World of Tanks upogonjen!

poruka: 38
|
čitano: 9.292
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "World of Tanks upogonjen!".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: World of Tanks
12 godina

A tek sam bio kupio Kraljevskog tigra i oni obrisase sve {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan

wow, naucio sam novu rijec : upogonjen {#}

karamba!
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan

Hehe bas krecem sutra da igram, nego ima te li nekih savjeta/linkova za pocetnika? {#}

0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
Re: World of Tanks upogonjen!
Pa ako volis kampirat i sakrivat se iza drugih tenkova i imat mocan top uzmi amerikance.
Ako volis biti u prvim redovima i imat jurisni tenk od kojega se odbijaju granate uzmi ruse.
Ako zelis i malo jednog i malo drugog uzmi njemacke tenkove.
Po meni najjaci heavy tenk u igri je ruski is7, a med ruski t54, artiljerija njemacka, td njemacki mi je bolji jer ih je prakticki nemoguce unistit frontalno a i top im je dobar, al ruski td ima puno bolji top al losiji oklop. Pa sad biraj!
10 godina
protjeran

moram briznat malo sam razočaran očekivao sam full treejeve kod njemaca i rusa na releaseu a ono isti tenkovi ko i u beti (osim onih par premium)

i da umalo zaboravih očekivao sam i 0.6.4 verziju u kojoj najavljuju popravit view sistem a ono neka banana 0.6.3.11 verzija

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.4.2011 21:55 (guest_185).

0 0 hvala 0
11 godina

Da pitam experte, jeli se pocinje sa light tenkovima, nekakvim jadnima, ili mogu odmah na pocetku uzeti nekog tipa Panther?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina

Da, počinje se s tim "jadnima"...prilično frustrirajuće u početku..pogotovo ako ne znaš igrat..;)

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
12 godina
neaktivan
dedaa kaže...

Da pitam experte, jeli se pocinje sa light tenkovima, nekakvim jadnima, ili mogu odmah na pocetku uzeti nekog tipa Panther?

prvo se počinje sa light tenkićima.skupljaš exp. i lovu i tak napreduješ prema boljem(jačem) tenku.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
11 godina

A onda nista, bogami ne zelim vidjeti T-35 ili Panzera II u akciji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran

teško da češ vidjet t-35 jel ti taj ne postoji

bar ne u igri

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.4.2011 22:02 (guest_185).

1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
Jel ovo besplatna igra ili?
11 godina
neaktivan

pfff, znaci moj papirni tank ce se boriti protiv Tiger Kinga... not cool =/

1 2 hvala 0
10 godina
protjeran

0 0 hvala 1
12 godina

Kakvo veselje sinoć, svi t1 rush i carnage. Baš sam se zabavio. Eto dedino fali gold, a ne planiram ga baš kupovati. 

0 0 hvala 0
9 godina

Frend mi je pričao za to dok je još bilo u Beti... Hmm izgleda prilično zanimljivo. Skida se {#}

** Live 4 Music **
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina

Jel ovo besplatno?

http://about.me/antesirkovic
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
sirka666 kaže...

Jel ovo besplatno?

je

http://protocol4.animehr.com/
10 godina
hrvatskafarkasevec kaže...
sirka666 kaže...

Jel ovo besplatno?

je

Nakon šta san ponovo pročita tekst vidia san njihov besplatni MMO. 

http://about.me/antesirkovic
11 godina
protjeran
sirka666 kaže...

Jel ovo besplatno?

Je ;)

http://dizanje-ratia.info
9 godina

dobro je sad odmah pocet pa se svi ganjate sa loltraktorima.... kad sam dosel u open betu ganjal me odma kv u prvoj rundi...ajd dobro ..nije me ganjal..ignoriral me do kraja pa me onda oneshotal.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
dedaa kaže...

Prijatelju, nakon nekoliko tisuća (barem 3) odigranih matcheva te voženje TierX tenkva mogu ti reci da su ti "jadni tenkići" kako ih ti nazivaš ultimativna i najveca zabava u WoT-u. 

Vjeruj mi, period kraja bete gdje je po matchu znalo biti 2-4 TierX tenkova je postala totalna povracotina. Gadilo mi se gledati sve te silne IS7 i Mause (ja mađu njima).

Matchevi su se bili pretvorili u ultra-spori camp fest obzirm da su se debele mrcine vukle po zaklonima, pucale sa sto vece udaljenosti i cekale gresku neprijatelja. Ne kazem da je ta vrsta takticke igre losa, alo vjerum mi postane vrlo, vrlo zamorna i dosadna.

Situacija, sjedim u leru iza zaklona u mausu i sa druge strane 2 nesto slabija tenka i TD (ruski Object704) ovi ne zele izviriti da im ne pojedem pola HP-a a je ne zelim izviriti da me ne spiči brutalni top Object-a, i tako se sjedimo trošeći naftu (rusi) ter benzin (nijemci), tu i tamo neko izviri te opali i nazad u zaklon.

Sto veci tier to je match veci camp fest.

Instaliraj WoT i uzivaj u malim brzim tenkovia.

Vec tier donosi dosadu. Ja znam da ja ponovo uzivam u WoT nakon wipe-a. Heavy mi uopce ne fale. Cak stovise vidim koliko sam se dosađivao gmižući 18km/h u heavy tenkovima te glumeci utvrdu.

War vs Us: http://www.youtube.com/watch?v=1tyhN7Us-F8&feature=related /// - REVOLUTION -
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.4.2011 0:14 (PureEntity).
11 godina

Krivo si shvatio, naravno da nisam mislio da su laki tenkovi jadni, zato sam i stavio zarez između da se zna.

Neznam, jos uvijek razmisljam bi li ovo bilo vrijedno skidanja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina

Svi tenkovi su raspoređeni u tier-ove tako da se ne može dogoditi da MS-1 (tier 1) završi u borbi sa T-34 (tier 5)

Ja polako napredujem, danas sam došao do BT-7 {#}

Tko visoko leti, štedi gorivo.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina

Ja sam se dočepao Grilla, pa sad roštiljam malo ekipu {#}

1 0 hvala 0
10 godina

Meni je bilo koma u Beti kaj su te teški tenkovi preko pol mape rasturili a ti ih nisi ni vidio i to sa 1 shotom. Dođe mi da kupim najači premium paket i odem liječiti svoje komplekse na ostalima koji vrte light tenkiće :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
Arxi kaže...

pfff, znaci moj papirni tank ce se boriti protiv Tiger Kinga... not cool =/

To nije istina, bitke se sortiraju po tierima, tako da upadaš u bitke sa 'sebi ravnima'.

9 godina
neaktivan
Pa tako bi trebalo biti, al bas i nije uvijek. Cesto se bude u bitci gdje ne mozes nikoga ni ostetit, a kamoli unistit. :O
10 godina

Evo meni se skida,na 10% je sad.

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: World of Tanks
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice