Završava era Clarksona, Hammonda i Maya, no Grand

poruka: 13
|
čitano: 2.581
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Završava era Clarksona, Hammonda i Maya, no Grand ".
11 godina
offline
Završava era Clarksona, Hammonda i Maya, no Grand

farewell ekipa, to više neće biti to bez njih trojice - kao što i Top Gear dan danas nije...

Moj PC  
17 0 hvala 0
16 godina
offline
Završava era Clarksona, Hammonda i Maya, no Grand

Neće, da  Bez njih trojice to jednostavno neće biti isto. Gledljivo možda, ali niti približno kvalitetno. Kao "dva i pol muškarca" nakon što su zamijenili Charlie Sheena. I još je mnogo primjera.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.9.2024 22:16 (Dardevil).
Moj PC  
11 0 hvala 0
12 godina
offline
Završava era Clarksona, Hammonda i Maya, no Grand

Kada će u budućnosti netko birat automobil koji je uvijek htio posjedovati zaobit će ovo razdoblje u velikom luku.

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Završava era Clarksona, Hammonda i Maya, no Gr
Topgear je danas bolja emisija nego dok su oni vodili

Puno je manje tih glupih “smijesnih” situacija i skriptiranih “slucajnih” scena.
Kad gledam GT doslovno mi nekad bude neugodno od njihovog loseg humora
14 godina
offline
Završava era Clarksona, Hammonda i Maya, no Grand

Još  jedna ekipa koja je činila život ljepšim odlazi, tko zna kakva će biti zamjena, ali definitivno više neće biti isto

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Završava era Clarksona, Hammonda i Maya, no Grand

 

 

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Završava era Clarksona, Hammonda i Maya, no Gr
sporttest kaže...
Puno je manje tih glupih “smijesnih” situacija i skriptiranih “slucajnih” scena.
Kad gledam GT doslovno mi nekad bude neugodno od njihovog loseg humora

 To se zove manjak kemije među voditeljima. Ko tri stranca su, ne ko tri prijatelja.

 

Skriptirane scene su uvijek bile izvedene jako dobro, a to što ti britanski humor ne sjeda je ok, ali nije problem Top Geara.

14 godina
offline
Re: Završava era Clarksona, Hammonda i Maya, no Gr
sporttest kaže...
Topgear je danas bolja emisija nego dok su oni vodili

Puno je manje tih glupih “smijesnih” situacija i skriptiranih “slucajnih” scena.
Kad gledam GT doslovno mi nekad bude neugodno od njihovog loseg humora

a jebiga, zaobišlo te....

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Re: Završava era Clarksona, Hammonda i Maya, no Gr
Legende. Teško da se itko može njima približit. Možda za jednu, dvije generacije oni koji ih ne poznaju.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Završava era Clarksona, Hammonda i Maya, no Gr
Upravo sad završio sa epizodom. Neznam što da kažem, vjerojatno im je produkcija skupa a i sami voditelji vjerojatno nisu najjeftiniji, kad su odustali od projekta. E sad ako naprave nekakav reboot sa novim voditeljima misli da im to i neće baš uspjeti i donijeti neku zaradu samo radi imena kad se zna da originalne postave više nema.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Završava era Clarksona, Hammonda i Maya, no Gr
Ma nije to do cijene, 22 godine rade skupa, 17 godina snimaju ove lude specijale, skoro su poginuli sto puta, imaju i godina oba dva, triba nekad i zavrsit.
Imaju na amazonu svoje emisije i jeremy i james, richard na discoveryu. Tako da cemo ih i dalje gledat, ali u nesto blazem stilu.
Legende i nezamjenjivi!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Završava era Clarksona, Hammonda i Maya, no Grand

ima ih i na njihovim yt kanalima, između ostalog... 

evo čak je i HRT skužio da postoji Clarkson's Farm pa je kreću emitirati uskoro (prilika za one koji su propustili)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Završava era Clarksona, Hammonda i Maya, no Grand

Hebeš mi sve, ali zadnja scena je po meni doslovno bila kao zadnji čavao u posljednju kvalitetnu auto emisiju... Sve polako prelazi na youtube, instagram i sl. kratke reviewe..

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 16:40 (Purger155).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice