Bnet - iskustva općenito ? izdvojena tema

poruka: 4.148
|
čitano: 1.658.980
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Dan1234567890 kaže...

 Ja sam sad produžio 2D (internet i TV) i prebacen sam sa BNet paketa na A1 paket - dobio sam novi STB, 200 TV kanala umjesto 90, i internet 200/20 umjesto 150/15...cijena 169kn/mjesečno. Ugovorna obveza na 2g.

 Wow, ovo je čak bolje i od moje ponude! 

Svaka čast :)

 

Ja sam dobio za 179 kn mjesečno (uključeno i 20 kn, vidim da se pita u postu iznad)  - trio paket. 

200/20, sportski paket, flat telefon koji ionako ne koristim.

Također novi stb, koji je puno bolji i fluidniji od staroga.

Također sam dobio i njihov TV za van, ali to imaš i ti kolega sigurno.

Za 30 kn mjesečno, bez UO mogu uzeti još filmski ili obiteljski paket. A mogu i mijenjati 1x mjesečno bez naknade (tipa sportski promijenim za filmski itd.).

Sad mi je cilj i roditelje premjestiti k njima, pošto ističe im ugovor s HT, a kažu iz A1 da bi onda povezali te 2 usluge i da bi račun bio 10 kn manji. Kako god, show ponude!

Iako, vidim da se dijele takve ponude na kapaljku.

13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
20 kn za pristup je sada uključeno u cijenu 2D i 3D paketa. Nema više posebnog obračuna.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
Je li mijenjaju router, ako imate Tehnicolor sa Ubee-om?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

 Trazio sam da mi zamijene Technicolor prilikom produljenja ugovora, ali su mi rekli da mogu zamijenit tek kad se pokvari.

Jedan clamn foruma je rekao da se da ispregovarat zamjenu, ali barter skill je nizak mom characteru pa nisam uspio...

 

Object reference not set to an instance of an object
9 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...
Je li mijenjaju router, ako imate Tehnicolor sa Ubee-om?

 ja sam na proslom produzenju, prije 2 godine vec to ispregovarao, tako da je sad ostao mi ubee ;)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Beno kaže...

 Trazio sam da mi zamijene Technicolor prilikom produljenja ugovora, ali su mi rekli da mogu zamijenit tek kad se pokvari.

Jedan clamn foruma je rekao da se da ispregovarat zamjenu, ali barter skill je nizak mom characteru pa nisam uspio...

 

 Mislim da ide zamjena ako ides na novi paket sa 200 Mbit/s, meni je ženska rekla da će mi mijenjat router i STB, iako sam već imao Ubee .

Music for life!!
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
Mislio sam na ovim novim paketima sa netom 200 Mbit/s?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...
Mislio sam na ovim novim paketima sa netom 200 Mbit/s?

Ja sam u procesu uključivanja 200 Mbit/s i stiže mi novi router, doduše ne znam koji. Do sad sam imao onaj klasični Technicolor

15 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...
Mislio sam na ovim novim paketima sa netom 200 Mbit/s?

 

CrossDeath kaže...
stipest kaže...
Mislio sam na ovim novim paketima sa netom 200 Mbit/s?

Ja sam u procesu uključivanja 200 Mbit/s i stiže mi novi router, doduše ne znam koji. Do sad sam imao onaj klasični Technicolor

 Ja nemam ugovornu obavezu, no kada sam nazvao da mi aktiviraju 200Mbit, kroz tjedan dana došao čovjek sa Ubee i zamijenio stari.

 

 

13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
Hvala
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
tomo007 kaže...

 Ja nemam ugovornu obavezu, no kada sam nazvao da mi aktiviraju 200Mbit, kroz tjedan dana došao čovjek sa Ubee i zamijenio stari.

 

 

Da, također bez ugovorne obveze. Ubee će biti znači, hvala na info 

9 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Pozdrav ekipa,

Krajem mjeseca mi ističe ugovor pa me zanima da li ima netko da je nedavno produžio ugovor za A1 ex. Bnet uslugu pa da podijeli iskustava?

Do sada sam plaćao oko 205 kn za Internet + TV osnovni paket od 90 programa (ugovor je potpisan na 169 kn + 15 kn za 150 Mbps internet i što su lani digli onih 20 kn).  

Zvao sam SZK i oni nude samo ove nove pakete i to po punoj cijeni od 269 kn i ne daju nikakv popust za postojeće korisnike.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
btime kaže...

Pozdrav ekipa,

Krajem mjeseca mi ističe ugovor pa me zanima da li ima netko da je nedavno produžio ugovor za A1 ex. Bnet uslugu pa da podijeli iskustava?

Do sada sam plaćao oko 205 kn za Internet + TV osnovni paket od 90 programa (ugovor je potpisan na 169 kn + 15 kn za 150 Mbps internet i što su lani digli onih 20 kn).  

Zvao sam SZK i oni nude samo ove nove pakete i to po punoj cijeni od 269 kn i ne daju nikakv popust za postojeće korisnike.

 

Ja sam do jučer bio korisnik B.net kabelskog interneta (150 Mbit/s za 170 kn mjesečno). Sad sam na A1 i imam 200 Mbit/s za 149 kn mjesečno. I jedna i druga usluga su bez ugovorne obveze, s tim da sad zbog Mozaika imam 30 kn popusta.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Tih 149 je samo za internet ili i TV? 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
btime kaže...

Tih 149 je samo za internet ili i TV? 

Samo internet koristim njihov.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Opet je to jeftinije nego što meni nude ako uzmemo da je TV nekih 90 kn po njihovoj službenoj stranici. 

5 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
btime kaže...

Pozdrav ekipa,

Krajem mjeseca mi ističe ugovor pa me zanima da li ima netko da je nedavno produžio ugovor za A1 ex. Bnet uslugu pa da podijeli iskustava?

Do sada sam plaćao oko 205 kn za Internet + TV osnovni paket od 90 programa (ugovor je potpisan na 169 kn + 15 kn za 150 Mbps internet i što su lani digli onih 20 kn).  

Zvao sam SZK i oni nude samo ove nove pakete i to po punoj cijeni od 269 kn i ne daju nikakv popust za postojeće korisnike.

 

 Pozovi se na 'Posebnu ponudu za postojeće privatne korisnike'

Link na pdf

9 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
areal kaže...
btime kaže...

Pozdrav ekipa,

Krajem mjeseca mi ističe ugovor pa me zanima da li ima netko da je nedavno produžio ugovor za A1 ex. Bnet uslugu pa da podijeli iskustava?

Do sada sam plaćao oko 205 kn za Internet + TV osnovni paket od 90 programa (ugovor je potpisan na 169 kn + 15 kn za 150 Mbps internet i što su lani digli onih 20 kn).  

Zvao sam SZK i oni nude samo ove nove pakete i to po punoj cijeni od 269 kn i ne daju nikakv popust za postojeće korisnike.

 

 Pozovi se na 'Posebnu ponudu za postojeće privatne korisnike'

Link na pdf

 E hvala, već sam vidio tu posebnu ponudu i očekivao sam od SZK da će mi ponuditi nešto prema njoj ali nisu. 

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Uvijek ista priča s njima, trebaš podnijeti zahtjev za raskid usluge, tek onda ti se jave s pravom ponudom, meni spustili s 164 kn na 129 kn za internet i telefon, a iz SZK najpovoljnije što su nudili 189 kn.
16 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

ovaj moj post je offtopic (mislim)

 

Nema nigdje naznaka, pa pisem ovdje......

 

NEKA A1 UVEDE OPTIKU U ZAGREBACKO NASELJE - STAGLISCE...

 

Cekam vas..... Naselje Gajevo je ima.. a mi dalje pa rupetina.. niti kabelsku, nit to AirFiber.

 

Molim Vas.........mmooooooollliiiiiiiiiiiiii i i i i i mmmmmmmm

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Jebodiah kaže...

ovaj moj post je offtopic (mislim)

 

Nema nigdje naznaka, pa pisem ovdje......

 

NEKA A1 UVEDE OPTIKU U ZAGREBACKO NASELJE - STAGLISCE...

 

Cekam vas..... Naselje Gajevo je ima.. a mi dalje pa rupetina.. niti kabelsku, nit to AirFiber.

 

Molim Vas.........mmooooooollliiiiiiiiiiiiii i i i i i mmmmmmmm

sad ce ti 100% uvesti optiku...

16 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Hoce...... vec su me zvali......

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stražar kaže...
Uvijek ista priča s njima, trebaš podnijeti zahtjev za raskid usluge, tek onda ti se jave s pravom ponudom, meni spustili s 164 kn na 129 kn za internet i telefon, a iz SZK najpovoljnije što su nudili 189 kn.

 

I meni se čini da se na taj način mogu dobiti najbolji popusti. 

16 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Istekao mi ugovor (nisam znao) i umjesto 169+20kn dobio sam račun 289kn (trio usluga)...

očekivao sam da će netko nazvati mjesec dana prije, poslati email.....  

 

Koju ste najbolju ponudu izvukli od A1 za televiziju+internet?

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Ziga kaže...

Istekao mi ugovor (nisam znao) i umjesto 169+20kn dobio sam račun 289kn (trio usluga)...

očekivao sam da će netko nazvati mjesec dana prije, poslati email.....  

 

Koju ste najbolju ponudu izvukli od A1 za televiziju+internet?

 

 

već sam pisao prije nekoliko stranica, 169kn za 200/20 net i cca 150 TV kanala s tim da 1x mjesecno mogu mijenjati između obiteljski/filmski/sportski paket...

prije nisam znao da  li je tih 169kn sa ili bez one naknade, a i dalje ne znam...došao mi račun za 10/2020 na 147kn (jer je dio mjeseca bio na starom paketu, a dio na ovom novom), tako da nisam još dobio "redovan" račun...

 

ako se tko može snaći u ovom njihovom računu, evo ga tu, pa neka isčita koliko me to sad mjesečno košta...:)

I da znao sam da ako ne produžim novi ugovor, doći će mi full cijena paketa nakon isteka 2g....zato sam ih ja zvao i tražio produženje...

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 8:37 (Dan1234567890).
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Dan1234567890 kaže...
Ziga kaže...

Istekao mi ugovor (nisam znao) i umjesto 169+20kn dobio sam račun 289kn (trio usluga)...

očekivao sam da će netko nazvati mjesec dana prije, poslati email.....  

 

Koju ste najbolju ponudu izvukli od A1 za televiziju+internet?

 

 

već sam pisao prije nekoliko stranica, 169kn za 200/20 net i cca 150 TV kanala s tim da 1x mjesecno mogu mijenjati između obiteljski/filmski/sportski paket...

prije nisam znao da  li je tih 169kn sa ili bez one naknade, a i dalje ne znam...došao mi račun za 10/2020 na 147kn (jer je dio mjeseca bio na starom paketu, a dio na ovom novom), tako da nisam još dobio "redovan" račun...

 

ako se tko može snaći u ovom njihovom računu, evo ga tu, pa neka isčita koliko me to sad mjesečno košta...:)

I da znao sam da ako ne produžim novi ugovor, doći će mi full cijena paketa nakon isteka 2g....zato sam ih ja zvao i tražio produženje...

 -stvar je u cjenkanju, pogledaj minuse na računu.. e to su ugovoreni popusti cjenkanjem kojeg si recimo prije godinu dobio. Ako želiš iste popuste moraš se jednako cjenkati da ih ponovo dobiješ, no kad ti njih tražiš to je tad tržište ponuda-potražnja tj ne daju tako lako kao prije godinu kad su podigli +20kn naknadu.. tj svako cjenkanje ili novi ugovorni period na 2god je deal za sebe koji moraš tražiti-cjenkati se.. ili ćeš platiti po cjeniku bez cjenkanja.

-kad podignu cjene u cjeniku tad više nisi u situaciji kao prije godinu-dvije tj jednako se cjenkaš ali je sad druga polazna cifra-cijena tj danas nećeš dobiti istu cijenu kao do sad nego nešto više, 10-20-50-100kn ovisi kako se cjenkaš.

-zvuči smiješno? kao da smo na jakuševcu-placu? .. da, kapitalizam na djelu. Cijena postoji, no ugovoreno može biti bilo što a u trenutku ugovaranja ovisi o tome koja strana ima bolju poziciju ili tko više želi uslugu-novac..

-operater tebi kao jednom korisniku može ako želi dati đabe, no to tad nije biznis i da daju svima propadaju.. no kad se cjenkaš tad operater-agent samo treba izvuči max cifru na koju pristaješ, dok će ti nuditi nešto što možda ne trebaš, jer njima je trošak isti, gledao ti npr 10 ili 100 kanala, imao 10-50-150mbps brzinu.. tj 'daju' ti poklone samo koliko je potrebno da pristaneš na cijenu a na kraju ti pristaneš jer nemaš povoljniju alternativu i oni to znaju.

 

-recimo da je imaginarni cilj operatera korisniku naplatiti recimo 200kn ako je do sad račun bio 150.. tj može ići samo na više, svi znaju cijene.

 

-za razliku od cjena po cjeniku (bez ugovorne ili s-paketi..) cjenkanje su dodatni popusti i ako ih želiš moraš se svaki put cjenkati, no plaćat ćeš više, ne manje.. barem 200kn itd..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Dan1234567890 kaže...

prije nisam znao da  li je tih 169kn sa ili bez one naknade, a i dalje ne znam...

 Naknada od 20 kn je uključena u 2D i 3D pakete.

9 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Evo update, nakon raskida ugovora zvali su iz službe za savjetovanje korisnika i spustili cijenu na 199 kn na ugovor od 24 mjeseca. 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Ispod 199kn ne nude nikome u Trio paketu više koliko vidim.

 

Pitao sam SZK za mozaik..naravno možete vaše roditelje koji su isto na A1... rekoh super

moji zovu SZK i pitaju za mozaik..ne može jer su postojeći korisnik?!?!?!?

 

a na webu im stoji:; Povezati možeš i postojeće i nove, mobilne i fiksne usluge

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Ziga kaže...

Ispod 199kn ne nude nikome u Trio paketu više koliko vidim.

 

Pitao sam SZK za mozaik..naravno možete vaše roditelje koji su isto na A1... rekoh super

moji zovu SZK i pitaju za mozaik..ne može jer su postojeći korisnik?!?!?!?

 

a na webu im stoji:; Povezati možeš i postojeće i nove, mobilne i fiksne usluge

 

 

 Može se naravno, ali ne ako je B.Net paket, nego A1.

SZK nema pojma kaj priča po običaju.

 

Edit: A1 FAQ:

Koje usluge će mi generirati MOZAIK pogodnosti novim uslugama?

 

  • Super i Turbo Internet
  • Flatbox Duo i Flatbox Duo Biz
  • Mala, Dobra, Savršena, Bezbrižna, Dobra Biz, Savršena Biz, Bezbrižna Biz i Premium Biz
  • Mobilna S, S+, M, L
  • SVE Fiksni Telefon, SVE Fiksni Internet, Sve Fiksni TV, SVE Duo paket, Sve Trio paket
  • Sve Homebox Duo
  • Biz Mobilna S, Biz Mobilna M, Biz Mobilna L
  • Biz Duo i Biz Trio
  • Officebox S, M, Turbo
Music for life!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 16:18 (malij).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice