300E...za malo više imaš action 6 koji pojede tu kameru za marendu...a dobro svatko sa svojim nofcima radi ča oče...ali će kasnije kuati kako nemaju kuna i da je sve skupo
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
300E...za malo više imaš action 6 koji pojede tu kameru za marendu...a dobro svatko sa svojim nofcima radi ča oče...ali će kasnije kuati kako nemaju kuna i da je sve skupo