World of Tanks u otvorenoj beti

poruka: 25
|
čitano: 12.122
|
moderatori: Danny_HR
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "World of Tanks u otvorenoj beti".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: World of Tanks
11 godina
protjeran

napokon neki posteni mmo

CyberPunk
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan

ooo da... to se čekalo {#}

Battlefield Fan!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan

Sa više od 3500+ odigranih battle-a u WoT, ono iza cega mogu stati da je jos od perioda closed bete igra bila u vecem zavrsnom, odnosno "final product" stanju nego dosta popracenijih naslova koje je ugledalo police trgovina. 

trailer je ok, closed kombat je slican prikazanom.

Vezano za tekst iz clanka, MMO-RPG-What not... Stvar funkcionira vrlo jednostavno, kroz runde osvajate određeni broj kredita i exp-a, ovisno o uspjesnosti te pobjedi tima, s cime otkljucavate te kupujete nadogradnje i bolje traktore sa topom. Bolji traktori vas stavljaju u "tiere" sa ekvivalentno jacim protivnicima i tako do zadnjeg tiera.

Ne valja sto je period pre rasiren, od perioda 1930-tih na pocetku do 1950-tih, sto zanci da cete kao igrac, recimo Tiger-a susresti protivnika sa T54 iz prakticki ere hladnog rata. Ouvijek je postojao dojam medju igracima da su ruski tenkovi pomalo OP, narocito uz cinjenicu da su izdavaci rusi.

Atmosfera pomalo faila obzirom da na mapi nema drugih aktivnosti osim objekata i tenkova ostalih igraca, tako da se uvijek ima dojam umjetnog. Nema random eventa, pjesastva (u obliku NPC-a)  i slicno.

Igra je fre to play uz micromanagement opciju, katastrofa imho - karticari welcome.

dostizanje visih tiera je uzasan grind ali svejedno, i to je ono sto je najgore, igra ima end game, uvjetno receno. Kada jednom dostignete zeljeni top tier tank, mozete ili krenuti od pocetka sa drugom nacijom ili vrstom vozila ili mozete drljati u beskonacno s vasim top tier vozilom.

War vs Us: http://www.youtube.com/watch?v=1tyhN7Us-F8&feature=related /// - REVOLUTION -
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.1.2011 21:41 (PureEntity).
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
RE: World of Tanks u otvorenoj beti

Svakako zanimljiva igra u svakom pogledu. Znam da je na MMO Base stranici ( koja je nažalost nedavno ugašena ) svako malo bila podjela ključeva za betu, no nikad nisam bio primoran nabaviti ključ zbog nedostatka vremena te nisam želio dobiti ključ pa neka samo stoji tako da će ova open beta doći kao naručena da malo isprobam igru iz prve ruke.

9 godina
protjeran

Igram ju od prvog dana closed beta-e

Drago mi je.

0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
PureEntity kaže...

Sa više od 3500+ odigranih battle-a u WoT, ono iza cega mogu stati da je jos od perioda closed bete igra bila u vecem zavrsnom, odnosno "final product" stanju nego dosta popracenijih naslova koje je ugledalo police trgovina. 

trailer je ok, closed kombat je slican prikazanom.

Vezano za tekst iz clanka, MMO-RPG-What not... Stvar funkcionira vrlo jednostavno, kroz runde osvajate određeni broj kredita i exp-a, ovisno o uspjesnosti te pobjedi tima, s cime otkljucavate te kupujete nadogradnje i bolje traktore sa topom. Bolji traktori vas stavljaju u "tiere" sa ekvivalentno jacim protivnicima i tako do zadnjeg tiera.

Ne valja sto je period pre rasiren, od perioda 1930-tih na pocetku do 1950-tih, sto zanci da cete kao igrac, recimo Tiger-a susresti protivnika sa T54 iz prakticki ere hladnog rata. Ouvijek je postojao dojam medju igracima da su ruski tenkovi pomalo OP, narocito uz cinjenicu da su izdavaci rusi.

Atmosfera pomalo faila obzirom da na mapi nema drugih aktivnosti osim objekata i tenkova ostalih igraca, tako da se uvijek ima dojam umjetnog. Nema random eventa, pjesastva (u obliku NPC-a)  i slicno.

Igra je fre to play uz micromanagement opciju, katastrofa imho - karticari welcome.

dostizanje visih tiera je uzasan grind ali svejedno, i to je ono sto je najgore, igra ima end game, uvjetno receno. Kada jednom dostignete zeljeni top tier tank, mozete ili krenuti od pocetka sa drugom nacijom ili vrstom vozila ili mozete drljati u beskonacno s vasim top tier vozilom.

Isto je i kod mene. Igrao sam igru od prve bete i mogu potvriditi da je već onda šljakala bolje od mnogih koje su već u dućanu. Dobro ima malo laga ponekad, ali to je jako rijetko.

Igra je inače jako teška, nek stvar ikoje su me živcirale je što slabiji tenk skoro pa nikad ne uništi teški tenk. Mislim uzmeš mu nešto energije ali ga trebaš gađati u zadnji kraj.

Neznam dal si se do sad susreo sa njemačkim tenkom maus. Ja sam jednom bio igrao sa tipom koji je imao to čudo. On se zaglavio sa tenkom i oko njega je bilo 2 light tenka i jedan medium, koja su pucali po njemu i uzeli su mu neki 10%energije.

Meni se igra svidjela, samo što mi je malo preteška i jako se slabo napreduje do kupovanja novih tenkova.

Nego ta igra će se naplačivati ili će biti free?

Ako netko treba pozivnicu za Digitalni bug neka javi na PP, još 2 imam
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.1.2011 1:46 (Jack Sparrow).
12 godina
neaktivan

Ni u stvarnosti laki tenk nije imao šanse protiv teških. Panzer 1 je imao maltene strojnicu, a ni ostali laki tenkovi nisu različiti.

Međutim medium tenk je već znao biti opasnost, ovisno o situaciji (i tenku jel), pa je to malo bez logike.

Inače netko je gore spomenuo nedostatak random eventa kao pješadije- što je jako dobra ideja. Bacam bombu- po principu CoD-a, imaš kill streak od 3-4 i imaš pravo pozvati platoon od 20 ljudi od kojih neki imaju panzerfaustove itd. To bi bilo interesantno.

Μολὼν λαβέ!

0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan

Igra izgleda mrak i jos je free, jel znate dali ce nakon open bate preci u full verziju pa bi radila na principu pay for fun,  i dali ce se pretvorit kao battlefield heroes

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
reservoir dog kaže...

Ni u stvarnosti laki tenk nije imao šanse protiv teških. Panzer 1 je imao maltene strojnicu, a ni ostali laki tenkovi nisu različiti.

Ma znam ja to sve, light imaju slabiji top, odnosno da teži tenk ima jači oklop, ali samo velim. Ipak je ovo igra.

Mausu praktički dečki nisu mogli ništa.

Onda imao sam T34 i Tigeru nisam mogao ništa, jedva si ga odostraga ubio. A u ww2 u bitci za kursk su T34 uništili Tigere, dobro jest da je bila na neki način zasjeda i da su ih napali sastrane, ali opet, u igri ga jdva uništiš i sastrane, a on tebe praktički uništa sa jednim pogotkom.

10 godina
protjeran

moraš skupit sve

0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan

@Jack Sparrow

Iako je Tiger klasa više od T-34, to je zapravo bilo poprilično smeće sa stalnim problemima s motorom. A za Maus se nemoj ni čuditi, taj prototip je napravljen da ga nitko ne može uništiti, nadam se da je samo uber spor.

Kakav je Panther u igri? Dosta mojih frendova igra WoT ali ga nitko nije spomenuo.

Μολὼν λαβέ!

0 1 hvala 0
11 godina
reservoir dog kaže...

@Jack Sparrow

Iako je Tiger klasa više od T-34, to je zapravo bilo poprilično smeće sa stalnim problemima s motorom. A za Maus se nemoj ni čuditi, taj prototip je napravljen da ga nitko ne može uništiti, nadam se da je samo uber spor.

Kakav je Panther u igri? Dosta mojih frendova igra WoT ali ga nitko nije spomenuo.

Igrao par runda gdje je tip ima panthera, nešto slično T34. Dosta sitni, mali tenk naspram drugima i jako brz, dobar za rushanje na artiljeriju.

Da, maus je jako spor , ali je neuništiv. Znam da je tako zamišljen i u RL, ali opet nisam vidio da je netko daj tenk uništio u igri. Velim tip se zaglavio i 3 su ga gađali i uzeli mu 10% energije.

Inače T34 sam najduže koristio u igri i mora priznati da je jako dobar.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.1.2011 12:32 (Jack Sparrow).
11 godina
neaktivan
Jack Sparrow kaže...

Igrao par runda gdje je tip ima panthera, nešto slično T34. Dosta sitni, mali tenk naspram drugima i jako brz, dobar za rushanje na artiljeriju.

Da, maus je jako spor , ali je neuništiv. Znam da je tako zamišljen i u RL, ali opet nisam vidio da je netko daj tenk uništio u igri. Velim tip se zaglavio i 3 su ga gađali i uzeli mu 10% energije.

Inače T34 sam najduže koristio u igri i mora priznati da je jako dobar.

Ahh.. Maus, smijeh, tier VIII - IX - da ne govorimo o tier X, IS4 - IS7, napropsto mi bude žao Maus drivera, jak armor ali 2 IS7 ili IS7 + 2 IS4 = Maus je nakupina goruceg metala.

Nema ljepše nego iz  prikrajka sipati 128 mm HE dok Maus dinga po IS4/7 sloped armoru.

Nego, nema ništa neuništivo, btw pitaj mause drivere što misle os SGP-ijevima hehehe.

War vs Us: http://www.youtube.com/watch?v=1tyhN7Us-F8&feature=related /// - REVOLUTION -
12 godina

Sto se tice Mausa nish cudno jer najbolja komparacija je da je Maus imao prednji oklop debljine 460 mm a zadnji 190 mm. Ponajbolji srednji tenk T34 je imao prednji 46 mm a zadnji 40 mm. Tako da i iz blizine jedan T34 ne bi mogao unistiti Mausa. Tek tenkovi tipa IS2 ili 3 ili ISu 152...

Inace OT igrao sam malo i veoma mi se svidila igra mozda poslije ispita i zaigram malo ozbiljnije....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan

Maus stvarno nije neuništiv, ja igram tier 8(tiger II) heavy-a i često nam zna uletit koji Maus/IS-7 i nije ih stvarno toliki problem uništiti (pogotovo ako maus/is-7 iz vašeg tima pomaže {#} ).

Što se tiče mediuma, ako znaš malo igru i kako radi možeš s pantherom II/t-54 razbiti većinu heavya (malo kružiš oko njeg i u guzu ga :) )

Evo i moj hits received rekord {#}

http://i56.tinypic.com/x6laxk.jpg

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.1.2011 23:22 (Dkc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan

Ekipa ja sam danas kupio Bt-2 i potrošio oko 100 golda imam ih zasad 400 jel se uopce isplatilo na to potrosit i kad se kupuju medium tenkovi???

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina

Ja sam igrao od prvog dana kad je izašla igre, nekih 2 tjedna i onda sam prekinuo. Do sad nisam uopče pogledao igru, kad ono otvorim imam 20000golda, oko 950000srebra i 75000xp-a.

Odmah sam kupio T34-85, one teške tenkove za sve tri nacije,one koje odmah možeš kupiti za gold, one za koje netreba xp. I još kod njemaca Ausf A, i kod amera neki medium tenk.

Inače od onda do sada ovo je sasvim druga igra. Puno bolja, puno manje laga.

Odigrao jednu rundu sa T34-85, uništio 1 tenk i 2 "ranio". S tim tenkom mi je i prije išlo jako dobro, jedan od boljih u igri.

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.1.2011 15:59 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina

Koja je fora s premium accountom koji se može kupiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
beha kaže...

Koja je fora s premium accountom koji se može kupiti?

To kupiš i onda možeš raditi platon pa se udružite i rokate zajedno. A i kad imaš premium dobivaš duplo xp-a i love.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.2.2011 14:49 (Jack Sparrow).
11 godina
neaktivan

Ja isto igram wot .. ali me zanima jedna stvar, što će se desiti nkon službenog izlska igre, neki govore da će se sve poništiti i da se kreće ponovno od starta :S

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina

Da, dobro govore, devovi su potvrdili da nakon što igra izađe u punu verziju  da se sve briše, ali cemo mi beta testeri u cijeloj verziji igre dobiti neke dodatne stvar i tenkove koje drugi ne dobivaju.

Imaš ovdje jedan intervju o igri. LINK

10 godina
neaktivan

Ljudi ukoliko mislite nastaviti igrati igru nakon što iziđe full verzija posjetite nas na 

http://www.mrcine.org/boards/index.php?app=uportal

Tražimo igrače za klanske ratove.

Lijep pozdrav.

*NOB*.MRCINE

1 0 hvala 0
10 godina
protjeran

idemo svi spuštajte hlače

6 0 hvala 0
12 godina
Re: World of Tanks u otvorenoj beti
Već sam ostavil post sa reklamom za klan ali za one koji nisu vidjeli.
Novi klan, trebamo ljude, imamo website, ventrilo, forum...

Dodatne informacije.
http://www.wotdogsofwar.com/
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: World of Tanks
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice