World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.308.000
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
World of Tanks

Ja sam mislio trejdat T77 kojeg sam dobio u boxevima, ali kad vidim koliko za njega dobijem... Nek stoji i hvata rđu.

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

Sjećam se koliko zabave sam imao s tom igrom prije 5-6-7 godina. Baš je bilo super, svaki update nešto novo, ekipa luda, nije bilo toliko botova (kasnije su došli masovno, a s njima i masovno vrijeđanje). Kad su bile neke specijalne igre onda su bile super zabavne, ko one utrke ili nogomet.

 

Danas je to sve previše, 100 kampanja, misija, pizdarija, sve samo neka robotika za štancanje čega već.

Nadglednik dina
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
ludimata kaže...

Jel se trejda štogod momčići? :)

 pa trejdo bi da je postena razmjena  al ovako tesko:)

14 godina
offline
World of Tanks

kaj se tice trejdanja, ja sam vec sve istrejdal kaj sam imal i opet me svrbi

imam 2 ideje kaj jos tumbam po glavi i ticu se kako dobit bolji tenk za manje golda

fora je u tome da se uzmu za bondse tenkovi koji su najskuplji u goldima

tipa  liberte i is-6 (black), ili od regrutiranja "prijatelja" najskuplji tenkovi, isto tako jg tiger 8.8, liberte il kaj je odma iza toga po cijeni, 112 ili onaj panzer jeger 105

 

poanta je da su heviji oko 10k golda il vise, pa kad se trejdaju, moze se uzet neki medium za sitno

svrbi me T-54 modul 1 kak veli skill4ltu jer jos nisam claimal nista za bondse na main acc

 

znam da je ono malo govanjce ELC 90 jako jeftin pa se moze npr zamjenit za liberte za 550 golda, ko voli skautove

i super per$in je dosta jeftin, al ja ga nebi uzimal jel sam ga vec jednom prodal, nije moj par rukava

 

poanta je da se za regrutiranje ne daju bas dobri tenkovi jer se doslovno "dijele mukte", isto i za bondse, pa se ovak moze malo ta ponuda nadograditi za sitno, makar ja nisam zagovornik guranja love brki tj BRKI™®© u djep

kao sto svi znamo, najbolje tenkove se nemoze uzet za golde, skorpion G, burassque i ovaj novi talijanski mini abrams

no, ak nekome pomogne ova moja hrpa trabunjanja, drago mi je

P.S. napisacu kaj sam ja trejdal in

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
World of Tanks

Razmišljam da se riješim T34 -ke, al mi se nekako neće ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Tanks

Kratko i jasno, niti jedan trade se ne isplati. Da se isplati ne bi WG to uopste ni nudio u ponudi svojoj 

 

Znaci upiknes tenk za npr 10 000 golda, onda za njega u zamjeni dobijes 5000 golda i moras npr dodati jos 5000 da bi ponovo uzeo neki od 10 000. 
I na kraju dana opet imas jedan premium tenk koji te je na kraju kostao 15 000 golda 

 

 

Jeste, moze se mijenjati tenk kojeg je netko dobio, uzeo za bondse npr ali racunica je opet tu. I ti reward tenkovi i i za bondse su mozda jos skuplji jer valja uloziti vremena da se to "zaradi". 

Sto bi rekli ovdje u Bosni:"Ne treba se zalijetat" 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
Dr. Vicko kaže...

Kratko i jasno, niti jedan trade se ne isplati. Da se isplati ne bi WG to uopste ni nudio u ponudi svojoj 

 

Znaci upiknes tenk za npr 10 000 golda, onda za njega u zamjeni dobijes 5000 golda i moras npr dodati jos 5000 da bi ponovo uzeo neki od 10 000. 
I na kraju dana opet imas jedan premium tenk koji te je na kraju kostao 15 000 golda 

 

 

Jeste, moze se mijenjati tenk kojeg je netko dobio, uzeo za bondse npr ali racunica je opet tu. I ti reward tenkovi i i za bondse su mozda jos skuplji jer valja uloziti vremena da se to "zaradi". 

Sto bi rekli ovdje u Bosni:"Ne treba se zalijetat" 

 Is6d, dobio ga za bondove, za mene q od tenka. Dao njega i 500 golda za elc-a s kojim se zabavljam. Mala lego kockica..

5 godina
offline
World of Tanks

Ja danas izbrisao igru, nema smisla... MM uzas moj , pa ti nemozes grindati vise normalno , svaki mec s IX dobivam X 2x(ponekad cijeli vod)T95-Chiefevove , 2xEBRove i 3 artice.... stvarno nema smisla ova igra, od MM , od tih golda , ne kuzim nikad necu kuzit igrace igras premiuma X ili VIII i pucas golde, ili artica da puca gold, nemam zivaca vise razmisljat kako mi jedan ebr s goldom skine 500 hp i potrga 3 modula i 3 clana posade ubije, i onda te jos artica do kraja iskara... gledam one statse od xvma , crveni lik skoro crni jebote s 44 posto se vozi po midu s progetom svi ga gadaju u bok niko ga ne probija? jebote noob protection... jednostavno izbrisao, mozda instaliram jednog dana ako poprave igru, mada igra je svoje zavrsila, previse botova( da botova kompjutorskih) a i playera botova....kazu timska igra, svaki game isti scenarij, na jednu stranu ode 11 tenkova na ostaloj ostane 2 tenka s menom da brane, mi obranimo od 7 tenkova a nasih 11 tamo izgine od njihova 3 tenka... sretno svima kojima se da jos skidat zivce u ovoj nepravdi od igre... ja vise necu, nema zabave nema igre.

https://lbry.tv/$/invite/@Tech_World:7
 
6 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Isti osjećaj nije zabavno grindanjem se ne postize nista cemu grindanje kad mozes doc kupit i eto... A i jos ajde grindaj tier 8 9 10 obicno kad uzmes tenk pa grindaj gusjenice motor top moras odigrat 100 partija u losom tenku a za to vrime kupis premiuma i eto pumpas zlato i dosvidanja kockasti rusi... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Tanks

ma nema trejdanja, pljačka...

a što se tiče ebr-ova...bit će priča kao i sa bchatom i ostalim zujalicama kad su se pojavile. dominiraju neko vrijeme onda ih nerfaju, ostale nabriju i na kraju isti k... samo ovom "privemenom" nadmoći namame raju da proda bubreg za njih...a na kraju ih sjebu i uvedu nove op tenkove.

 

baš isprobao jučer is 6, 112... ma i dalje su to ok tenkovi za zaraditi, samo su ih malo sredili da nebudu preop. redimo imao sam Super peu od 1 dana kad ga je se moglo kupiti, pa to je bilo čudo, sa 3 kom na livadi bi popili komplet vatru suparničkog tima  i na kraju nerf, sad neki prosjek i postao bolji od is6 (a nije bio), dobio penetraciju...

 

nema trejdanja trenutno 45 prem tenkova, što kupljenih, zarađenih, misije,  i samo neka se kote:)

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2021 14:01 (sokre).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

Za mene je zadnji dobar patch bio 0.7.0, isti onaj koji je bio u classic modu. Da to vrate za stalno ništa mi drugo nebi trebalo. Možda update grafike i to je to.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Horatio_Hornblower kaže...

Tipa tier 8 švedski td najveci cammo u igri a otkriju ga lakse nego mausa... 

 Netočno, 

ne branim igru, i mene smeta hrpa stvari, i ja sam prestao igrati na više od godinu dana (pa se ipak malo po malo navukao nazad, i sad gledam kako da opet prestanem) ali ova tvrdnja ti ne stoji. Zašto si dobio takav utisak, ne znam... Možda nešto krivo radiš, ili ti je posada loša. Udes 03 je fcking nevidljivi ubojica.

5 godina
offline
Re: World of Tanks
WHO2fckru kaže...
Horatio_Hornblower kaže...

Tipa tier 8 švedski td najveci cammo u igri a otkriju ga lakse nego mausa... 

 Netočno, 

ne branim igru, i mene smeta hrpa stvari, i ja sam prestao igrati na više od godinu dana (pa se ipak malo po malo navukao nazad, i sad gledam kako da opet prestanem) ali ova tvrdnja ti ne stoji. Zašto si dobio takav utisak, ne znam... Možda nešto krivo radiš, ili ti je posada loša. Udes 03 je fcking nevidljivi ubojica.

 

Ovisi gdje stojis, iza kojega grma itd... vecina grmova je zbugano, na nekim pozicijama te nemogu odspat citavo stoljece, a na nekim te odspata s svojeg spawna... to vise nitko nezna di koji grm daje sta... :D

 

https://lbry.tv/$/invite/@Tech_World:7
14 godina
offline
Re: World of Tanks
leobugi kaže...

Za mene je zadnji dobar patch bio 0.7.0, isti onaj koji je bio u classic modu. Da to vrate za stalno ništa mi drugo nebi trebalo. Možda update grafike i to je to.

 Ajoooj, ti bi da vrate enemy chat natrag, haha, pa kad krenu opet vrijeđanja, otkriješ jezike za koje nisi ni znao da postoje

13 godina
offline
World of Tanks

Jel ima ko problema sa lagom u igri svakih par sekundi mi točkica pocrveni i "zapne" igra.

Vjerujem da je do servera.

https://deepfocus.io/wot_ping.php

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

ti lagovi su najmanji problem u igri

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
online
World of Tanks

Nemoguće je toliko tenkova balansirati jer svaka nacija ima svoj "flavour, zato su i ubacili onu foru tenk collectiona gdje su srezali tech tree. Jedanput mjesečno se vratim u igru da joj dam priliku, a još brže ju napustim 

I want to believe
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Po meni 3 nacije U vrh glave 100 tenkova stavi da se dodatci placaju i vrh... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Meni bi bilo zanimljivo da naprave novu granu/naciju, koja nije samo medium-heavy nego recimo i TD i SPG linija.

Tipa Jugoslavia, gdje imas raznih vrsta vozila, da igra ponovno dobije nesto "novo", a ne samo jos jedan novi

T8 premium medium/heavy. A lightove su unistili - ne isplati se kompetitivno igrati nista drugo osim EBR-a.

Kolica u prvih 10s spotaju 70% protivnickog teama, i pobjedjuje onaj tko prvi rijesi protivnickog EBR-a.

 

https://pikpikker.neocities.org/yug.html

 

 http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/672753-yugoslavian-tech-tree/page__st__20

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2021 13:47 (Čitatelj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
online
Re: World of Tanks
Horatio_Hornblower kaže...

Po meni 3 nacije U vrh glave 100 tenkova stavi da se dodatci placaju i vrh... 

 

Napraviš Njemce (+nekoliko vozila od njihovih saveznika tipa Mađarska, Italija, Rumunjska), Sovjete i Anglozapadne saveznike (ubaciš u miks npr: Amere s fleksibilnim tenkovima, Francuze kao i Engleze s članicama Commonwealtha koji imaju specijalizirana vozila), makneš sve paper tenkove, malo balansiraš mape i equipment i eto ti onog što bi World of Tanks trebao biti. 

I want to believe
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...
Tipa Jugoslavia, gdje imas raznih vrsta vozila, da igra ponovno dobije nesto "novo"...

 kao npr onaj frankenstajn t-54 hull i hellcat turret, vidio sliku jednom

i DA, Yu / Ex-Yu grana - nacija bi bila jako zanimljiva nama s ovih prostora, jedino kaj se brinem je naravno:

1) izbor hrane kao consumablesa (sir i vrhnje, sarma, chevapi, janjetina ispod peke, ribe na gradele, filana paprika,    hmmm bilo bi jako stresno to odlucit)

2) kolicina zivciranja koju bi svi mi iskusili igrajuci s tim tenkovima ako nebi bili dobro balansirani i/ili odgovarali nasim ocekivanjima

pitanje kaj bi ciparska banka ubacila da natjera ex-ju populaciju da povadi novcanike, ko zna, jednom budu i to ubacili

