznalica, a pravi se pametan.

12 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

meni su makli najam modema sa 26 kuna na 13 kuna,poslije 3 godine neprekidnog korištenja interneta ,jer to sitnim slovima piše na njihovim net stranicama,a nigdje u Ugovoru!A dalje se plaća do daljnjeg,pa ako treba još 10 godina!Sve dok koristiš njihovu uslugu ili ne razvrgnerš taj ugovor i potišeš novi,ali onda ne treba bit budala i potpisati mjesečni najam,već  treba uzeti jednokratnu otplatu.

Diskriminacija i harač u odnosu na one koji modem otplate jednokratno.

Tko li je to smislio u Bnetu,trebalo bi ga razapet gore nego bivšeg premijera.

Kad sam pitao u 10.mjesec gdje otići za produženje ugovora,rekli su mi da je glavno mjesto kod Slobodne,a da je Koteks za tehničke stvari i podršku,reklamacije...

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.2.2014 20:25 (Godin).
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Godin kaže...

meni su makli najam modema sa 26 kuna na 13 kuna,poslije 3 godine neprekidnog korištenja interneta ,jer to sitnim slovima piše na njihovim net stranicama,a nigdje u Ugovoru!A dalje se plaća do daljnjeg,pa ako treba još 10 godina!Sve dok koristiš njihovu uslugu ili ne razvrgnerš taj ugovor i potišeš novi,ali onda ne treba bit budala i potpisati mjesečni najam,već  treba uzeti jednokratnu otplatu.

Diskriminacija i harač u odnosu na one koji modem otplate jednokratno.

Tko li je to smislio u Bnetu,trebalo bi ga razapet gore nego bivšeg premijera.

Kad sam pitao u 10.mjesec gdje otići za produženje ugovora,rekli su mi da je glavno mjesto kod Slobodne,a da je Koteks za tehničke stvari i podršku,reklamacije...

Kad sam u Citija pita za produzenje ugovora, zenska me odma poslala u koteksa i rekla da samo oni za nas imaju ponudu.

12 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Hvala,probaću i tamo pitati.

 
0 1 hvala 0
16 godina
online
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Zajeb kaže...

Vlaju, ako si kod njih dugogodisnji korisnik sami ti micu placanje modema. Kolegi gore nisu makli.

Jesu, točno po cjeniku.

 

I da - vlaj ti je u gaćama {#}

 

Godin kaže...

Hvala,probaću i tamo pitati.

Ako ih treba razapeti, što još radiš na njihovom kabelu?

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2014 9:09 (Elles D.).
16 godina
online
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Dupli post...

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2014 9:07 (Elles D.).
14 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Novi korisnik interneta:

 

Uzeo sam prije 2 mjeseca samo b-net CARNet, imao sam problema s modemom, pa su ga zamijenili, stavio sam jedan tp link router da se ne gnjavim s VPNom svaki put, obzirom da sam ranije imao Iskon, brzina se učetverostručila. Prvih 6 mjeseci po kunu, dalje 111. Kupio sam modem. Prezadovoljan. Pingovi su mi otprilike kao i u Iskonu.

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

pozdrav svima

ima li ko iskustva sa PCMCIA Conax CAM CAS7

uzeo sa prije par dana 3d paket u bneta i živcira me sto moram koristiti njihov HDprijemnik koji se spaja sa skartom na tv pa sam mislio to zamjeniti sa conax cam modulom.

 

 

edit: ako koga zanima, uzeo i funkcionira odlično

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.3.2014 10:21 (devil1).
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Bnet-Carnet dize cijene i smanjuje brzinu!!!!

Prije:
SUPERCARNet 1D od 11,2/0,375 do 16/0,75 Mbps 111,68 kn

Sada:
Super CARNet internet od 7/0,5 do 10/1 mbit/s 120,00 kn

 
0 1 hvala 0
12 godina
online
Bnet - iskustva općenito ?

ma kvaliteta usluge im iz dana u dan pada. da ne spominjem nestabilnost interneta i pingove 200+ u razdoblju od 7 - 10 navecer.  3 godine sam bio prezadovoljan a u zadnje vrijeme mi se sve vise gade. steta sto alternativa nije puno bolja pa nazalost i imamo tako lose usluge interneta u hr.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

ali su zato podigli brzinu non-carnet korisnicima (1d) isto na 10/1 a cijena je za 15 kn veća od carnet korisnika i opcija od 20/1,25 za 50 kn ne postoji vise, umjesto nje je sada 30/1,75 Mbps za dodatnih 100 kn (dostupna non-carnet korisnicima). Znači ako hoćete samo internet po brzini 30/1,75 Mbps to ćete platit 235 kn + najam modema (najam modema se prije plaćao, trenutno ne mogu nać gdje je to na stranici navedeno. Kod t-coma je 10/640 + telefon oko 270 kn. Po meni bnet ima stvarno dobre cijene. 1,75 Mbps je preračunato 224 KB/s

edit: i vip je mijenjao cijene: koliko vidim, kod adsl-a je upload kod 10 i 20 mbpa napokon 1 mbps!!!

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.4.2014 16:48 (peace_of_cake).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Ne znam sto hoce istaci ali uglavnom za malo povecanje brzine su podigli cijene dobrano, prije si za 175kn nudili oko 20Mb a sada te 30Mb kosta 235kn. Ako to nije poskupljenje onda ne znam sto je. :-(

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Općenita iskustva, trude se ali su zbog interne (ne)organizacije i gomile starog hardveraja i infrastrukture ostali u 90-ima.

