HTC One X bez KitKata

poruka: 60
|
čitano: 6.169
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC One X bez KitKata".
13 godina
offline
HTC One X bez KitKata

i kako neće biti u gubitku. S ovakvim pristupom niti ne zaslužuju bolje. Do prije godinu i po to je bio njihov flagship

 

a kitkat bi trebao lijepo raditi na 512mb uređajima... Kakva pljuska htc-a

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.1.2014 0:55 (zuper).
Moj PC  
41 0 hvala 2
13 godina
offline
HTC One X bez KitKata

Realno, svi smartphone Android proizvođači su smiješni, Kit Kat bi uredno radio na dual core modelima sa 512MB rama a kamoli ne na ovakvom mobu.

Jedino Motorola ne radi ovakve stvari.

Smiješno mi je da SIII nema update na Kit Kat, isto tako i One X, pa i SII/SII+ bi to bez problema prožvakao.

iclock2much
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.1.2014 1:00 (zoharbizo).
 
28 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC One X bez KitKata

S3 će dobit kitkat, u ožujku, negdje sam pročitao. Kasno, al bolje ikad nego nikad. Ili u ovom slučaju bolje nego htc.

slažem se da bi i s2 mogao komotno na 4.4

Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC One X bez KitKata

Nakon ovakvog teksta izrazito mi je drago da je HTC u gubitcima!

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
15 godina
offline
Re: HTC One X bez KitKata
zoharbizo kaže...

Realno, svi smartphone Android proizvođači su smiješni, Kit Kat bi uredno radio na dual core modelima sa 512MB rama a kamoli ne na ovakvom mobu.

Jedino Motorola ne radi ovakve stvari.

Smiješno mi je da SIII nema update na Kit Kat, isto tako i One X, pa i SII/SII+ bi to bez problema prožvakao.

Ja imam 4.4 na S8500 koji cak nije tvornicki dosao s Androidom (hardverski je isti kao S1), znaci jednojezgreni i nema niti 512 MB rama, a 4.4 radi, cak sam se iznenadio da uopce ne radi lose s obzirom na hardver ..... dok je kao argument za puno jace modele da nisu kao dovoljno snazni lol

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.1.2014 1:16 (lovac82).
12 godina
offline
HTC One X bez KitKata

Same story every year GG WP HTC ! nisu objasnili razlog kad nema razloga da ne dobije update. 

HAHA! 

HTC thinks its customers should feel confident with the current software they have now, but a few are expressing their dissatisfaction on Twitter, reminding the company that HTC One X+ is only 14 months old.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.1.2014 1:20 (g3arv8).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC One X bez KitKata

Ja svojeg HTC One X 4G LTE niti ne mogu na najnoviji software prebaciti u RH... gluposti...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
HTC One X bez KitKata

haha, pa vi kupujte HTC i dalje... stara politika za nove budale...

Moj PC  
2 6 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One X bez KitKata
Das tolke pare za mobitel i onda za mjesec dana imas starudiju ...
16 godina
offline
Re: HTC One X bez KitKata

Jos kad vi ovo bio slucaj samo sa jednim proizvodjacem bilo bi super. Nego ista univerzalna prica za sve. Sta to donosi famozni Kit Kat da bi sad bio u depresiji sto necu moci da nadogradim? 

 

Ja imam HTC One S, kupio prije 2 godine, odradjuje posao kao i taj sa KitKat i zadovoljan sam. Globalna prica sa telefonima, novim softverom je samo prica za budale. Ja se nadam da smo mi malo pismeniji od ideje da pratimo to.

14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X bez KitKata
zuper kaže...

i kako neće biti u gubitku. S ovakvim pristupom niti ne zaslužuju bolje. Do prije godinu i po to je bio njihov flagship

 

a kitkat bi trebao lijepo raditi na 512mb uređajima... Kakva pljuska htc-a

A ja mislio da je bit otvorenog koda upravo u tome da nisi prepušten na milost i nemilost proizvođača... silly me :D

 

Memphis kaže...
Das tolke pare za mobitel i onda za mjesec dana imas starudiju ...

Totalnu {#} Taj mob je sada potpuno beskoristan. Ništa više od kul utega za papir na stolu.

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X bez KitKata
Lol, mislio sam si između htc one i iphona 5, kupio ip5, u međuvremenu ga prodao doplatio 100 kuna i kupio ip5s, sada mi je drago da im nisam dao pare za one :-)
Žao mi je dečki kaj nečete dobiti nadogradnju, to stvarno nije cool :-(
14 godina
offline
HTC One X bez KitKata

Da ne postoje custom ROM-ovi ne bi nikada kupio HTC...ovako i dalje imaju najljepse i najkvalitetnije modele, a za sve ostalo tu je XDA...

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
13 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC One X bez KitKata

Zar nije bilo rečeno da je kitkat optimiziran za slabije uređaje? Moja stara Defy ga vrti bez problema, single core i 512 rama.

One x radi odlično s ovim što ima, no big deal.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: HTC One X bez KitKata
Adin kaže...

Jos kad vi ovo bio slucaj samo sa jednim proizvodjacem bilo bi super. Nego ista univerzalna prica za sve. Sta to donosi famozni Kit Kat da bi sad bio u depresiji sto necu moci da nadogradim? 

 

Ja imam HTC One S, kupio prije 2 godine, odradjuje posao kao i taj sa KitKat i zadovoljan sam. Globalna prica sa telefonima, novim softverom je samo prica za budale. Ja se nadam da smo mi malo pismeniji od ideje da pratimo to.

 

Nikako, ali ama bas nikako se ne bih slozio.

Slazem se da nadogradnja nije prijeko potrebna. Dapace, vecina ni ne zna za nadogradnje (pricam opcenito, a ne samo o HTC korisnicima).

 

No mene interesira ista, i zelim sto duzu sluzbenu podrsku. Valjda je to ok ocekivati za jedan mob od 4000-5000 kn? I nakon svih tih fijaska, bio bih budala da kupim njihov mobitel ponovno, tako da si u pravu. Ovo je prica za budale. Samo ne u kontekstu u kojem ti pises.

13 godina
neaktivan
offline
HTC One X bez KitKata

XD stara dobra HTC filozofija :)

Zato će mi ovo biti zadnji njihov uređaj :) 

 

Računaju da će određeni broj htc fanboya time iskeširati za novi uređaj, ali ne računaju da ima i ovakvih koji baš radi toga više nikad neće uzeti HTC.

I da, mobitel ima quadcore i gigu rama, nema apsoultno nikakvih prepreka osim njihove poslovne politike.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.1.2014 8:21 (Damok).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC One X bez KitKata

Ista stvar i sa mojim LG Optimus 4x, skoro identičan hardver nikad nije presao preko 4.1...HTC sam imao, razocarao se zbog iste stvari, LG sad opet ista stvar...Zato HTC, LG, Samsung i ostali nikad vise...Od sad ili Nexus linija ili Nokia...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC One X bez KitKata

Poslje ovoga će bit zadnji HTC kojeg sam uzeo ... općenito ovo s androidom mi je malo presmješno. Android 4.4 je izbačen mjesecima no jedino gdje možeš očekivat nadogranju je kod nexus uređaja, za ostale treba čekat milost proizvođača samog uređaja da podrže nadogradnju. Neznam koja platforma ima ovakav nered kod verzija samog OS.

Google bi nešto ozbiljno trebao poduzet i trebao bi postavit nekakav standard jer uzet uređaj koji je bio HTC perjanica prije dvi godine i sad ne imat nadogradnju je pre smješno. Definitivno ću preć na neku drugu platformu samo je pitanje na koju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC One X bez KitKata

Nije to samo kod HTCa tako. Kolega ima Samsung S4 i ima najnoviju verziju na njemu, a ja na S3 Mini koji ima dual core proc od gigahertza i gigabajt rama imam 4.1.2 verziju.. {#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
HTC One X bez KitKata

Vi koji ste baš zapeli za nadogradnje bi trebali kupovati Nexus uređaje i to je to. Mislim da većina Android korisnika ni nezna za nadogradnje i ostale điđe miđe tako da proizvođačima i onako nije u interesu trošiti novce na razvoj za malu grupicu ljudi koji baš žele nadogradnju.

A ako vam se baš nadograđuje onda XDA i pucaj po nadogradnjama, mislim da će uskoro biti za skoro svaki mobitel kitkat verzija softvera tako da ako baš žarko želite imate tamo.

Ja sam nedavno kupio Andorid baš za full time telefon i odpočetka sam se pomirio s tim da Samsung za godinu dvije vjerojatno neće izdati update na štajaznam recimo Android 6 za Note3 koji sad imam, ali siguran sam da će na XDA biti rom za skinuti, tako da nema panike.

Moj PC  
6 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC One X bez KitKata
luka28 kaže...

Vi koji ste baš zapeli za nadogradnje bi trebali kupovati Nexus uređaje i to je to. Mislim da većina Android korisnika ni nezna za nadogradnje i ostale điđe miđe tako da proizvođačima i onako nije u interesu trošiti novce na razvoj za malu grupicu ljudi koji baš žele nadogradnju.

A ako vam se baš nadograđuje onda XDA i pucaj po nadogradnjama, mislim da će uskoro biti za skoro svaki mobitel kitkat verzija softvera tako da ako baš žarko želite imate tamo.

Ja sam nedavno kupio Andorid baš za full time telefon i odpočetka sam se pomirio s tim da Samsung za godinu dvije vjerojatno neće izdati update na štajaznam recimo Android 6 za Note3 koji sad imam, ali siguran sam da će na XDA biti rom za skinuti, tako da nema panike.

Da se nexus moze jednostavnije kupit kod nas i po prihvatljivoj cijeni kao vani, onda bi ga vjerojatno i kupovali, jer kad ga i ima kod nekog od operatera onda mu stave cijenu od 5k kn.

16 godina
offline
Re: HTC One X bez KitKata
luka28 kaže...

Vi koji ste baš zapeli za nadogradnje bi trebali kupovati Nexus uređaje i to je to. Mislim da većina Android korisnika ni nezna za nadogradnje i ostale điđe miđe tako da proizvođačima i onako nije u interesu trošiti novce na razvoj za malu grupicu ljudi koji baš žele nadogradnju.

A ako vam se baš nadograđuje onda XDA i pucaj po nadogradnjama, mislim da će uskoro biti za skoro svaki mobitel kitkat verzija softvera tako da ako baš žarko želite imate tamo.

Ja sam nedavno kupio Andorid baš za full time telefon i odpočetka sam se pomirio s tim da Samsung za godinu dvije vjerojatno neće izdati update na štajaznam recimo Android 6 za Note3 koji sad imam, ali siguran sam da će na XDA biti rom za skinuti, tako da nema panike.

 

Ako tebi nije panika kad ti na neslužbenom romu pola hardvera ne radi, npr kamera, onda OK

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X bez KitKata
I koliko jos treba da shvatite da je to jedna smisljena prevara? Cista pljacka! Software je danas najveca pljacka koja postoji. Kompletan, od mobitela do PCa.
Recimo, kupis skupi program za koji dobijes godinu dana supporta, tj skidanja nove verzije. Ako si sretan onda ces moc prec na verziju vise. Istekne godina, bugovi ostaju, a ti moras ponovo kesirat da bi ispravio njihove!! bugove.
Ponovo cu navesti bezobrazni BitDefender. Nakon godinu dana software PRESTAJE radit! Kao da kupis TV i po isteku garancije prestane radit.
Jedino rijesenje je da smradovi propadnu. Prestanite kupovat nove mobitele svake godine pa bili oni i za 1kn.
16 godina
offline
Re: HTC One X bez KitKata
Drazen kaže...
I koliko jos treba da shvatite da je to jedna smisljena prevara? Cista pljacka! Software je danas najveca pljacka koja postoji. Kompletan, od mobitela do PCa.
Recimo, kupis skupi program za koji dobijes godinu dana supporta, tj skidanja nove verzije. Ako si sretan onda ces moc prec na verziju vise. Istekne godina, bugovi ostaju, a ti moras ponovo kesirat da bi ispravio njihove!! bugove.
Ponovo cu navesti bezobrazni BitDefender. Nakon godinu dana software PRESTAJE radit! Kao da kupis TV i po isteku garancije prestane radit.
Jedino rijesenje je da smradovi propadnu. Prestanite kupovat nove mobitele svake godine pa bili oni i za 1kn.

 

Borba sa vjetrenjačama...kapitalizam ne funkcionira tako :)

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
16 godina
offline
Re: HTC One X bez KitKata
Adin kaže...

Jos kad vi ovo bio slucaj samo sa jednim proizvodjacem bilo bi super. Nego ista univerzalna prica za sve. Sta to donosi famozni Kit Kat da bi sad bio u depresiji sto necu moci da nadogradim? 

 

Ja imam HTC One S, kupio prije 2 godine, odradjuje posao kao i taj sa KitKat i zadovoljan sam. Globalna prica sa telefonima, novim softverom je samo prica za budale. Ja se nadam da smo mi malo pismeniji od ideje da pratimo to.

Što, sad ispada da je pozitivna stvar to što vas je HTC sve sheba???

 

Ajd super onda, tješite se vi samo i kupite novi njihov flahship, izlazi za 1-2 mjeseca {#} Mislim iskeširat tolike pare za mob i onda se ovako odnose prema kupcima... ma daj...

 

Na ovom području imam stvarno samo riječi hvale za Apple, makar iPhone nisam nikad ni imao.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.1.2014 10:14 (lllnuclearlll).
15 godina
neaktivan
offline
HTC One X bez KitKata

Pa ako HTC podrška traje svako 2 godine onda tu nastaje problem (uređaj je izašao u maju 2012 tako da nisu ni pune dvije godine) zadnja službena nadogradnja je bila negdje u 8-9 mjesecu prošle godine, stoga briga o krajnjem korisniku je očita. Slažem se da ova muljaža s softverom nije problem, problem je u korisnicima jer proizvođači mobitela će se tako ponašat dok got misle da ima ovaca za šišanje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One X bez KitKata
rjesenje kazu uzimte nexus...
kakvo je to rjesenje?
dakle od tisuca android telefona vrijedi samo jedan?
14 godina
neaktivan
offline
HTC One X bez KitKata

Ma ovo sa nadogradnjama je smiješno, ili ih nema ili kad izadu su bugovite :), recimo 4.3 za moj galaxy s3. Taj 4.3 kad je izišao je bio pun pogodak za shebati Mob. Nakon njega san izgubija živce i stavija cm 11 nightly koji za divno čudo radi kako treba te od sada sto god da uzmem idem na cm ili drugi costum ROM koji radi

 
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: HTC One X bez KitKata
apoteka kaže...
rjesenje kazu uzimte nexus...
kakvo je to rjesenje?
dakle od tisuca android telefona vrijedi samo jedan?

Postoji par boljih rješenja. Ako se ne varam S4 i HTC One ima Google Play Edition, ali naravno ne kod nas.

15 godina
offline
Re: HTC One X bez KitKata
lllnuclearlll kaže...
apoteka kaže...
rjesenje kazu uzimte nexus...
kakvo je to rjesenje?
dakle od tisuca android telefona vrijedi samo jedan?

Postoji par boljih rješenja. Ako se ne varam S4 i HTC One ima Google Play Edition, ali naravno ne kod nas.

Srića pa možemo pristupiti XDA-forumu.

Za praznike sam uzeo HTC ONE točnije 27.12. a 28.12 je gore bio custom ROM ARHD ROM, a mislim da ću uskoro staviti ovaj Google Play Edition.

Hebe mi se za HTC i njihov sense i {#} za njihovu politiku.

Battlelog: MUDO_HR
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice