"Nakon toga, pronađite opciju Postavke sadržaja (Content Preferences) i unutar nje isključiteopciju Sakrij Instantse u sandučiću (Hide Instants in Inbox)"
Valjda ju (opciju) treba uključiti da sakrije ili sam ja kaj krivo razumio? :/
"Nakon toga, pronađite opciju Postavke sadržaja (Content Preferences) i unutar nje isključiteopciju Sakrij Instantse u sandučiću (Hide Instants in Inbox)"
Valjda ju (opciju) treba uključiti da sakrije ili sam ja kaj krivo razumio? :/