 

a malo u OFF topik 

War Thunder je dozivio da posalju developerima info o YU tenkovima, avionima i brodovima (i helikopterima)... znaci napravljeno je istrazivanje, prikupljeni su statsi za vozila, i krenuce se sa izradom 3-D MODELA, jos kad bi to bilo izvedeno kod jedne firme koja bi to nakon WT-a prodala WoT-u...

bez obzira na politiku, nacionalno porijeklo, ko je otkuda, JA BI OSOBNO rado zaigral sa ex yu vozilima, jer je to dio mog djetinjstva i igracaka, sjecanja, maketa, i nebi se bunio da ih redom provozam i jednoj od igrica™ i sakupljam ih u virtualnoj garazi

tako bi se populariziralo znanje, povijest a i zanimanje za ove krajeve (i dobro doslo vojnim muzejima)

nove tehnologije su donijele mogucnost da je nesto od prije 70-80 godina dostupno svakome sa kompom i netom u virtualnom obliku doma u sobi ( mislim na tenkove / avione / brodove iz 2.svjetskog rata naovamo, NE na proste bakice )

neznam za vas, al od mene taj potez dobije palac gore , cak i dva

a i samo znate da inace za WG rezerviram jedan drugi prst, blize sredini ruke

Brki1994 kaže...
Horatio_Hornblower kaže...

Po meni 3 nacije U vrh glave 100 tenkova stavi da se dodatci placaju i vrh... 

 makneš sve paper tenkove, malo balansiraš mape i equipment i eto ti onog što bi World of Tanks trebao biti. 

 nikad se to nece dogodit, nece micat iz igre ono kaj su vec ubacili i kaj im donosi lovu

vise tenkova daje privid izbora, mogucnosti i raznolikosti

a samo daje vise frustracije, zidova na koje naletis, nedostatka slotova i problema sa treningom posada / financiranja kupovine novih tenkova / EXP praga di jednostavno trebas premium - trosit lovu - free expat nekaj

 

al jako sam zadovoljan ovim bozicnim eventom, natuko sam hrpu mukte slotova

 

P.S. iako sam zelio trejdat neki tenk(A46), i rjesit se FV4202 za neki lajt, na kraju nisam nista trejdal

al sam iso u WoWp otvorit neke "kutije" kaj sam skupljal kad su davali, i to one sa najvecim sansama za dobre gudize, da mozda dobijem nekaj golda

na kraju, ono kaj mogu u wotu koristit je 25k free expa, 10 dana premiuma i 3250 golda

doci ce novi trejd in event, goldi ne pate od inflacije, a uz mukte slotove i besplatno skidanje opreme, nek stoje nebu im nist

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
11 godina
offline
Re: World of Tanks
ED63 kaže.

 

al jako sam zadovoljan ovim bozicnim eventom, natuko sam hrpu mukte slotova

 

 E ovo, sad imam 74 prazna mjesta, a one golde za 2mj premiuma i 500 golda +is6b za lego kocku elc.

14 godina
offline
World of Tanks

Ljudi dragi igra je u pitanju. Kakvi božji jugoslavenski tenkovi? Koja je firma s područja juge uopće pravila kakve koncepte? 
Pa sve su to samo kopije/donacije talijanskih, švapskih, američkih i ruskih tenkova. Šta treba još jedan T-54 u igri? Po čemu će jugoslavenski T-54 razlikovati od sovjetskog?

I kakvo vražje micanje tenkova? Pa što će onda ljudi igrati? 
Pa poanta je da svako toliko izađe neka nova linija da ljudi imaju šta grindat par dana/tjedana/mjeseci ovisno o tome koliko igraju i da usput potroše lovu na golde za premium/premium tenk/posadu.

Iako s posadom bogte pitaj šta će biti i kak će taj Crew 2.0 izgledat, što će biti s svim special commanderima/članovima posade koje imaš kad idu na poglupljivanje kao i WoWsu. Mislim pobogu, na brodu još može funkcionirati da se sve svodi na kapetana, bcs, imaš 500-5000 članova posade, al štaš k*rac u tenku gdje ih je 2-6? Jel stvarno to potrebno?

 

Pogledajte samo ova nova talijanska g*vna, pa to nitko neće žurno grindat jer su beskorisni. Totalno su sj*bali stvar. Nisu trebali biti OP, al su definitivno trebali biti buffani prije releasea. DPM je nepostojeći, armor je skoro pa nepostojeći + veliki weakspot(ne preveliki ko E5 al), jedino je mobilnost solidna. Dakle, mogli su malo više efektivnog armora dati, tipa 10-15mm, smanjiti weakspot i avg damage biti 540 per shot s trenutnim reloadom i brzinu povećat 5 km/h. Onda bi bio ok.

Isto ko i prošla poljska linija, mediumi. Uopće nema smisla. Ima neki turbo mod, s kojim ima jednaku brzinu ko i Leo 1, a accuracy on the move nema. Nego moraš stat, deaktivirat mod i onda možeš pucat okolo. Meanwhile ebr se vozi 100 okolo s najpreciznijim topom ikad. E sad, da je taj turbo mod cca 85 pa da je accuracy takav kakav je onda bi još imalo smisla(ne uzimajući uopće ebr u obzir) al ovak, useless je. 

 

Znači WG mora svake pol godine izbaciti novu liniju da ljudi imaju nešto za grajndat, mora biti dobra do odlična(ne ko zadnje dvije). Šta je opće sljedeće? Britanski auti? Češki heavy? Oće bit konačno kakvi japanski destroyeri?

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Otkad su ubacili Šveđane talijane japance poljake cehe igra je izgubila smisao...

Iskreno rade bi dnevno odigrao 5 pravih partija sa tenkom nego grindao neko g***o koje je kopija ruskog i nema nikakvu razliku... 

Ono sto je bitno naglasit je da igra sama po sebi ovisi o igračima ne tenkovima tako da za mene je igra mrtva sa goldom glupim tenkovima nepostojecim cammom i u biti gora je sad igra nego kad je kv2 bio u tieru 5...

Zato jer si mogao i ti uzet kv2 i ic igrat tier5... I neke stvari nemaju smisla u igri koja samo stanca tenkove da bi ih fanboysi kupili jer takvi nece igrst dugo igru jer im sve dopi...  Jbg bila je dobra igra nekad meni isto nije jasno zašto ne vrate igru u tipa 0.6 okruzenje za nas koji ne zele igrat ovaj novi wot...  Gdje si spominjao mamu u ne bas lijepom svijetli typeu 59... Ali to je uz lowe bio jedini tenk koji je op a danas ne usudim se igrat tier 8 ili9... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
online
World of Tanks

Neznam kolik0o je istina, ali QuickyBaby je u jednom streamu na božić 2018/2019.g. puteam "glorious spreadsheetova" izračunao na populacija pada iz godine u godinu. Vrhunac populacije i popularnosti je bio tamo negdje 2016.-2017.g. i od tada konstantan pad novih igrača. Kao demografija, stariji igrači pomalo odlaze zbog kojekakvih razloga (može biti povezano s igrom ili ne mora) dok novi koji dođu nažalost dođu na divlji zapad gdje ih ekipa jednostavno dere. Nažalost je tako i neznam što bi WG mogao po tom pitanju učiniti. Kršenje rzano raznih obećanja im sigurno neidu u prilog. Memam službene statistike o broju igrača pa je teško procijeniti, ali vjerujem da će WG biti zadnji čavao u lijes. Isto smatram da su original developeri davno napustili studio pa je igra djelom i krenula tu gdje je.

Sveukupno, baš šteta. Ova igra mi je baš lijepo sjela kada sam bio srednja i prve tri godine faksa, a onda je krenulo razno eksperimentiranje koje mi je ubilo volju za igrom.

Još se sjećam kada je Somua S35 bila bog i batina na tieru 3, a tek sovjetski Churchill III s 57mm QF-6 s rate of fireom od skoro sekundu, pa si sam išao po mapi i probijao sve 

I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ma naravno da pada recimo meni vise ne pada na pamet tu igru pokrenit a gusta sam u njoj dugi niz godina...  Jednostavno dosadna je nije zabavna i toliko je zbugirana od camma penetracije i osnovnih game mehanizama da je postala patnja... Odgovor na sve to je uvik istih 10 dosadnih i losih karti (karte nisu napravljene za sve tenkove pa imas karte di arteljerija i td su beskorisni imas karte di su ht beskorisni)  opcenito samo ubacivanje novih tenkova pa poslje krpaj buffaj nerfaj radi sve i svasta jer je igra nemoguca.... 

Primjera radi t67 u tieru 5 je najbolji tenk 5 tiera niti jedan mu nije ni blizi... A tenk je td koji moze bit light medium ili sto god poželi.... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: World of Tanks
mystik kaže...

Ljudi dragi igra je u pitanju. Kakvi božji jugoslavenski tenkovi? Koja je firma s područja juge uopće pravila kakve koncepte? 
Pa sve su to samo kopije/donacije talijanskih, švapskih, američkih i ruskih tenkova. Šta treba još jedan T-54 u igri? Po čemu će jugoslavenski T-54 razlikovati od sovjetskog?

I kakvo vražje micanje tenkova? Pa što će onda ljudi igrati? 
Pa poanta je da svako toliko izađe neka nova linija da ljudi imaju šta grindat par dana/tjedana/mjeseci ovisno o tome koliko igraju i da usput potroše lovu na golde za premium/premium tenk/posadu.

Iako s posadom bogte pitaj šta će biti i kak će taj Crew 2.0 izgledat, što će biti s svim special commanderima/članovima posade koje imaš kad idu na poglupljivanje kao i WoWsu. Mislim pobogu, na brodu još može funkcionirati da se sve svodi na kapetana, bcs, imaš 500-5000 članova posade, al štaš k*rac u tenku gdje ih je 2-6? Jel stvarno to potrebno?

 

Pogledajte samo ova nova talijanska g*vna, pa to nitko neće žurno grindat jer su beskorisni. Totalno su sj*bali stvar. Nisu trebali biti OP, al su definitivno trebali biti buffani prije releasea. DPM je nepostojeći, armor je skoro pa nepostojeći + veliki weakspot(ne preveliki ko E5 al), jedino je mobilnost solidna. Dakle, mogli su malo više efektivnog armora dati, tipa 10-15mm, smanjiti weakspot i avg damage biti 540 per shot s trenutnim reloadom i brzinu povećat 5 km/h. Onda bi bio ok.

Isto ko i prošla poljska linija, mediumi. Uopće nema smisla. Ima neki turbo mod, s kojim ima jednaku brzinu ko i Leo 1, a accuracy on the move nema. Nego moraš stat, deaktivirat mod i onda možeš pucat okolo. Meanwhile ebr se vozi 100 okolo s najpreciznijim topom ikad. E sad, da je taj turbo mod cca 85 pa da je accuracy takav kakav je onda bi još imalo smisla(ne uzimajući uopće ebr u obzir) al ovak, useless je. 

 

Znači WG mora svake pol godine izbaciti novu liniju da ljudi imaju nešto za grajndat, mora biti dobra do odlična(ne ko zadnje dvije). Šta je opće sljedeće? Britanski auti? Češki heavy? Oće bit konačno kakvi japanski destroyeri?

 

Je isto tak poljaci i talijani su imali svoje firme... talijani su imali ajde 6 svojih tenkova u 2WW ali nacisti su im ih napravili, to kaj su stavili fiat ime i marku nista od njihovog nije bilo a dijelovima za tenkove da ne pricam od motora pa nadalje... 

 

Zasto je igra propala?? Pa jednostavno pocetak igre je bio koncept 2WW, sad je to vec pocelo biti sve i svasta, cudim se da nisu vec ubacili Abrahama, Armatu i Merkavu... igra je odavno izgubila smisao, vec tamo 2018... s kotacima su potpuno unistili metu igre... s gold municijom su isli na ruku streamara jer su kao oni rekli da njima preskupo kupovat gold municiju, tj streameri poput Quick Babya su gledali kako da jos vise da igri, njih nije zanimala igra nego samo zarada... trece od golda armor vise ne postoji, weakspotovi , bug spotovi , bug bushovi itd... igra je World of Bugs a ne tenkova... i na kraju jedna i najgora stvar algoritam njihov koji igra odlucuje dal ces nekoga probiti ili ne, tzv +25% -25% , koliko puta vas se desava po danu da liku na one shoot ostaje 2 5 10 15 hp!? Tj jednostavno vam igra neda da zavrsite njega jer je tako odlucila...ima tu stvari o kojima se da pricat, i drago mi da je igra propada, da im broj igraca sve manji svaki dan... manje para ce gamad zaradivat, njima je samo interes novac, niti servere nisu sposobni bolje kupiti i odrzavati... toliko o igri ako njima 3 servera nemogu raditi normalno na 50k igraca...

https://lbry.tv/$/invite/@Tech_World:7
14 godina
offline
World of Tanks

Pa imali su. Čak i ako nisu napravili svaki tenk, bar su imali nekakve koncepte. Nisu ni rusi ni ameri napravili svaki tenk.

Drugo, spominjat QBa, kao lika koji bi dao nešto igri? Pa taj lik jedino o čem brine je on i njegov brend, kojeg je izgradio na ničem drugom nego na WoTu. Ej, lik je odbio biti commander za team clash prošle godine pod nekakvim izlikama o granjdu ili čem već, a jedini razlog je zato jer je WG odbio platiti sudionicima. Taj lik se diskreditirao od bilo kakve relevantnosti u ozbiljnom dijelu communitija odavno, tj. tamo nikad nije bio ni relevantan. 

O tome da igra propada. Baš jako propada. Pa u ovom trenutku na EU serveru imaš 85k igrača online, svakodnevno ih je debelo prek 100k. Imao si mrvu manji broj online oko nove godine od generalnog server peak(201k vs 205k). Na RU serveru imaš konstantno preko 500k+ online. Ak će tak propadat igra, onda komotno mogu živjet još 30 godina. Kineski server, koji drži kineska firma ni ne brojim. 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: World of Tanks
mystik kaže...

Pa imali su. Čak i ako nisu napravili svaki tenk, bar su imali nekakve koncepte. Nisu ni rusi ni ameri napravili svaki tenk.

Drugo, spominjat QBa, kao lika koji bi dao nešto igri? Pa taj lik jedino o čem brine je on i njegov brend, kojeg je izgradio na ničem drugom nego na WoTu. Ej, lik je odbio biti commander za team clash prošle godine pod nekakvim izlikama o granjdu ili čem već, a jedini razlog je zato jer je WG odbio platiti sudionicima. Taj lik se diskreditirao od bilo kakve relevantnosti u ozbiljnom dijelu communitija odavno, tj. tamo nikad nije bio ni relevantan. 

O tome da igra propada. Baš jako propada. Pa u ovom trenutku na EU serveru imaš 85k igrača online, svakodnevno ih je debelo prek 100k. Imao si mrvu manji broj online oko nove godine od generalnog server peak(201k vs 205k). Na RU serveru imaš konstantno preko 500k+ online. Ak će tak propadat igra, onda komotno mogu živjet još 30 godina. Kineski server, koji drži kineska firma ni ne brojim. 

 

 

 

Cek ti vjerujes u njihove sluzbene brojke koje pisu u igru??? Hahahah... mislim oke je branit igru sve stoji, samo jedno pitanje zasto onda uskoro se prebacuju na steam? :D 

https://lbry.tv/$/invite/@Tech_World:7
14 godina
offline
Re: World of Tanks
plavi_medved kaže...
 samo jedno pitanje zasto onda uskoro se prebacuju na steam? :D 

 OTKUD TI TO POBOGU ??!?!

nije dosta kaj se treba imat  njihov klijent da se igra krpa i moze igrat (doduse samo wows treba otvoren klijent, ostale dvije mogu se pokretat bez njega)

kaj bum jos moral i na "STIM" ™ ic??!

to sam uspjesno izbjegaval godinama ko i tim spik i diskord i sve ostale gluposti...

jos ce trazit svjetlo da gori u sobi, prisustvo roditelja i tekucu vodu da mozes igrat

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice