Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.881
|
čitano: 3.443.642
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Dobio sam jednu lipu tipkalicu

Sami sebi smo najveci neprijatelji
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigla pila, najjača kod mene za sad, 7950, cijena bagatela ;)

11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigao BenQ GW2470H 24" iz Linksa, FULL HD, 3 godine garancije... bio je jako dobro spakiran. Odmah sam ga OC na 85 HZ-a i nemam zamjerki osim kaj sam primjetio ogrebotinu ( slika 6 ).

 

Hvala deckima iz teme "Koji monitor kupiti".

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2015 15:16 (Sandro HR Zagorje).
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigao novi FX 8320E

Jedna brzinska fotka 

 

 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Malo nove periferije.

 

Tipkovnica Razer Black Widow Chroma.

Miš Razer Naga 2014

Slušalice Kingston HyperX Cloud 2

Sreća je put, a ne odredište.
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

prve četiri fotke su nova giga 970 za frenda, na petoj je usporedba moje 550ti i njegove 570 koju sam dobio na posudbu, a zadnja je fotka 570 u kompu kojeg smo usput i malo očistili

nisam baš puno igrao, ali čini mi se solidan upgrade sa 550ti na 570 dok i sam ne uzmem novu grafu

 

bar sam se riješio vatrenog mlažnjaka, jer je sa šugavim gainward hladnjakom 550ti išla i do 85 stupnjeva uz nepodnošljivu deračinu

ova 570 se popela najviše do 76 stupnjeva i brzine ventova do max 66 posto i skoro je nečujna, s tim da su mi ventovi na kućištu na minimali, a kuća je grijana i vruće je

14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nista posebno... al me veseli :)

tu provodim svoj veci dio dana...

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigla nova tipkovnica, Genius KB-G265 

15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Danas je došao novi radni stroj. Zgodna stvarčica. :)

 

P.S. inače ovo je moj prvi Mac...

I have… seen things you people wouldn't believe… Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannh&am
10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

AsRock z77 Extreme 4 otišla kolegi s posla i na nju ide njegov i7 3770k a ja sebi za moj i5 3450 uzeo MSI H61M-P31/W8 i kupija sam novi WI-FI adapter

Sami sebi smo najveci neprijatelji
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nakon JAAAKO dugo vremena, konačno sam kupio komp

 

Nakon par dana ću normalno složiti sve, ići će i LED traka u kučište pa ću se potruditi srediti cable management

14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nakon dvije reklamacije Logitech Z533 zvučnika u Linksu, tražio ih povrat sredstava. U Alzashop-u kupih Dell AC511 soundbar, odlična stvar. Došlo iz Češke za 3 dana. Morah ga kupiti u Češkoj, jer ih u Hrvatskoj nema nigdje na lageru. ;)

ASUS ROG G750JX // Samsung Galaxy S6 32gb GoldPlatinum
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stiglo skladišno pojačanje za laptalo koje će malo pričekat sa instalacijom jerbo je genije naručio caddy sa IDE portom umjesto SATA 

Well that was pretty fu*kin ninja
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigle nove bebice.  KRK rp5 g3 aktivni monitori. 

Krkići Krkići
16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Jutros uzeo Gainward GTX 960 Phantom...

GTX 750 Ti u penziju, (prodana)

12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Nabavio Moto 360 sa metalnom narukvicom. Najljepsi Smartwatch imo i novu tipkalicu.Cherry Strait

Watchface je Minimal and Elegant Watchface je Minimal and Elegant
15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Danas sam slagao uredsku overkill konfiguraciju. Da odmah izbjegnem rasprave i prijedloge. Ovaj stroj se neće koristiti za igranje igrica, te komentare kako je moglo biti bolje složeno za te novce molim izostavite. Tko želi neka pogleda slike. Slikano je mobitelom na brzinu te slike nisu najbolje kvalitete.

1 1
2 2
3 3
4 4
5 5
4 4
5 5
3 3
e.BugaTeam @ebugateam.vacau.com
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2015 20:52 (Fixcar).
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

nije puno al covjeka veseli :)

backplate za titan x

http://postimg.org/image/66ddp72db/
11 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

stari napaceni PC ¸slika sa 4850 I 5850,ukratko-Q6600 @3.0,OCZ 2X2GB ddr2,400W....

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2015 11:06 (gamer1511).
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Prvi tablet kod mene hp 10 ee g1,za sada je dobar pa ceno vidjet

15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Prošlo je par godina odkad sam postao nešto u ovoj temi pa eto sad da se vratimo u stare vode.

Od nekidan je novost Asus Gtx950 za malo gejmat preko zime, ostalo je tu vec neko vrijeme; 

i3 4130

Asrock h87 pro4

8gb ddr3 1600 gskill

PSU Lc power gp3 650w

Ximatek Gaia

SSD Kingstone 120gb

HDD Samsung f1 320gb

Samsung P2370 LCD

Sharkoon Darkglider & Skiller Pro

GameCom 380 Plantronics

NZXT Gamma

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2015 15:09 (bik).
16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Kako je došla nova kartica, danas očistio cjelu kutiju pa evo par slika.

Kroz zadnjih par mjeseci zamjenio Phenom II x4 955 / MSI NF750-G55 / GTX 750 Ti sa FX 6300 / Biostar TA970 6+ / GTX 960 te dodao HyperX Fury 120 GB SSD.

Ništa specijalno no lakše se diše...

Kvalitetnija slike: slika1slika2slika3slika4 / slika5

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2015 13:42 (doktor1).
12 godina
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo i moje nove ljubimice (lazem treca:) Gtx 970 MSI Gaming OC Edition

 
 

Moram priznati impresioniran cijelokupnom izvedbom nakon wf3 i strix verzije! Odlican Asic qualiti i enormni oc od preko 1600mhz na zraku s stock biosom!

LP

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.11.2015 22:03 (Stjepanj).
12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigla konfiguracija za kolegu. Ovi iz Future su stvarno brzi, jučer forumaš Texpi preporučio, odma naručeno i već danas ujutro kod mene .

Pro audio equipment
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.11.2015 10:34 (Nikacc).
11 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

malo ciscenja i montiranje Caviar bluaa i HD5850  stari al jos vozi 

15 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera

Ispunio skoro sve diskove pa kupio novi da ne nestane prostora za pohranu. Seagate 8Tb. 1920kn

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2015 13:35 (Patrick_cro).
9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo danas sam se htio malo poigrati pa sam malo odradio cable managment, koji je potrajao.

Skupio sam hrabrost odlučio sam malo vidjet kako overclockat, nikad nisam overclockao, ali za sve postoji prvi put.

Otključao sam 4 jezgre i onda multiplirao cpu ratio postepeno na  x18.5.

Rezultat je 3.70Ghz i jako sam zadovoljan čak i temperaturama sa stock coolerom .

 

Prvo što sam napravio ištekao sve i krenuo na posao. Prvo što sam napravio ištekao sve i krenuo na posao.
Izvadio grafu, skinuo cooler i pastu sa njih oboje. Izvadio grafu, skinuo cooler i pastu sa njih oboje.
Ovako je to izgledalo s malo izolir trake da ne bode u oči, ali sam shvatio da to nije to pa krenuo opet ispocetka... Ovako je to izgledalo s malo izolir trake da ne bode u oči, ali sam shvatio da to nije to pa krenuo opet ispocetka...
Ovdje je nazočna sva artiljerija koja mi je olakšala život :D Ovdje je nazočna sva artiljerija koja mi je olakšala život :D
Završno izgleda ovako, malo sam nešto poboljšao nisam nešto pretjerano zadovoljan, ali napravio sam koliko sam mogao. Završno izgleda ovako, malo sam nešto poboljšao nisam nešto pretjerano zadovoljan, ali napravio sam koliko sam mogao.
Rezultati i temperature :) Rezultati i temperature :)
If you have nothing to lose, try.
12 godina
protjeran
online
Re: Slike vašeg Hardvera

Nesto novo ali vec staro kod mene, nisam odmah stavio slike pa je proslo vec vise od 5 mjeseci otkad sam nabavio novi cooler, hdd i ssd, te upogonio novi FX 8320 na "staroj" Asusovoj ploci u "novom" Hafu....

 

Ima jos novoga ali to jos uvijek spremam i testiram pa ce to biti kasnije, i ljepse slike i ljepsi selfie...

 

Nadam se da slike nisu totalna katastrofa jer su slikane sa starim mobom, i da ima nekih na kojima se sve dobro vidi...

 

Usput sam stavio i par ostalih slika jer je bilo kompletno ciscenje svih ostalih komponenti...

 

TL-za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.11.2015 0:29 (Tomo53nja).
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nekoliko novih gadgeta

 

Xiaomi Yi

Chromecast 2

Lenovo Flex 14 2(i5 4210u, 8GB RAM, 14" 1080p IPS ekran)

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Eto mala nadogradnja 2 x 8GB DDR3 1600MHz Kingston Hyper X - bijele zvijeri

 

P.S. Staru memoriju (8GB (2x4Gb) Corsair XMS3 1600 MHz) prodajem pa ako je netko zainteresiran neka mi se slobodno javi na pp.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice