mozes molim te reci kako ga stavit, tj kako da rootam i stavim twrp, jer sve sta sam nasao na netu je za kit kat, a meni je na 5,0 20j trenutno i koji tocno cm stavit, vidim da su nightly, dali kad dođe novi nightly ide preko ota ili moram opet flashat, htio bih to probat, dosadio mi je ovako XD, i jos me zanima jel radi tap to wake i kakva je kamera :)
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Fleasao rom, najfluidniji i najbrzi rom do sada, bateriju jos nisam stigao da testiram, ima dosta customizacije, kamera je ok, normalno da nije kao stock, ali nije ni losa.
Ma na koju foru, ako mi izdrzi cijeli dan dobro je, zbilja ne kuzim, ljudi se razbacuju sa 4-5 sati SOT-a, meni ak dode do 4 čudo.
Kolika ti je svjetlina ekrana? Ja ju držim na 50 stalno, a ako vidim da se prazni a dosta će mi trebat mobitel spustim na 30 i nema problema.
Neznam šta očekuješ od baterije s tolikom rezolucijom, tolikim ekranom, procesorom itd. Meni kad ga umjereno koristim izdrži dan i pol do dva, kad sam stalno na njemu izdrži dan bez problema i još ostane 20-30%. S obzirom na specifikacije to mi je čist ok
Pa o tome i ja pričam, da je 2k ekran čisto nepotreban.
Meni je drago da tebi telefon izdrži 2 dana, ali meni prijatelju kao power useru nije mogao izdržati niti jedan dan.
Pa o tome i ja pričam, da je 2k ekran čisto nepotreban.
Meni je drago da tebi telefon izdrži 2 dana, ali meni prijatelju kao power useru nije mogao izdržati niti jedan dan.
A šta ja tu mogu, ako je nepotreban prodaš ga i kupiš 1080p koji je isto nepotreban
Pa o tome i ja pričam, da je 2k ekran čisto nepotreban.
Meni je drago da tebi telefon izdrži 2 dana, ali meni prijatelju kao power useru nije mogao izdržati niti jedan dan.
A šta ja tu mogu, ako je nepotreban prodaš ga i kupiš 1080p koji je isto nepotreban
I dalje ne kužiš bit ili se radiš glup, razlika između 720p i 1080p je itekako vidljiva golim okom, dok između 1080p i 2k rezolucije gotovo nema razlike kada gledaš golim okom.
Slažem se, vidljiva je, isto kao veličina Sunca i Mjeseca sa Zemlje.. Šta se ložiš majstore, nisam ja neki geek pa da me pale brojevi. Koga briga, bitno je da on meni radi onako kako sam ja zamislio, nije uopće bitno što je ispod kože.
Glavno da je tebi dobar pa mu u usporedbi s htc-om dodaš 10 pluseva bez ijednog minusa, a g3 je daleko od savršenog uređaja, jer takav ne postoji.
I to što si ti zadovoljan s baterijom dovoljno govori kakav si potrošač, jer ruku na srce g3 je jedan od najvećih ako ne i najveći gutač baterije.
Jel neko zna sta bi trebao uraditi ,nece da azurira ni preko pc,a nije rootovan mob ?
Imaš ovdje par stranica ili postova unazad link od službene lg stranice ,skini verziju koja tebi odgovara i flešaj pomoću lg flashtool-a. Evo i link za kdz http://devtester.ro/projects/lg-firmwares/
Glavno da je tebi dobar pa mu u usporedbi s htc-om dodaš 10 pluseva bez ijednog minusa, a g3 je daleko od savršenog uređaja, jer takav ne postoji.
I to što si ti zadovoljan s baterijom dovoljno govori kakav si potrošač, jer ruku na srce g3 je jedan od najvećih ako ne i najveći gutač baterije.
Pun si hejta čovječe, chill out. Nisam rekao da je savršen, samo da je meni osobno bolji. I da, gutač je baterije, istina, i nemogu reći da mi nešto pretjerano dugo traje, ali to je rizik koji sam prihvatio kad sam se odlučio na kupnju i to mi ne predstavlja minus.
Sad bas gledam kod susjeda na Z3 compact, skinut je s punjaca prije cca. 50h, 2h 38min screen on, cca. 1h razgovori, 10-ak min razgovora prek vibera i jos ima 61% baterije.
Sad bas gledam kod susjeda na Z3 compact, skinut je s punjaca prije cca. 50h, 2h 38min screen on, cca. 1h razgovori, 10-ak min razgovora prek vibera i jos ima 61% baterije.
:) z3c, imao ga neki dan u rukama na par dana. Znaci najnajnajnajnajbolja detekcija "scene", "objekta" - kakogod.. Smanji iso ako objekt previse bljesti itd....Objekt je u fokusu i sve 5. Okines, on fokusira i...promasaj..Ocito im softver ne valja.
No dobro ovo je g3 tema :), ja sam uz diranje softvera i podesavanje(nikakvo downclockanje i slicno) imao dobar SOT i uptime (ne DOBAR koliko je G2 znao razmaziti ali dobar), negdje sam kacio slike mislim. Znaci necu sad reci da sam "power user" ni da nisam, nije ni bitno, 3 gmaila sync, 1 vanjski, sync google photos, telegram, viber, fb groups, tapatalk. Nova launcher, ubijeni i obrisani lg launcher i kilu svega, pravio sam disabler da ugasi doticne stvari.
xdabbeb na istom ima po 6-7 sati sota, on je isao par koraka dalje pa je modificirao firmware, izbacio listenere od lg'a, modificirao kernel :), rekao je da kad uhvati vremena bi mogao prebaciti za 855(to dok se nije ozenio, jel)
Pozdrav! Može preporuka za neku dobru masku za G3,link odakle ste uzimali...ebay,amazon itd..
Jel velika razlika od ovog official?
Stock based romovi su ti manje vise isti qrac, aosp su fluidniji i brzi, stim da je camera malo losija(zavisi kako koji), a baterija solidna oko 4-4,5h(opet zavisi kako koji i kako ga koristis).
Stavio sam jucer Fulmics ROM (baziran na v21C) i baterija je nenormalna, SOT je 2h 59min, napravljeno je oko 20+ min razgovora, cijelo vrijeme ukljucen WiFi i data i jos je ostalo 51% baterije. Brightness je stavljen na auto na 77%, istina da je mob koristen uglavnom u zatvorenim prostorijama, ali nikad nisam imao takvu bateriju. S punjaca je skinut prije 14h. Standby je odlican.
Od radnji uglavnom Chrome, tapatalk, whatsapp, FB messenger, Sudoku game i par fotkica.
Prije sam koristio stock v21A + xceed kernel i tu sam imao najvise oko 4h.
Planiram ovih dana kupiti LG G3 sa njuškala.
Vidim da ih ima iz tmobile i iz VIP-a, vjerovatno ima i iz tele2 ali ti prodavači nisu blizu mene.
Znači, ono što me zanima, ima li kakve razlike ako uzmem mobitel koji je kupljen u tmobile od onoga koji je kupljen u VIP-u?
Davno sam čitao po forumima da tmobile verzija dolazi natrpana sa njihovim bloatware softverom i hrpom nepotrebnih aplikacija.
Kakvo je stanje sada s tom verzijom i onom iz VIP-a, jel ta iz VIP-a čista?
To me zanima jer ne želim ništa trenutno rootati i zezati se s romovima, bitno mi je da mi na stocku radi dobro i da je sve čisto.
Također me zanima ima li bitne razlike u radu između 2GB i 3GB verzije?
Sorry ako je ovo sve bilo odgovoreno ali tema ima 180 stranica.
Hvala.
Ukratko, svejedno jel vip ili tmobile jer se blotware može izbrisati bez roota.
Bitno da imaš papire/garanciju.
Idi na 3/32gb verziju.
Razlike u radu 2 i 3GB verzije nema. Ja imam Tcom verziju, 2GB, i nije da ima nešto aplikacija njihovih. Bitno je da su papiri uredni i da je boja kakvu želiš, ostalo ni nije bitno.
Bitno je jel mobitel T-Mobile ili VIP ili neki treći - jer možda je zaključan na tu mrežu.
Također, o operateru ovisi kada će ti izači upgrade, kod nekih (tipa T-Mobile) moraš čekati mjesecima ako ga uopće i puste.
Što se tiče 2GB vs 3GB, razlika trenutno nije velika ALI će biti jer izlaze apliakcije koje trebaju sve više memorije.
Isto tako, 2GB RAM modeli dolaze s 16GB pohrane dok 3GB s 32GB.
http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=41
Kupio sam po vašoj preporuci S5 umjesto neo, pa me sada zanima uređaj G3 ili..... Primarno, kamera i navigacija, a da ne poništim garanciju skidanjem sa neta ili nekako drugačije. Nisam neki znalac pa iz tog razloga molim pomoć. S5 je otišao kao poklon tako da i on ulazi u opciju. S5 sam kupio za 2000 kn novi, pa oko tog cijenovnog ranga 500kn gore dole. Zahvaljujem se unaprijed.
Dali je dovoljno samo jamstvo tj garancija ili uz nju mora biti i račun kako bi bila validna. Mnogi su kupili po 2 uređaja pa ne daju račun na kojem su oba.
Za 2000 možeš i G3 novi kupit, ja ga preporučam zbog odličnog ekrana, a ni s ostalim nećeš biti razočaran. Nakon njega ekran od 5" izgleda kao igračka Što se tiče garancije, obavezno garancijski list i račun, nevrijedi jedno bez drugoga
Mozes uzeti Xperiu Z3, LG G3, po meni su ta 2 najbolja u tom rangu. Z3 bolja baterija, malo fluidnije sucelje, ali nesto losija kamera i nema promjenjivu bateriju, pa sad biraj kaj ti vise pase.
on topic:
Jel probao netko MM?
Ja ga flesovao, milina, sve sto je lolipop trebao biti, fluidan, pitaj sta te zanima.
tko kaze da nema razlike izmedu 2 i 3gb rama nije nikad imao na duze vrijeme obje verzije ;)
G3 s novim official MM sistemom radi identično kao G4. Imam oba mobitela pored sebe i sada je što se tice softvera bukvalno sve isto. Jedino kamera i postavke kamere na strani G4. Novi UX 4.0 je preporod, mobitel se preporodio.
G3 s novim official MM sistemom radi identično kao G4. Imam oba mobitela pored sebe i sada je što se tice softvera bukvalno sve isto. Jedino kamera i postavke kamere na strani G4. Novi UX 4.0 je preporod, mobitel se preporodio.
Odakle ti Marshmallow? Koliko znam još nije službeno dostupan...