Naporni su više s tim ekranima. Nikom ne treba toliko ekrana.
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
ča veči ekran to veči primitivac za volanom...isto primitivci i dalje budu koriistili mobitele dok voze
već sam dosadan...uzeo polovni sandero stepway...mislio se jer nema ekran...ima kao nosač na kojeg se postavi mobitel i onda se mobitel žičano ili bežično poveže sa autom(ima app od dacie) za to...koristio samo jednom jer mi odvlači pozornost sa ceste...s tim da ima i onaj ekran između analognog brzino i okreto metra...čaki taj ekran me ono...odvlači pozornost...jer ima mjerenje goriva u real time...i onda to gledam i problemi
tako da sam sve to otpisao...mobitel više ne spajam...u taj ekran više baš ne gledam...i još na volanu su stavili da možeš upravljati sa app...ima i ugrađen mikrofon poviše glave za pozive
sve u svemu sam sad super duper zadovoljan ča auto nema te ekrane...ima radio...ima mp3 priko usb sticka...eventualno ako idem u nepoznato staviti mob radi navigacije...mada se u tom slučaju volim pripremiti priko karte dok još ne krenem
Svako da je besmislena ekrančina osim za navigaciju ali opet i macan od 8" je dovoljan... dobro možda se neke žene ali i muškarci ne bi složili, ali 10" je vjerujem svima dovoljan.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
