Vivaldi

poruka: 9
|
čitano: 2.374
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Vivaldi

Kako Vama funkcioniše ovaj browser?

 

U zadnje vrijeme me nešto gnjavi...istina imam WIN 7 Ultimate but nevertheless....uglavnom ispada s interneta, a i videa slabije rade

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vivaldi
Koristim ga dugo. Sve bez problema.
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 mjeseci
offline
Vivaldi

Meni je isto radio probleme pa sam prešao na Brave.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vivaldi

Počeo je zapinjati u zadnje vrijeme, vidim da nije do mene izgleda, nekad jednostavno ne učitava slike na stranici a nekad jednostavno zablokira.

Skinio sam novu verziju al nije se ništa promjenilo, ako nastavi ovako budem se vratio na Operu.

13 godina
offline
Re: Vivaldi
Darian kaže...

Počeo je zapinjati u zadnje vrijeme, vidim da nije do mene izgleda, nekad jednostavno ne učitava slike na stranici a nekad jednostavno zablokira.

Skinio sam novu verziju al nije se ništa promjenilo, ako nastavi ovako budem se vratio na Operu.

 Nekad sam imao i Operu i Firefox, ali su zakačili virus. Vivaldi se zasad oporavio...Chrome pak radi zahvaljujući updejtanju preko Avasta

16 godina
online
Re: Vivaldi

Nema većeg virusa od Avasta. Nikada mi neće biti jasno zašto neko koristi to smeće...

8 godina
offline
Vivaldi

Ja tek pređoh na Vivaldi nakon 20 godina Opere...

Prezadovoljan sam!

Jer ga koristim na Linuxu di je Opera dost slabo podržana (video kodeci)

 

Nisam dosad imao pojma da to razvijaju bivši developeri same Opere.

Jedino što mi je meh je sama ikona, Opera ima puno bolju, ali ajd, nije bitno za funkcionalnost.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Vivaldi
Widowmaker kaže...

Nema većeg virusa od Avasta. Nikada mi neće biti jasno zašto neko koristi to smeće...

 A bio je koristan do Win 8, do kada su ugradili Defender, nema više potrebe, većini.

9 godina
offline
Re: Vivaldi
robertini kaže...

Kako Vama funkcioniše ovaj browser?

 

U zadnje vrijeme me nešto gnjavi...istina imam WIN 7 Ultimate but nevertheless....uglavnom ispada s interneta, a i videa slabije rade

 Imaš staru verziju browsera jer Vivaldi već dugo ne podržava win 7. Imaš Thorium browser za win 7. Najnovija verzija chromiuma koja bi trebala normalno raditi.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice