NBA liga izdvojena tema

poruka: 3.509
|
čitano: 576.550
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Stari jesi cuo za lapsus,zbunio sam se ...znam da su igrali protiv minesote,inace za tvoju izjavu gledo sam tu utakmicu,pratim jokica u posljednje vrijeme i pravo je uzivanje ga gledati .Lik je ubjedljivo najbolji centar za asistencije a pored toga pali i trojke,takav visok igrac a takav pregled strašno ,duze vremena nije bilo ovakvog igraca a najbolje od svega sto je 1995 god ,mlad a kida 😯😯😯😯
15 godina
offline
NBA liga

mislim da smo svi shvatili da pratis jokica. ja bi ipak reko da malo pretjerujes, naravno ne zelim umanjit kvalitet jokica ovom izjavom. mislim da dolazis iz drzave iste ko i on i zato ga tolko hvalis. jokic igra u zadnje vrijeme jako dobro, to svaka normalna osoba mora vidit, ali nazivat ga najboljim? ima mozda jedan od najboljih pregleda terena, to sigurno od centara, floor general je pravi. no nije sve kod jokica tako savrseno, bar ne jos. siba trice, a sibat su ih poceli skoro svi centri, eto imas cousinsa, najjaci centar u napadu definitvno lige. imas marc gasola koji je odma iza njega sto se napadackog arsenala tice, isto tako siba trice. embiid ti siba trice, davis siba trice, to ce za par sezona vjerojatno 90% centara uklopit u arsenal, sto je po meni dosta zanimljivo. mislim da bi za jokica ipak trebali malo pustit da vrijeme prode da bi ga nazivali najboljim u necem, jer neki igraci igraju na visokom nivou vec sezonama(dobro premlad je jos ali kazem ajmo pustit malo vrijeme neka ide).

 

bilo bi zanimljivije da raspravljamo malo o momcadima, ko bi osim cavsa i gswa mogo do finala, ko bi im se mogo nac na putu u playoffu itd. jer ako kazete da je finale sigurno onda zasigurno ne gledate utakmice ove sezone, ima tu potencijalnih momcadi koje bi mogle poremetit planove ove dvije supermomcadi.

ja na zapadu vidim spurse i memphis koji ce bit jako teski za proc. a i houston bi tu ostavio zbog hardena od kojeg nikad neznas sto ti moze napravit.

na istoku bih spomenuo toronto koji ak se ova dvojica opet ne zachokaju u PO moze daleko doc. isto tako boston, jbg fali im centar(ne horford nije centar, cetvorka je iako igra centra) ali imaju odlican napad s thomasom, nadam se da ce PO bit zanimljiv.

8 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Denver Nagetsi su na svom fejsbuk profilu objavili podatak da je Jokić igrač sa najboljim ofanzivnim doprinosom ekipi u svojoj prvoj ili drugoj sezoni u NBA ligi još od 1973. godine!

Poeni, asistencije, skokovi… Doneli su mu neverovatan epitet najboljeg u poslednje 44 godine, iako su kroz najjaču ligu sveta prodefilovali mnogi velikani košarke. Treba li samo napomenuti Majkla Džordana, Lebrona Džejmsa, Kobi Brajanta, Lerija Birda…

Pa ne favoeozujem ga bezveze,dovoljno podatak govori o kakvom je igracu rijec koji ima saml 21 god😁😁#denvernations
15 godina
offline
Re: NBA liga
Dado91 kaže...
Denver Nagetsi su na svom fejsbuk profilu objavili podatak da je Jokić igrač sa najboljim ofanzivnim doprinosom ekipi u svojoj prvoj ili drugoj sezoni u NBA ligi još od 1973. godine!

Poeni, asistencije, skokovi… Doneli su mu neverovatan epitet najboljeg u poslednje 44 godine, iako su kroz najjaču ligu sveta prodefilovali mnogi velikani košarke. Treba li samo napomenuti Majkla Džordana, Lebrona Džejmsa, Kobi Brajanta, Lerija Birda…

Pa ne favoeozujem ga bezveze,dovoljno podatak govori o kakvom je igracu rijec koji ima saml 21 god😁😁#denvernations

 ponavljamo se, ali ajmo ovako, prvo usporedi minutazu jednog kobe bryanta u prvoj sezoni i usporedi minutazu jokica. drugo usporedi uloge svih navedenih i usporedi suigrace(kako je kobe mogo doprinjet priblizno ko jokic kad je u momcadi bio shaq koji je tad bio najvece cudo koje su svi htjeli kod sebe).

 

inace evo nekih podataka.

michael jordan prva sezona(1984/85)- 28.2 ppg, 6.5 rb, 5.9 ast, 2.4 stl, 0.6 blk--51% sut

larry bird(1979/80)- 21ppg, 10.4 rb, 4.5 ast, 1.7 stl, 0.6 blk--47% sut

hakeem olajuwon(1984/85)- 20.6pph, 11.9 rb, 1.4 ast, 1.2 stl. 2.7 blk--54% sut

shaq(1992/93)- 23.4 ppg, 13.9 rb, 1.9 ast, 0.7 stl, 3.5 blk---56% sut

 

evo ovo su ti statistike nekih od najvecih igraca ikada u njihovim rookie sezonama. sad to usporedi s jokicevim statstikama i vidit ces da nije ni blizu dobar ko oni, al nitko ga ni ne pokusava usporedit s njima osim tebe.

 

inace, statstike nikole jokica za one koje zanima.

rookie sezona- 10 ppg, 7 rb, 2.4 ast, 1 stl, 0.6 blk--51% sut

trenutna statistika- 15 ppg, 8.3 rb, 3.8 ast, 0.7 stl, 0.7 blk---59% sut

8 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Ja to ne pokušavam reci niti bih se usudio porediti ga sa takvim imenima jer je sramota porediti s dzordanom i ostalim sto si nabrojao,poenta je sto je on neafirmisan igrac ovo je njegov tek početak i za to je vezana statistika,al svakako za pohvalu jer se snasao prebrzo i samo neka nastavi tako :) izasle su informacije vezane za spisak igraca koji ce igrati prilikom NBA all stara ,rijec je o utakmici Rising stars Usa vs world.Na ovoj utakmici igraju najbolji strani igraci i americkii kojim je ovo pocetna sezona.U tiimu svijeta nasao se Nikola Jokic i Dario Šarić.
U.S. Team Roster

Devin Booker (Suns)
Malcolm Brogdon (Bucks)
Marquese Chriss (Suns)
Brandon Ingram (Lakers)
Frank Kaminsky (Hornets)
Jahlil Okafor (76ers)
D’Angelo Russell (Lakers)
Jonathon Simmons (Spurs)
Karl-Anthony Towns (Timberwolves)
Myles Turner (Pacers)
World Team Roster

Joel Embiid (76ers)
Danté Exum (Jazz)
Buddy Hield (Pelicans)
Nikola Jokic (Nuggets)
Trey Lyles (Nuggets)
Emmanuel Mudiay (Knicks)
Jamal Murray (Nuggets)
Kristaps Porzingis (Knicks)
Domantas Sabonis (Thunder)
Dario Saric (76ers
8 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
@mar123 ovi tvoji podaci se nesto ne poklapaju😁😁
8 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
@mar123 ovi tvoji podaci se nesto ne poklapaju😁😁
8 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
@mar123 ovi tvoji podaci se nesto ne poklapaju😁😁
8 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
@mar123 ovi tvoji podaci se nesto ne poklapaju😁😁
8 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
@mar123 ovi tvoji podaci se nesto ne poklapaju😁😁
8 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
@mar123 ovi tvoji podaci se nesto ne poklapaju😁😁
14 godina
offline
Re: NBA liga

A jesi ih nadrobio.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
8 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Ja bih zamolio da moderator izbrise poruke ove sto su se prekopirale,preko telefona sam pisao stvarno ne znam do cega je ,neka greska.
15 godina
offline
NBA liga

prijatelju kolko dugo ti pratis kosarku i opcenito malo dublje nba? nemoj shvatit da te napadam, ali uletio si opet s gluposti. to sto si ti stavio je statistika per 36 minutes. malo cu ti pokusat objasnit znacenje tog posta kojeg si mi sliko i objavio. ako mozda pratis nba page na fejsu ili tako neke klubove mozes vidjet da u zadnje vrijeme cesto pisu da netko ima neke rekorde, ono doslovno "prvi igrac u povjesti koji je zabio 5 trica, uz 9 skokova i 3 asista na petak 13. kad nije nista doruckovo". e sad tu jos ulaze momcadi koje svojim igracima kako bi im digli popularnost nadu statisku koja najbolje izgleda ili statistiku u kojoj on stvarno je prvi igrac nakon tolko i tolko koji tu odredenu stvar napravio.

 

evo dat cu ti primjer ove statistike na dariju saricu da vidis da ne hejtam nesto bezveze ni tebe a ni jokica(koji stvarno bolesno igra).

dario saric statistika ove sezone: 9.7 poena, 5.9reb, 1.6 ast, 0.5 stl, 0.3 blk za 23.9 minuta.

dario saric statistika ove sezone per 36 minutes: 14.7 poena, 8.8 reb, 2.4 ast, 0.8 stl, 0.4 blk.

 

kuzis sad razliku izmedu realne statistike i te per 36?

 

prava statistika ove sezone jokica je ona koju sam ja napiso, preporucam ti da za neke malo detaljnije analize tekmi i igraca prestanes citat na fejsu o nbau nego se prebacis na neke clanke na engleskom i analize, naravno ako te zanima.

13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Ima li navijaca Knicksa ovdje?
8 godina
neaktivan
offline
NBA liga

sigurno su neodlucni kamo dalje zbog situacije oko Mela :)

artuditu
10 godina
offline
NBA liga

samo purple and gold 

13 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Ma ebo Mela, covjek ima non-trade klauzolu i prihvatio bi samo trade u neki contender tim od kojih ne mozes izvuc nista jednako po vrijednosti. Cijela ta situacija sa njim je sranje. Vise sam pitao zbog 4 produzetka borbe protiv sudija i Atlante.

15 godina
offline
Re: NBA liga
the. Shelby kaže...

Ma ebo Mela, covjek ima non-trade klauzolu i prihvatio bi samo trade u neki contender tim od kojih ne mozes izvuc nista jednako po vrijednosti. Cijela ta situacija sa njim je sranje. Vise sam pitao zbog 4 produzetka borbe protiv sudija i Atlante.

 a tekma je bila krada, pokrali su knickse.

 

a sad sto se tice samih knicksa, jako glupa uprava a i trener. kao prvo melo je odlican igrac, naravno da nije ko prije kad je bio na vrhuncu al je trenutno bolji igrac od jednog wadea. jedino sto mu fali je ona eksplozivnost koju je prije imo, i trebo bi se pocet trudit obranu igrat. uprava je glupa jer umjesto da gradi oko mela i dovodi mu igrace koji ce mu pomoc napast bar bolju poziciju na istoku, oni dovedu rosea i noaha(koji je rupa i moze mozda igrat u nekoj losoj momcadi eurolige). sad je vec mozda i malo kasno da knicksi ista izgrade oko mela i nek ga trejdaju kako kazes u neki contender tim, recimo nek od cavsa probaju izvuc nesto. pa lebron je i sam reko da zeli igrat s melom, wadeom i paulom, ovako vec moze rjesit mela, wade dode kad mu ugovor istekne a paul je free agent ovo ljeto. bilo bi zanimljivo vidjet tu cetvoricu zajedno u momcadi.

10 godina
offline
Re: NBA liga
mar123 kaže...
the. Shelby kaže...

Ma ebo Mela, covjek ima non-trade klauzolu i prihvatio bi samo trade u neki contender tim od kojih ne mozes izvuc nista jednako po vrijednosti. Cijela ta situacija sa njim je sranje. Vise sam pitao zbog 4 produzetka borbe protiv sudija i Atlante.

 a tekma je bila krada, pokrali su knickse.

 

a sad sto se tice samih knicksa, jako glupa uprava a i trener. kao prvo melo je odlican igrac, naravno da nije ko prije kad je bio na vrhuncu al je trenutno bolji igrac od jednog wadea. jedino sto mu fali je ona eksplozivnost koju je prije imo, i trebo bi se pocet trudit obranu igrat. uprava je glupa jer umjesto da gradi oko mela i dovodi mu igrace koji ce mu pomoc napast bar bolju poziciju na istoku, oni dovedu rosea i noaha(koji je rupa i moze mozda igrat u nekoj losoj momcadi eurolige). sad je vec mozda i malo kasno da knicksi ista izgrade oko mela i nek ga trejdaju kako kazes u neki contender tim, recimo nek od cavsa probaju izvuc nesto. pa lebron je i sam reko da zeli igrat s melom, wadeom i paulom, ovako vec moze rjesit mela, wade dode kad mu ugovor istekne a paul je free agent ovo ljeto. bilo bi zanimljivo vidjet tu cetvoricu zajedno u momcadi.

 ne ide melo nigdi!

14 godina
offline
NBA liga

Celticsi protiv Raptorsa večeras. Borba za 2. mjesto na Istoku, trebala bi biti zanimljiva utakmica. Ako Boston dobije, stvoriti će prednost na Torontom. Kao fan Celticsa, bio bi prezadovoljan i sa 3. mjestom na istoku, a kamoli sa drugim. Uzbudljivi dani za nas, Netsi su uvjerljivo najgora momčad lige tako da imamo najbolje šanse za 1. pick na sljedećem draftu i ogroman cap space. Samo malo strpljenja što se tiče povlačenja pravih poteza i Boston se može vratiti u borbu za naslov kroz sljedećih par godina. Imaju sve predispozicije za to.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
Re: NBA liga
antimadridista kaže...

Celticsi protiv Raptorsa večeras. Borba za 2. mjesto na Istoku, trebala bi biti zanimljiva utakmica. Ako Boston dobije, stvoriti će prednost na Torontom. Kao fan Celticsa, bio bi prezadovoljan i sa 3. mjestom na istoku, a kamoli sa drugim. Uzbudljivi dani za nas, Netsi su uvjerljivo najgora momčad lige tako da imamo najbolje šanse za 1. pick na sljedećem draftu i ogroman cap space. Samo malo strpljenja što se tiče povlačenja pravih poteza i Boston se može vratiti u borbu za naslov kroz sljedećih par godina. Imaju sve predispozicije za to.

 ceka se opet mitsko finale LAL-BOS samo sa drugim facama sada

8 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Kakvu je utakmicu imao Nikola Jokic u medison squere gardenu,hramu kosarke kao sto kazu.Rekord karijere ponovo oboren ,40 poena i totalna dominacija protiv NYK.Da li ce evropa posle dirk nowitskog dobiti taj kalibar igrača uskoro al realno kako je krenuo vjerovatno da hoce
8 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Briga nas za Jokića ko i za lanjski snijeg.

8 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Sto te muci Jokić 😁😁😁,cemu kompleks nepotrebno,ovo je NBA tema ... Pricam o senzacijama mladog košarkaša kojem skidam kapu zbog njegovih igara sa 21 god u najjacoj kosarkaskoj ligu,tebi vjerovatno nije nesto jasno jer se ne razumijes mnogo izgleda u kosarku.NBA liga je drugi svijet a vjerovatno ne pretpostavljas koliko je tesko igrati jos sa 21 god tamo i još dominirati ovako
8 godina
neaktivan
offline
NBA liga

Jokić je nevjerojatan igrač, minutaža i brojka su mu u usponu, svakako ima ogroman talent 

10 godina
offline
NBA liga

upravo zato sto je nba tema, samo spamaš sa jokićem a ostalu ligu vjv i ne pratiš

15 godina
offline
NBA liga

Malo je dosadno da ti tu napises post o jokicu nakon svake tekme denvera. Ok svi koji pratimo ligu smo bidli ucinak jokica, nije ovo tema da iznosimo ucinke nakon tekme. Mogli bi raspravljat o temi nekoj da pokrenemo neku dobru diskusiju. Neda mi se stalno o jedno te istom drobit. 

Eto, sto mislite koje momcadi bi mogle u finale osim cavsa i gswa? I zasto?

10 godina
offline
NBA liga

pa ja sam misljenja da bi wizardsi lako mogli u finale ako nastave sa ovakvim partijama, cavsi ih pobjedili pukom srećom a wall se ove sezone pretvorio u zvijer, a puno mu pomazu i beal, porter i morris

8 godina
neaktivan
offline
Re: NBA liga
Dado91 kaže...
Sto te muci Jokić 😁😁😁,cemu kompleks nepotrebno,ovo je NBA tema ... Pricam o senzacijama mladog košarkaša kojem skidam kapu zbog njegovih igara sa 21 god u najjacoj kosarkaskoj ligu,tebi vjerovatno nije nesto jasno jer se ne razumijes mnogo izgleda u kosarku.NBA liga je drugi svijet a vjerovatno ne pretpostavljas koliko je tesko igrati jos sa 21 god tamo i još dominirati ovako

Kompleks hahaha

Ne muči me nego si dosadan i naporan. A po onom donositi zaključke o mojem znanju o NBA samo govori o tvojem znanju 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice