Po ovome mi se čini da pričaju priče, jer nisu naveli kako se obraniti već samo da treba biti spreman. Takvo upozorenje nikome niti ne treba, ako već sami nisu toga svjesni.
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Po ovome mi se čini da pričaju priče, jer nisu naveli kako se obraniti već samo da treba biti spreman. Takvo upozorenje nikome niti ne treba, ako već sami nisu toga svjesni.