 

Npr. šest (faking 6) različitih uređaja (Ok što kutijica što uređaja, ali ukupno 6) je potrebno da bi od uvedenog kabela ja dobio analognu TV sliku, telefon i internet.

Jedna razvodna kutija, jedan prigušivač ili (XY) jer sam imao zujanje na TV-u koje je sad samo malo tiše, jedan modem/router, jedan WIFI router (moj vlastiti "n" jer oni još uvjek nude samo "g" standard...), jedan analogni STB za TV sa samo SCART izlazom (ahaha katastrofa) i posebnni (?!?!) XY receiver ili što ja znam za videoteku/video snimalicu... 

Toliko nepotrebne skalamerije, adaptera i šume kabela da ti se zgadi... i normalno da mi onda slika u TV-u konstantno zuji ko da mi je dnevni boravak trafostanica.

 

Od povećanja na 20 Mbita ništa jer je to valjda samo mamac za nove korisnike...

 

STB im ima samo SCART (?!?!?!) izlaz za TV - nema HDMI, slika se pretvara (ili stiže i ostaje nemam pojma više) u analogni signal.

Tko to još ima poseban receiver (ili što ja znam) da bi mogao imati videoteku... (iskopčao i ne koristim).

 

Poseban problem sam imao, imam i imat ću, sa primanjem telefonskih poziva - često pozivatelju javi da je broj nedostupan ili se ne koristi... rješavali to od strane centrale, pa su imali internih problema koje su uklonili, pa je preslab bio strujni adapter koji bi kod primitka poziva kada modem povuče više struje zatajio, pa su sve to rješili i ja i dalje poziv primim samo slučajno. Da oprostili su mi nekoliko računa, ali umoran sam više pisati objašnjenja. Kao bonus, preko korisničke službe te upute da pošalješ pisani prigovor, naravno napišem mail, prođe tjedan, prođu dva, stigne račun ko da je sve pet, zovem, što je s mojim prigovorom, kakav prigovor? nema mu traga, pa pišem ponovo i forwardam sve što sam im poslao, nakon X mjeseci su našli (?!?!) moj mail i oprostili mi nekoliko računa u dijelu koji se tiče telefona... ali tako se vrtimo u krug i već mi je muka od toga...

 

A TV i dalje zuji kad ga upalim... teško je to sve skupa...

 

S Amisom sam imao najbolja iskustva ali sam zbog seljenja na novu lokaciju morao preći na Bnet. A kod Amisa još prije 3 godine: 20Mbit DL, 2 Mbit UL... telefon, HDMI za TV, ma milina... sve DIGITALNO i funkcionalno i bez Miki Benetija...

 

...da se barem malo moderniziraju, da tu svoju tehnologiju iz 90-ih malo obnove i počnu ljudima dijelit jedan ili dva uređaja za sve... DIGITALNA...

 

 

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Planiran se pribacit sa tcoma na bnet, znaci uzet ovaj super 3d paket jer je skoro duplo jeftinije od ovoga sta sad placan, max3L a dobijen skoro pa istu stvar. sad me zanima koliko otprilike traje to pribacivanje i isplati li se?

HŽV
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Takoder kao kolega gore.

Prekidam sve ugovore s T-comom/T-mobileom... Prenio broj na Tele 2, sad je doso na red i internet.

Znaci - u T-comu sam imao mjesecne racune oko 350-400 kn.

Radilo se o paketu - max TV, adsl i telefon.

Telefon nisam niti koristio pa je ovo sve glupo i bezobrazno.

Dakle - razmisljao sam o prelasku na B-net?

Iskustva? Presao bi na paket 2D - internet i televizija = 209 kn mjesecno (1. 3 mjeseca 1 kn)

Posto mi se oni u RH cine kao najjeftiniji, a pouzdani, zanima me samo kvaliteta usluge?

Konkretno u centru Zagreba?

Radi se o OVOM paketu :)

Brzina do 15 mbps mi stvarno ocaravajuce zvuci, buduci da sada na Tcomu imam samo 4!!!

Takoder, kakav je TV bez dodatnih (prosirenih) paketa? Nije mi jasno dali cu dobiti OSnovni digitalni ili OS analogni paket programa-o cemu to ovisi?

Posto imam HDready 2 TVa bilo bi dobro da ih oba mogu spojiti i imat dobru sliku:)

10 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Uzeo sam taj isti paket u Bnet-u, spojili me 2.6. (Kustošija, Zagreb), a evo i mjerenja brzine koje sam napravio odma nakon prvog paljenja routera http://www.speedtest.net/my-result/3537895575 (tehničar je još kabliro i spajo TV).

 

Par dana nakon toga sam mjerio prek HAKOM-a koji je pokazo UL od čak 14,95mbps {#}

 

Svi novi korisnici dobijaju digitalne kanale, digitalni kabelski HD tuner i prvi mjesec dana su ti svi programi otključani. Dodatni tv ti je oko 59kn/mj (cjenik, strana 9, na vrhu ti je to, ako hoćeš da i dodatni tv ima hd tuner). TV radi korektno, zna se tu i tamo strzat slika, al niš strašno. Za sad sam zadovoljna, ai već je bila jedna nadogradnja (unazad par dana) sučelja i mogućnosti od kad sam spojen (proširena mogućnost pretraživanja sadržaja, dodana opcija share na fejs il twitter na sadržaje koje gledaš, općenito imam filing da radi sučelje još brže).

 

BF3 nick : jabooka_KAOS (singing Derp Derp Derpidy)
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.6.2014 15:37 (jabooka).
16 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

@jabooka - koji router sad isporučuju korisnicima tj. koji si ti dobio?

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.6.2014 7:05 (Eyekool).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice