evo mene partibrejkera...s26u vakuum...nosonja 850E...za te nofce trenutno a i do kraja godie nema boljeg androida...kod ovih skupljih...pitanje je jel bolji camera-set up opravdva razliku u cijeni
valjda oni koji se bave poduzetništvom...moraju ili biti bolji od konkurencije da opravdaju veću cijenu...ili jeftiniji a da daju skoro isto...i ča je najgore honor na glavnoj ima isti senzor kao i samsung...znači samsung im je dobavljač

Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS