Ne bih ga platio.
Mislim da je bolja opcija od Winblowsa, ali lošija od macOS-a (to je, naravno, samo moja osobna preferenca).
Makar je Wondoz još uvijek OS za igranje igara...
Usput, u naslovu bi trebalo pisati "biste" umjesto "bi" (ja bih, ti bi, on bi, mi bismo, vi biste, oni bi).


!
upssss on nije GUUUGL, i što sad, a i košta puta ohohoooo!
ATJ Lučko