Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.603
|
čitano: 11.360.381
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Memphis kaže...
metallic kaže...

Iphone ne prodaje specifikacija vec kvalitet izrade, te ponajvise iOS software!

 imidž najviše

 

BinHex kaže...
metallic kaže...

Iphone ne prodaje specifikacija vec kvalitet izrade, te ponajvise iOS software!

 Da se ne lažemo, na balkanu je velik faktor i "statusni simbol", da se pokaže, "ima se, može se".

Oboje ste takodjer u pravu!

Ali nije samo balkan, i svit je takav.

 

Osobno mislim da su to najbolji mobiteli, ali ga nikad nisam kupio, i ne planiram.

 

Lp

maximum effort
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Nije to bas tako da je samo prestiz u pitanju, koristio sam ga pola godine i neke stvari stvarno jesu jednostavne i dobro odradene kako bi i trebalo bit, na stranu ios i njegova retardirana ogranicenja. 

Evo na samsungu ja nemam tako dobru i jednostavnu apk za prognozu, svaki put kad kliknem na radar ili bilo sta drugo on mi otvara to u chromu, to je nedopustivo, ako radis svoju aplikaciju koju guras tvornicki u softwer onda je napravi kompletnu kako bog zapovjeda. Ostale stock aplikacije na drugim android skinovima koje sam gledao nemaju ni pol tih informacija ko ova na ios-u i puno su ruznije napravljene. 

Dalje, nema tako jednostavne i dobre apk kao podsjetnik na ios-u.

Onda nema live notifikacije kao ni dynamic island, dobro ajd neki android skinovi imaju dynamic island ali moj one ui zasad nema, pa live notifikacije u dynamic islandu koje samo dodirnes npr stoperica ili takvo nesto isto nema na androidu zasad nego moras povlacit status bar a unutra tolko toga natrpano da se pogubis di ti je notifikacija od stoperice.

 

Imaju tu neku jednostavnost kod koristenja, sve je cisto i jednostavno + ne iskoristavaju svi androidove prednosti niti ih mozda uopce i znaju iskoristit i slike uvijek ispadaju kako treba a video je nenadjebiv, znaci ne postoji android telefon koji ima takvo video snimanje. Vole ljudi tu laku integraciju sa svime i ostalim jabucarima oko sebe i to je ta klijentela koja to kupuje i stave ga u maskicu na kojoj nema jabukice iza tako da im prestiz ocito bude najmanje vazna jer niko ni ne zna sta imas zapravo pod maskicom.. Naravno ima i ekipe koja uzima zbog prestiza.

 

Srat je najlakse pogotovo kad se nikad nije ni koristilo kao primarni uredaj ili kad se samo prode par min po meniju dok hodate po trg centrima.. Srao sam i ja po tome, probo ga pola godine na neku foru i vratio se na android jer sam takav korisnik da mi android vise odgovara al u tih pola godine sam skuzio zasto ih ekipa zapravo voli koristit.. Govorim o ekipi koju boli kurac za prestiz 

Moj PC  
4 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ramzocro-HCR kaže...
domac5 kaže...
ramzocro-HCR kaže...
zuper kaže...

16 serija će danas biti predstavljena.

Uzeti sad 15 seriju nema smisla

 Na to nekako i ciljam ak se sruše cijene od ove trenutačne... Mislim, po ovome što zasad svi govore 16 je 20% brži, a sad, kolko će to igrati ulogu ak je mob duplo skuplji u startu....

 Ma joj to kaj vele.. Doslovno 13 pro i 15 pro tesko je skuzit razliku kad svi lete, takav je os.

Razmisljanje ti je dobro jer obicno kad izade novi model stari i dalje mozes kupit zapakiran na njuskalu za cca 900e dok ovaj najnoviji sumnjam da bude ispod 1300 sad na pocetku.. Ovo se odnosi na pro max modele

 Gle, iskreno, ne pratim cijene iphonea, sad ga uzimam nakon 11god, i to opet suprugi(tada curi). Njoj je dosta androida, i hoće opet na iOS jer ima i13 službeni...

 

Zato sam samo tražio mišljenje okvirno da ne nasjednem ko sobarica na cijenu.... Jer vidim i sad da se vrte po 1100e u webshopovima cirka, 200-300e uštediti - a novo, nije malo... 350 sam planio honor90 kad je bio nov u a1 na keš.

 I koliko je honor 90 sporiji od tog iphonea? Imao sam honor 50 i 70 i to leti. Sad imam Povo f6 pro i nisam primijetio da je i u cemu sporiji od IP 15 pro....

16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Posmatrač kaže...
 I koliko je honor 90 sporiji od tog iphonea? Imao sam honor 50 i 70 i to leti. Sad imam Povo f6 pro i nisam primijetio da je i u cemu sporiji od IP 15 pro....

...Honor 90 i Iphone 15pro uopče uspoređivati je suludo, nije da zagovaram Iphone, imao ga, probao sa 13com, nije za mene, nego šta je sljedeće....usporedba fiata i mercedesa??  Lete jedan i drugi 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2024 15:10 (Wiz3m4n).
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Wiz3m4n kaže...
Posmatrač kaže...
 I koliko je honor 90 sporiji od tog iphonea? Imao sam honor 50 i 70 i to leti. Sad imam Povo f6 pro i nisam primijetio da je i u cemu sporiji od IP 15 pro....

...Honor 90 i Iphone 15pro uopče uspoređivati je suludo, nije da zagovaram Iphone, imao ga, probao sa 13com, nije za mene, nego šta je sljedeće....usporedba fiata i mercedesa??  Lete jedan i drugi 

 Ja sam aludirao na uštedu kupnje sada uređaja, nasprem unazad par mjeseci... Nisam uopće uspoređivao uređaj.

 

Priča , tj pitanje, je otišlo u totalno krivom smjeru....

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Nisam na tebe ni mislio

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Može preporuka za mobitel do 200 eura. Pitao me kolega, a ja vas:)
Svi imaju Samsung pa bi tako nešto. Kupio bi na web shop ili preko njuškalo u kešu.
Pročitao sam dosta stranica unazad na ovoj temi, ali nisam vidio da je netko napiso preporuku do 200 eura.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Korny1603987 kaže...

Nešto mi govori da su najveći kupci Iphone uređaja u svijetu žene. Ti uređaji jednostavno nikada ne prolaze omjer cijene i specifikacije. Tipičan brand proizvod.

 Tako je. Ja čak ne bih išao točno na određeni spol. Ljudi jednostavno nemaju razloga gledati detaljno specifikacije. Gleda se brand, a Iphone to jest i sve ono što već eventualno imaš od Applea, pa da to međusobno povežeš. Nešto manji (neodređeni) broj ljudi u svijetu gleda svaku sitnicu, uspoređuje sve živo i onda poput forumaša samo par poruka ranije ima sumnju u kupovinu jer je iphone 16 20% brži. Oni koji ga žele, niti ne znaju da je iphone 16 20% brži niti to mogu iskusiti, a najmanje vrte benchmarke, ako ikad.

16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ja sam prije 3 godine kupio Realme 8 za nekih 170 EUR. I dalje solidan uređaj. Ako već prijatelj traži mobitele neka ne gleda samo Samsung. 

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zelenapaprika kaže...
Korny1603987 kaže...

Nešto mi govori da su najveći kupci Iphone uređaja u svijetu žene. Ti uređaji jednostavno nikada ne prolaze omjer cijene i specifikacije. Tipičan brand proizvod.

 Tako je. Ja čak ne bih išao točno na određeni spol. Ljudi jednostavno nemaju razloga gledati detaljno specifikacije. Gleda se brand, a Iphone to jest i sve ono što već eventualno imaš od Applea, pa da to međusobno povežeš. Nešto manji (neodređeni) broj ljudi u svijetu gleda svaku sitnicu, uspoređuje sve živo i onda poput forumaša samo par poruka ranije ima sumnju u kupovinu jer je iphone 16 20% brži. Oni koji ga žele, niti ne znaju da je iphone 16 20% brži niti to mogu iskusiti, a najmanje vrte benchmarke, ako ikad.

 Nemas kaj kod applea gledat specifikacije, to se zna kad kupis, masno platis i znas da ce radit besprijekorno i ti ljudi se ne zamaraju s procesorima, ramom, brojkom 300 megapixela, 6000 mah i tako.. Gledaju jedino pohranu i sramota je da im 256 gb nije minimum nego 128 gb u 2024 godini.. 

Znaju da ce sve letit i da ce point and shoot slike bit odlicne i ne zanima ih jednostavno glupi papir.. A mi androidasi valjda znamo jako dobro da specifikacije na papiru ne znace nista ako nemas kvalitetan softwer, ne samo android skin nego i kvalitetu aplikacija za taj os, pogotovo vrijedi za kineske kamere na mobitelu od 200-300e, 200 mpx na papiru koje bi trebale jest za dorucak iphone a onda kad usporedis slike, nije to bas tako... 

15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mariclius kaže...
Može preporuka za mobitel do 200 eura. Pitao me kolega, a ja vas:)
Svi imaju Samsung pa bi tako nešto. Kupio bi na web shop ili preko njuškalo u kešu.
Pročitao sam dosta stranica unazad na ovoj temi, ali nisam vidio da je netko napiso preporuku do 200 eura.

 Honor Magic 6 Lite

5 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Wiz3m4n kaže...
Posmatrač kaže...
 I koliko je honor 90 sporiji od tog iphonea? Imao sam honor 50 i 70 i to leti. Sad imam Povo f6 pro i nisam primijetio da je i u cemu sporiji od IP 15 pro....

...Honor 90 i Iphone 15pro uopče uspoređivati je suludo, nije da zagovaram Iphone, imao ga, probao sa 13com, nije za mene, nego šta je sljedeće....usporedba fiata i mercedesa??  Lete jedan i drugi 

 A u cemu to tacno? Osim kamere ali cijena je koliko 3:1 4:1?  Fiat? Malkice (blago receno) pretjerujes.... Ispada da samo telefoni od 1500 EUR valjaju a sve ostalo je fiat.... Probao sam nekoliko puta iphone i meni licno je to neupotrebljivo.... Fancy ali ograniceno do bola......

 

Nisam pratio ali naletio na video o IOS18 i odusevljenje ima skrivene aplikacije i pass na aplikacijam? Ja mislio neka sala.... Pa to korisitim ima nekoliko godina....

Tako da je taj mercedes mozda mercedes od prije nekoliko godina.....Definitivno nije ovogodisnji....

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2024 20:56 (Posmatrač).
22 mjeseca
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Molim pomoć pri odabiru mobitela. Dvoumim se između Xiaomi redmi note 13pro+ i Motorole edge 50 fusion. Trenutno koristim Poco f3. hvala svima na pomoći

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Možda neko zna, neko uzme neki mob preko t-coma, primjer, mob se pokvari nakon 6 mjeseci i servis kaže popravak je neisplativ i ja ne želim više novi mobitel. T-com kaže da ja moram otplatiti punu cijenu uredjaja. Znači kupci su najebali ako im se mob pokvari i popravak je neisplativ. Ko refundira troškove.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2024 21:25 (Cryogenic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
domac5 kaže...
zelenapaprika kaže...
Korny1603987 kaže...

Nešto mi govori da su najveći kupci Iphone uređaja u svijetu žene. Ti uređaji jednostavno nikada ne prolaze omjer cijene i specifikacije. Tipičan brand proizvod.

 Tako je. Ja čak ne bih išao točno na određeni spol. Ljudi jednostavno nemaju razloga gledati detaljno specifikacije. Gleda se brand, a Iphone to jest i sve ono što već eventualno imaš od Applea, pa da to međusobno povežeš. Nešto manji (neodređeni) broj ljudi u svijetu gleda svaku sitnicu, uspoređuje sve živo i onda poput forumaša samo par poruka ranije ima sumnju u kupovinu jer je iphone 16 20% brži. Oni koji ga žele, niti ne znaju da je iphone 16 20% brži niti to mogu iskusiti, a najmanje vrte benchmarke, ako ikad.

 Nemas kaj kod applea gledat specifikacije, to se zna kad kupis, masno platis i znas da ce radit besprijekorno i ti ljudi se ne zamaraju s procesorima, ramom, brojkom 300 megapixela, 6000 mah i tako.. Gledaju jedino pohranu i sramota je da im 256 gb nije minimum nego 128 gb u 2024 godini.. 

Znaju da ce sve letit i da ce point and shoot slike bit odlicne i ne zanima ih jednostavno glupi papir.. A mi androidasi valjda znamo jako dobro da specifikacije na papiru ne znace nista ako nemas kvalitetan softwer, ne samo android skin nego i kvalitetu aplikacija za taj os, pogotovo vrijedi za kineske kamere na mobitelu od 200-300e, 200 mpx na papiru koje bi trebale jest za dorucak iphone a onda kad usporedis slike, nije to bas tako... 

 Njoj se ovo zgadilo kad je imala novu 5t, updejt izašao novi, kamera lošija bila nego prije. I nikad nisu riješili taj problem.

 

Gle, da ne radim posao koji radim, sigurno bi imao iShit, čisto zato jer prešao sam prag 3.0 i neda mi se frljati i drkati s adroidima i bilo kakvim drugim pizdarijama, oću out of the box da nemam kemijanja i drkanja s bilo čime i tu se s wifeu slažem(mislim na SVE, ne samo mobitele, od najmanjeg komada tehnike do auta novoga)... A s druge strane šteta je da uništim mob od milju evra...

 

Ovaj honor90 se pokazao otporan dosta, ima oštećenja po kučištu metalnome, ali ovo ostalo, čitavo(ne koristim nikakve zaštite osim flip case-a kineskog). I zato mi se honor serija sviđa(imao sam ih dosta) + naviko sam na njihov ui, ali da baš želim imat honora, ne... Možda da, ali više high end.. Ali dobrano bi ga trebao isprobati da se uvjerim da je kamera fine(to mi je nekak najbitnije za posao)+ da može trpiti cijeli dan moje jahanje i upaljenje 5-6 aplikacije u isto vrijeme i cijelo vrijeme wifi i bluetooth, svjetlina preko dana fiksno na 100%,(da, honor 90 trpi to, sad sam na 25% dok ovo tipkam)...

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2024 21:28 (ramzocro-HCR).
5 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zelja77 kaže...

Molim pomoć pri odabiru mobitela. Dvoumim se između Xiaomi redmi note 13pro+ i Motorole edge 50 fusion. Trenutno koristim Poco f3. hvala svima na pomoći

 Nisi uzeo u obzir POCO F6 pro? Zvijerka.....

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ima li netko iskustva s Honor Magic6 Pro?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Cryogenic kaže...

Možda neko zna, neko uzme neki mob preko t-coma, primjer, mob se pokvari nakon 6 mjeseci i servis kaže popravak je neisplativ i ja ne želim više novi mobitel. T-com kaže da ja moram otplatiti punu cijenu uredjaja. Znači kupci su najebali ako im se mob pokvari i popravak je neisplativ. Ko refundira troškove.

A čemu točno služi garancija od minimalno dvije godine?

Deckard
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

U životu mi se nije dogodilo da sam izvisio. Ako je popravak neisplativ, ponude ti isti novi ili noviji model u ponudi tog proizvođača ako nemaju više na zalihama ovaj što ti se pokvario (tipa pokvari se A53 nakon godine ipo i zamijene ga sa A54 ili A55). Crkla je matična na A52 kolegici, dobila je novi A53. 

14 godina
online
Pomoć pri odabiru mobitela

Tražim novi mob za tatu. Trenutno ima Samsung A20e, ali baterija mu je sve lošija, ekran je počeo blijediti u jednom kutu itd. - vrijeme je za novi.

 

Htio bih opet uzeti Samsung, kako bi mu UI bio što sličniji. Ono što je bitno da nije prevelik, ali koliko vidim u današnje vrijeme su svi tableti...

S serija osnovni modeli su koliko toliko normalne veličine, ali nažalost preskupi tako da mi ostaju samo A54, A33 i S21 FE (gsm arena comparison).

 

Najradije bih mu uzeo S21 FE jer je najmanji i ima plastičnu pozadinu (manja vjerojantnost da će se razbiti, tata nosi mob svugdje, šuma, lov, pecanje itd.), ali me brine što je to već 2 i pol godine star model i kakva će mu biti baterija ako je stajao na polici cijelo to vrijeme. Slično vrijedi i za A33, s time da on vjerojatno ima najlošije kamere i ekran.

 

A54 se nađe za 310, A33 210 a S21FE za nekih 360.

Mišljenja?

1 A54
1 A33
6 S21FE
Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mrbean kaže...
Ima li netko iskustva s Honor Magic6 Pro?

 Imao sam ga 2 mjeseca, prije njega Magic 5 Pro i Magic 4 Pro. Odličan mob, od baterije fluidnosti, kamere... Ako kupuješ novi iz trgovine to je ok, ali ako gledaš rabljeni slobodno uzmi Magic 5 Pro. Vrlo slični po svemu, ali dobiješ punjač,maskicu i nižu cijenu..

4 godine
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
domac5 kaže...
zelenapaprika kaže...
Korny1603987 kaže...

Nešto mi govori da su najveći kupci Iphone uređaja u svijetu žene. Ti uređaji jednostavno nikada ne prolaze omjer cijene i specifikacije. Tipičan brand proizvod.

 Tako je. Ja čak ne bih išao točno na određeni spol. Ljudi jednostavno nemaju razloga gledati detaljno specifikacije. Gleda se brand, a Iphone to jest i sve ono što već eventualno imaš od Applea, pa da to međusobno povežeš. Nešto manji (neodređeni) broj ljudi u svijetu gleda svaku sitnicu, uspoređuje sve živo i onda poput forumaša samo par poruka ranije ima sumnju u kupovinu jer je iphone 16 20% brži. Oni koji ga žele, niti ne znaju da je iphone 16 20% brži niti to mogu iskusiti, a najmanje vrte benchmarke, ako ikad.

 Nemas kaj kod applea gledat specifikacije,

 Probaj pročitati još jednom što sam napisao.

 

Androidaši? Gori su od ajfonaša. Ajfonaši kupe ajfon i ponosno ga pokazuju. Androidaši se prije kupovine svađaju sa svima oko sebe oko najmanjih i nebitnih sitnica, konačno kupe mobitel, nezadovoljni su do boga jer "vlaga ulazi u modul kamere - je li tako još uvijek" i opet se dalje nastave svađati sa svakim tko naiđe i ne daj bože ima drugačije mišljenje. Tako da je puno mirnije u temama o ajfonu nego ovdje. Dokazi se nalaze u ovoj temi i drugim temama na forumu svakodnevno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2024 13:35 (zelenapaprika).
4 godine
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Cryogenic kaže...

Možda neko zna, neko uzme neki mob preko t-coma, primjer, mob se pokvari nakon 6 mjeseci i servis kaže popravak je neisplativ i ja ne želim više novi mobitel.T-com kaže da ja moram otplatiti punu cijenu uredjaja. Znači kupci su najebali ako im se mob pokvari i popravak je neisplativ. Ko refundira troškove.

Nešto tu ne štima s tvojom porukom. "Ja ne želim više novi mobitel"? Žele ti dati novi mobitel, a ti nećeš? Zašto? Ili je to isti mobitel koji ti nazivaš novim, a on je pokvaren? Traži drugi.

 

 

 

 

16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Netko je pitao za Samsung za oko 200 EUR. Pa što fali ovom Samsungu A25 za cca 210 eur ?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Može proći, ali rađe onda uzeti A35 koji nije puno skuplji.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.9.2024 21:50 (hardcoree).
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Kupujem mob i izbor sam suzio na donja dva. Igre ne mobu me ne zanimaju, kamera, fluidnost i dobra vidljivost na suncu su mi bitni.

Oba se daju nabaviti za cca 320-330€.

6 Honor 200
1 Poco F6
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.9.2024 10:19 (tomislav10).
 
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
tomislav10 kaže...

Kupujem mob i izbor sam suzio na donja dva. Igre ne mobu me ne zanimaju, kamera, fluidnost i dobra vidljivost na suncu su mi bitni.

Oba se daju nabaviti za cca 320-330€.

 Neces pogrijesiti ni sa jednim. Honor ima veci peak u nitsima ali ima zakrivljen ekran. RAdi ravnog ekrana ja sam uzeo f6 pro. I telefon je zvijerka....F6 ti ima oblik nalik IPhone-u

2 mjeseca
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
tomislav10 kaže...

Kupujem mob...

 Ako se pogledaju tvoji prošli postovi, onda se vidi da ti ništa ne kupuješ nego već tjednima ovdje ispituješ sve i svašta, a u "užem izboru" su ti bili svi mogući mobiteli na tržištu.

8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
SharkZ kaže...
tomislav10 kaže...

Kupujem mob...

 Ako se pogledaju tvoji prošli postovi, onda se vidi da ti ništa ne kupuješ nego već tjednima ovdje ispituješ sve i svašta, a u "užem izboru" su ti bili svi mogući mobiteli na tržištu.

 

😱🤣🤣

 

 

Daj ne budi osoran  🥶 nek čovik pita ima potpuno pravo možda mu odgovori netko tko je i kupio baš takav mob a to je uvik najbolje a ne samo naše osobne pretpostavke i nagađanja. 

8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zelenapaprika kaže...
domac5 kaže...
zelenapaprika kaže...
Korny1603987 kaže...

Nešto mi govori da su najveći kupci Iphone uređaja u svijetu žene. Ti uređaji jednostavno nikada ne prolaze omjer cijene i specifikacije. Tipičan brand proizvod.

 Tako je. Ja čak ne bih išao točno na određeni spol. Ljudi jednostavno nemaju razloga gledati detaljno specifikacije. Gleda se brand, a Iphone to jest i sve ono što već eventualno imaš od Applea, pa da to međusobno povežeš. Nešto manji (neodređeni) broj ljudi u svijetu gleda svaku sitnicu, uspoređuje sve živo i onda poput forumaša samo par poruka ranije ima sumnju u kupovinu jer je iphone 16 20% brži. Oni koji ga žele, niti ne znaju da je iphone 16 20% brži niti to mogu iskusiti, a najmanje vrte benchmarke, ako ikad.

 Nemas kaj kod applea gledat specifikacije,

 Probaj pročitati još jednom što sam napisao.

 

Androidaši? Gori su od ajfonaša. Ajfonaši kupe ajfon i ponosno ga pokazuju. Androidaši se prije kupovine svađaju sa svima oko sebe oko najmanjih i nebitnih sitnica, konačno kupe mobitel, nezadovoljni su do boga jer "vlaga ulazi u modul kamere - je li tako još uvijek" i opet se dalje nastave svađati sa svakim tko naiđe i ne daj bože ima drugačije mišljenje. Tako da je puno mirnije u temama o ajfonu nego ovdje. Dokazi se nalaze u ovoj temi i drugim temama na forumu svakodnevno.

 

 

 " Ajvonaši " cca njih 95%  se razumiju u mobitele tek toliko da ih znaju uključiti i isključiti a primarni im cilj je vrtiti ga u ruci  ili " ponosno " ga staviti na stol da se ku*če  , to je to . 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice