Mikronis - ne vraća novce

poruka: 4
|
čitano: 842
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina

Da li se možda nekom dogodilo da je naručio u Mikronisa neki proizvod, oni ga nikako ne isporučuju, a kad se uplaćeni novci traže natrag dečko s druge strane telefona upućuju na email adresu i na broj telefona na koji nitko ne odgovara (jer on kao nije za to); i tako već 2 mjeseca???

Ima li netko takva iskustva ili sam ja baksuz??? Nema mi druge nego prijaviti inspektoratu....

2 0 hvala 0
7 godina
Re: Mikronis - ne vraća novce
Ako je naručen online, podnesi zahtjev za jednostrani raskid ugovora i priloži IBAN na koji ti mogu vratiti novce. Ako ne vrate, nakači im inspektorat i čekaj rješenje.
13 godina

Pokušalo se napraviti jednostrani raskid ugovora, ali su oni upućivali da se takve stvari podnesu na neku email adresu s koje se ne dobiva nikakav odgovor. Ništa, podnio sam prijavu inspektoratu, dobio odgovor da je zaprimljeno i sad je čekati.

Ali eto ljudi, malo upozorenje na Mikronis.

5 0 hvala 0
11 godina

Jesam li dobro shvatio, Mikronis sam nije napravio povrat nakon što su vidjeli da nemaju proizvod koji su prvotno prodali i to traje 2 mjeseca?

Koliko je vremena prošlo od ove tvoje predaje obrasca za jednostrani raskid ugovora?

0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice