Poco F6 i F6 Pro dolaze s jačim SoC-ovima i donose

poruka: 5
|
čitano: 2.604
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Poco F6 i F6 Pro dolaze s jačim SoC-ovima i donose".
15 godina
offline
Poco F6 i F6 Pro dolaze s jačim SoC-ovima i donose

"Poco F6 pogonjen je Snapdragonom 8s Gen 3, SoC-om kojeg je Qualcomm ovoga ožujka predstavio za tzv. „ubojice flagshipa“. Radi se, naime, o SoC-u koji se po performansama smjestio točno između prethodnog Snapdragona 8 Gen 2 te aktualnog Snapdragona 8 Gen 3."

 

"Poco F6 Pro koristi Snapdragon 8 Gen 2 koji, iako generaciju stariji, ima veće brzine takta i bolji GPU od Snapdragona 8s Gen 3 u običnom modelu"

 

Kako se Snapdragonom 8s Gen 3 uspio smjestiti točno između prethodnog Snapdragona 8 Gen 2 te aktualnog Snapdragona 8 Gen 3, ako Snapdragon 8 Gen 2 ima veće brzine takta i bolji GPU od Snapdragona 8s Gen 3?

 

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Poco F6 i F6 Pro dolaze s jačim SoC-ovima i donose

po do sad viđenim recenzijama, daleko bolja kupnja je običan Poco F6 za manje para...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Poco F6 i F6 Pro dolaze s jačim SoC-ovima i do
60nine kaže...

po do sad viđenim recenzijama, daleko bolja kupnja je običan Poco F6 za manje para...

 £350 je Pro verziju je nista.

10 godina
offline
Re: Poco F6 i F6 Pro dolaze s jačim SoC-ovima i do
pravi_covijek kaže...
60nine kaže...

po do sad viđenim recenzijama, daleko bolja kupnja je običan Poco F6 za manje para...

 £350 je Pro verziju je nista.

 

da, ali Poco F6 je po onome kaj sam vidio u nekim, meni bitnijim stvarima - bolji, ne vidim razlog za Pro, a i ružniji je (iako je to subjektivno)

3 godine
offline
Poco F6 i F6 Pro dolaze s jačim SoC-ovima i donose

Pa bome za tu lovu dobije se pravi flagshipsvaka ćas!

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice