Vec vidim mechove u vojsci i Japancima sigurno teku sline. Takav mech sa solid state baterijama ili na vodik moze biti vrhunski izvidac u vojsci. Besumni na baterije, sloboda kretanja po terenu koji je za vozila neprohodan, jos mu stavis par drona u paket opreme i imas vrhunskog izvidaca. Nek osmisle digitalnu kamuflazu i gg :)


Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS