Od sutra - Windowsi 8

poruka: 123
|
čitano: 16.361
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Od sutra - Windowsi 8".
12 godina
offline
Od sutra - Windowsi 8

http://wwww.windows.com/buy   ???? wtf

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Od sutra - Windowsi 8

Dal prelazite onda? Kakvi su u gamingu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Od sutra - Windowsi 8

Definitivno PRELAZIM!!!!

 
10 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Od sutra - Windowsi 8
M4X kaže...

Dal prelazite onda? Kakvi su u gamingu?

Užasni dx9 igre nikako ne rade kako spada, problemi s mnogim igrama itd.

Win7 je za gaming milijun puta bolji.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2012 19:37 (zrimo).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Od sutra - Windowsi 8

Malo mi je skupo prelazit atm na Win 8, a i nemam neke potrebe za time. S obzirom da imam 2 licence za win 7 (laptop i komp) mislim da nema potrebe još ici na win 8. 

15 godina
offline
Re: Od sutra - Windowsi 8
zrimo kaže...
M4X kaže...

Dal prelazite onda? Kakvi su u gamingu?

Užasni dx9 igre nikako ne rade kako spada, problemi s mnogim igrama itd.

Win7 je za gaming milijun puta bolji.

Ja probao 20-tak igara i sve uredno rade. Jedino ne preporučam instalaciju AMD-ovih drivera za stariju seriju ATI HD4000 kartica, 'ubiju' funkcinalnost svih Modern aplikacija koje zahtjevaju zvuk.

13 godina
protjeran
offline
Od sutra - Windowsi 8
Za studente preko MSDNAA sutra se može napraviti download?
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Od sutra - Windowsi 8

Ja cu oko nove godine da uzmem za 15$ svoju kopiju :D Usao sam u onaj program koji omogucava kupovinu Win8 Pro za 15 dolara ukoliko je PC sa Win7 kupljen ovog ljeta. Nek se nadje jos jedan licenciran Win nece me puno izaci :D

http://vgm.tv/
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Od sutra - Windowsi 8
M4X kaže...

Dal prelazite onda? Kakvi su u gamingu?

Po mojim testovima ne radi bolje od Win 7 x64 Ultimate, po nekim drugim testovima (pogledaj malo na youtube-u itd) takoder nista impresivno odnosno ili gore ili vise-manje isto ali ofc treba vise puta testirati i uzeti prosjek (tako sam ja testirao) i ugl bolje mi je na Win 7 odnosno vise FPS-a dobijem...... no, vidjet cemo sa buducim driverima.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
16 godina
offline
Re: Od sutra - Windowsi 8
M4X kaže...

Dal prelazite onda? Kakvi su u gamingu?

Normalno da prelazimo pod hitno,{#} več trčim brže bolje Windows 8 natovarit na komp jer sa Windows 7 imam raznih problema.A sad ozbiljno kod mene je Windows 8 u VirtualBox, i tak če ostat do daljnjega ja ne popravljam ili ne mjenjam ak nije pokvareno kod mene Windows 7 radi ko švicarski sat i to je to.{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
14 godina
offline
Re: Od sutra - Windowsi 8
gin.tonic kaže...
Za studente preko MSDNAA sutra se može napraviti download?

Ja ih skinuo prije 2 mjeseca skoro...

Winter is coming...
16 godina
offline
Od sutra - Windowsi 8

U igrama više-manje isto, u radu brži (pogotovo brže bootanje, gašenje i restart), appstore sve bolji; danas sam baš skinuo aplikaciju za gledanje Tom&Jerry :) Samo odaberete epizodu i piči. I najvažnije: vremenom i s puno instalacija/brisanja se uspori daleko manje nego Windows 7. Nekome se metro neće sviđati, ali vjerujte sve je stvar navike. Sveukupno je 60/40 u korist osmice.

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Od sutra - Windowsi 8
gin.tonic kaže...
Za studente preko MSDNAA sutra se može napraviti download?

Na FER-u sam i preko MSDNAA se moglo nabaviti punu verziju već neko vrijeme, ja sam ih instalirao prije cca mjesec dana. Ne znam ima li razlike na drugim fakultetima.

DIY projekti: http://vidosprojects.freei.me/
11 godina
neaktivan
offline
Od sutra - Windowsi 8

Super....Probat ću,možda mi se i svidi...

Tech Geek or?
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Od sutra - Windowsi 8
Envy kaže...
zrimo kaže...
M4X kaže...

Dal prelazite onda? Kakvi su u gamingu?

Užasni dx9 igre nikako ne rade kako spada, problemi s mnogim igrama itd.

Win7 je za gaming milijun puta bolji.

Ja probao 20-tak igara i sve uredno rade. Jedino ne preporučam instalaciju AMD-ovih drivera za stariju seriju ATI HD4000 kartica, 'ubiju' funkcinalnost svih Modern aplikacija koje zahtjevaju zvuk.

 

a što onda ja mogu napravit koji imam 3870 x2 u crossfire izvedbi.. samo novu grafu ili ?

 

13 godina
online
Re: Od sutra - Windowsi 8
Gale92 kaže...

Definitivno PRELAZIM!!!!

Definitivno OSTAJEM!!!! 

 

Dreamspark FTW!{#}

Samsung Galaxy SII crew.
13 godina
offline
Od sutra - Windowsi 8

Ja ću uz novi laptop uzeti i novi OS (professional), mislim da je OS dobar i treba mu dati šansu. Pitanje je samo kada će se pojaviti Laptopi s predinstaliranim Windows 8.

Stručnjak za odmaganje...
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Od sutra - Windowsi 8
Envy kaže...
zrimo kaže...
M4X kaže...

Dal prelazite onda? Kakvi su u gamingu?

Užasni dx9 igre nikako ne rade kako spada, problemi s mnogim igrama itd.

Win7 je za gaming milijun puta bolji.

Ja probao 20-tak igara i sve uredno rade. Jedino ne preporučam instalaciju AMD-ovih drivera za stariju seriju ATI HD4000 kartica, 'ubiju' funkcinalnost svih Modern aplikacija koje zahtjevaju zvuk.

Daj Bože da amd izda cataliste za w8 za starije kartice

15 godina
online
Od sutra - Windowsi 8

Laptop ce mi mozda biti Win 8 ali desktop PC odnosno gaming PC definitivno Windows 7 do daljnjega........ promijeniti ce se i to ako i kada dodu bolji driveri, ako dode npr. DX 12 koji ce zahtjevati minimalno Win 8 ili sto sve ne (lupam bezveze), sve dok je update-a za Win 7, drivera i sl. ostajem na Win 7.

 

Brzi boot mi nije od prevelike vaznosti, ionako mi je PC upaljen cijeli dan tako da to ne vidim kao neku prednost...

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2012 20:38 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Od sutra - Windowsi 8
Lovac kaže...

U igrama više-manje isto, u radu brži (pogotovo brže bootanje, gašenje i restart), appstore sve bolji; danas sam baš skinuo aplikaciju za gledanje Tom&Jerry :) Samo odaberete epizodu i piči. I najvažnije: vremenom i s puno instalacija/brisanja se uspori daleko manje nego Windows 7. Nekome se metro neće sviđati, ali vjerujte sve je stvar navike. Sveukupno je 60/40 u korist osmice.

UPRAVO TO HOĆU ČUT!

 

Ova moja 7ica na prejakom kompu dok se podigne traje 2min a prije godinu dana je trebalo 30 sek. Sve zato što ima Adobejeve programe. Sporo se pali i gasi, i sav se nekako utromio.

15 godina
online
Re: Od sutra - Windowsi 8
logik kaže...
UPRAVO TO HOĆU ČUT!

 

Ova moja 7ica na prejakom kompu dok se podigne traje 2min a prije godinu dana je trebalo 30 sek. Sve zato što ima Adobejeve programe. Sporo se pali i gasi, i sav se nekako utromio.

Dobro al gle.....

 

1. pitanje... je li ti PC upaljen cijeli dan? jer ako jest, sto ti onda znaci toliko tih 2min?

 

2. Savjet...  zasto jednostavno u msconfigu ne iskljucis sve bespotrebne "startup" procese

 

3. Cinjenica, ja sa natrpanim Win 7 x64 Ultimate imam bolji FPS u igrama, a gori na relativno "friskom" Win 8 sa par programa...

 

Jasno je da je to prednost (podizanje sustava), posebice onima koji cesce pale, gase ili resetiraju racunalo ali drugima bas i nije od neke koristi....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2012 20:47 (lovac82).
12 godina
offline
Od sutra - Windowsi 8

Radujem se izlasku i jedva čekam staviti Windows 8 u dual boot sa OS X.

Nema tog pitanja na kojeg ja imam pametan odgovor.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Od sutra - Windowsi 8
joze kaže...
Envy kaže...
zrimo kaže...
M4X kaže...

Dal prelazite onda? Kakvi su u gamingu?

Užasni dx9 igre nikako ne rade kako spada, problemi s mnogim igrama itd.

Win7 je za gaming milijun puta bolji.

Ja probao 20-tak igara i sve uredno rade. Jedino ne preporučam instalaciju AMD-ovih drivera za stariju seriju ATI HD4000 kartica, 'ubiju' funkcinalnost svih Modern aplikacija koje zahtjevaju zvuk.

Daj Bože da amd izda cataliste za w8 za starije kartice

Ali ovo nisu driveri za Win 8
http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/catalystlegacywin8.aspx

11 godina
neaktivan
offline
Re: Od sutra - Windowsi 8

Nisam jos probao Win 8, al po onom viđenom ni ne planiram toliko skoro...sta se tice brzeg podizanja susatva, to mi je od nikakve važnosti pošto PC mi je uplajn tako reč 365 dana, s time kad se nista ne skida ili se nema sta radit ide lijepo u sleep mode, iz kojeg se dize za par sec...

 

Iz viđenog vecina se zali da dobivaju manje FPS-a u Win8...A u nekim igrama je razlika ogromna sta se tice FPS-a...

 

Osobno me i ne briga za izgled windowsa dok oni rade svoj posao, a to je optimiziranost sa igrama...

 

Microsoft forsira tablete, touchscreenove tim metrom sta je logicki. Da podignu sebi i partnerima prodaju touchscreen monitora, tableta svakakvih i cega vec ne...

 

Zasad ostajem na Win 7 x64 Ultimate koji radi kao sat...I koj mi se čini da je uspio nadmašit i Win XP po stabilnosti...u mom slucaju.

 

A i vjerujem da je Windows 8 nesto kao Windows Vista...

 

Vista je bila tranzicija na neku novu "eru" pa je dosao Windows 7 koji je popravio sve gluposti iz Viste..tako ocekujem i za nasljednika Win 8 da ustvari napravi flaster na samoga sebe...

Origin ID za FIFU 13: ReaLazio
16 godina
offline
Od sutra - Windowsi 8

Ako ih dobijemo na poslu, da, ali inače - ne baš. Ne još.

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Od sutra - Windowsi 8
Tony kaže...
joze kaže...
Envy kaže...
zrimo kaže...
M4X kaže...

Dal prelazite onda? Kakvi su u gamingu?

Užasni dx9 igre nikako ne rade kako spada, problemi s mnogim igrama itd.

Win7 je za gaming milijun puta bolji.

Ja probao 20-tak igara i sve uredno rade. Jedino ne preporučam instalaciju AMD-ovih drivera za stariju seriju ATI HD4000 kartica, 'ubiju' funkcinalnost svih Modern aplikacija koje zahtjevaju zvuk.

Daj Bože da amd izda cataliste za w8 za starije kartice

Ali ovo nisu driveri za Win 8
http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/catalystlegacywin8.aspx

ja gleda ovdje http://sites.amd.com/US/GAME/DOWNLOADS/Pages/downloads.aspx {#}

15 godina
offline
Re: Od sutra - Windowsi 8
gin.tonic kaže...
Za studente preko MSDNAA sutra se može napraviti download?

Za studente je već izašao, neznam kada, ali prošli tjedan je bilo za skinut final verzija build 9200.

 

Skinuo sam si 64-bitnu osmicu i radi sve, validacija prošla i tako ja imam po prvi puta legalno windowse :)

 

Malo mi se teško naviknut na novi start, no inače da se sve pohvatat brzo.


Jedini problem sam imao sa driverima od usb wlan-a no riješio sam to i sada sve radi kao i na sedmici.

 

Neznam jel mi se čini ili je windows 8 osjetno brži od windows 7 no jedno je sigurno pokretanje windowsa je daleko brže do desetak sekundi.

Stargate - checked | Star Trek - checked | Battlestar Galactica - checked | Farscape - dropped | Babylon 5 - watching
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2012 21:06 (Hyperion).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Od sutra - Windowsi 8
lovac82 kaže...
logik kaže...
UPRAVO TO HOĆU ČUT!

 

Ova moja 7ica na prejakom kompu dok se podigne traje 2min a prije godinu dana je trebalo 30 sek. Sve zato što ima Adobejeve programe. Sporo se pali i gasi, i sav se nekako utromio.

Dobro al gle.....

 

1. pitanje... je li ti PC upaljen cijeli dan? jer ako jest, sto ti onda znaci toliko tih 2min?

 

2. Savjet...  zasto jednostavno u msconfigu ne iskljucis sve bespotrebne "startup" procese

 

3. Cinjenica, ja sa natrpanim Win 7 x64 Ultimate imam bolji FPS u igrama, a gori na relativno "friskom" Win 8 sa par programa...

 

Jasno je da je to prednost (podizanje sustava), posebice onima koji cesce pale, gase ili resetiraju racunalo ali drugima bas i nije od neke koristi....

Nije do igrica, imam samo NFSove. Jednostavno s Adobe CS4 Master Collectionom i Autocadom je počeo biti sporiji.

 

Svi procesi koje sam mogao sam isključio. Još idem u srednju pa mi nije cijeli dan uključen. Osimca na mom starom laptopu s istim programima se diže na 35 sekundi.

14 godina
offline
Od sutra - Windowsi 8

Hebi se AMD

bug caruje, um klade valja
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Od sutra - Windowsi 8
logik kaže...

UPRAVO TO HOĆU ČUT!

 

Ova moja 7ica na prejakom kompu dok se podigne traje 2min a prije godinu dana je trebalo 30 sek. Sve zato što ima Adobejeve programe. Sporo se pali i gasi, i sav se nekako utromio.

Neznam samo za što služi Sleep mode??

DM
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice