Smite

poruka: 221
|
čitano: 57.658
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Smite

ako sam te razumio dobro:)Upotpunosti se slazem s tobom.Igrao sam LOL i temelji igre SMITE su isti poput LOL-a,sto me malo odvlaci od nje jer vise manje to je sve viđeno.Iako osobno vise mi se svida ovako,kad ne gledam iz ptičje perspektive.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Smite
cale kaže...

ako sam te razumio dobro:)Upotpunosti se slazem s tobom.Igrao sam LOL i temelji igre SMITE su isti poput LOL-a,sto me malo odvlaci od nje jer vise manje to je sve viđeno.Iako osobno vise mi se svida ovako,kad ne gledam iz ptičje perspektive.

Ja sam takoder igrao LOL i bas me ovo igranje iz treceg lica veseli jer kolko god igra ima slicnu mehaniku kao LOL ipak je dovoljno drugacija da bude osvjezenje xD

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
13 godina
neaktivan
offline
Smite

http://www.alienwarearena.com/giveaway/smite-closed-beta-key-giveaway Opet je giveaway, ima jos 4.5k pa tko niej uzeo može sada, polako nestaju, nije navala kao prvi put.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Smite
cro)kiselo_mlijeko kaže...

http://www.alienwarearena.com/giveaway/smite-closed-beta-key-giveaway Opet je giveaway, ima jos 4.5k pa tko niej uzeo može sada, polako nestaju, nije navala kao prvi put.

Radi se o tome sto svatko tko vec ima key, moze ingame poslat pozivnicu na email bilo kome neogranicen broj puta

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
12 godina
protjeran
offline
Smite

Predstavljanje novog boga (championa)

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Smite

Dan ljudi (u biti večer xD), jel ima neki malo bolji tutorial od onoga na main menu? Na youtube ili negdje...

Minecraft u srcu :) R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Smite
luxxxfromhell kaže...

Dan ljudi (u biti večer xD), jel ima neki malo bolji tutorial od onoga na main menu? Na youtube ili negdje...

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
12 godina
protjeran
offline
Smite

Kak vam se cini ovaj novi bog Bacchus?

Meni je vrlo dobar, ali treba ga je buildat tanky, posto je melee.

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Smite

Igra li ko ovo ? Htio bi ja krenuti, ali trbaju mi preporuke igraca koji je vec igraju ? Ne izgleda mi lose, samo mi se ne svidja ideja, kao grcki bogovi, sto je meni licno ne orginalno, kao da igram neku for kids igru, trbali su nesto svoje izmisliti, ali ok, valjda cu to preboliti kada se usetam u igru. Evo skidam je, pa me zanimaju vase preporuke ?

Darko
 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Smite

Čaki
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Smite

Pa dobro nemrem vjerovati da nema neki hr community za Smite. Igra je svakim tjednom sve bolja. Bilo bi dobro okupit neku ekipicu pa malo prat zajedno, dignut neki TS i slično. 

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Smite

U potpunosti se slažem...

Čaki
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Smite

Igram već ovu igru mjesec dana i fakat je sve bolja i bolja. Ko hoće igrat sa mnom može me dodat. Nick mi je SuperWarrior.

Nebo je granica.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Smite

ima kakav domaci guild mozda?

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Smite

evo jucer sam skinuo igru i proso only tutorial, danas krecem ozbiljnije

 

ADDajte me: CmonYourFace 

:D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Smite

Gledam po netu i naletih na ovu igru... Podsječa me dosta na lol ili dotu.... o čem je riječ ovjde? igram lol pa razmisljam dali se ovo isplati igrati jel izgleda dosta zanimljivo.

Suha krpa na dnu mora.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Smite
Kewin kaže...

Gledam po netu i naletih na ovu igru... Podsječa me dosta na lol ili dotu.... o čem je riječ ovjde? igram lol pa razmisljam dali se ovo isplati igrati jel izgleda dosta zanimljivo.

kreni od prve poruke u temi {#}

11 godina
protjeran
offline
Re: Smite

Video je davno snimljen :)

 

Svaki bog ima 3 skila i ult. Baš kao u lolu/doti/honu svaki bog je poseban, ubijate creepove, ulazite u šumu po buffove, uništavate kule dok ne dođete do minotaura kojeg morate ubiti da biste pobijedili :)

 

Dodajte me: Haki

 

www.mmo-balkan.com/forum
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.8.2013 12:48 (DeathBringer12).
14 godina
neaktivan
offline
Smite

Eto jučer odigrah par onih traning botova (ja i frend protiv 2 bota) i tako sve divno  krasno skužio ja dosta toga (dosta sličnosti sa lol-om) kad ono odem u pravi meć i naravno neki lik nas je ovnao ko ovce... Reko mora da je zbog bete pa nije dobar match matching.... Inaće igra ima potencijala.

Suha krpa na dnu mora.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Smite

Matchmaking je ok jer te stavlja sa ljudima sličnog lvla, tako da nemožeš ti lvl 1 igrati sa nekim tko je lvl 30. Nađi chara koji ti se sviđa i samo s njime igraj par rundi pa kad se uhodas vidit ces kako ti njih ubijas samo tako :) 

 

ps: pokusaj igrat sa noobom lokijem, ja idem ovim skilovima 3 da imam jaci slijedeci napad,  4 ultam ga,udrem jedan put i odmah idem na 1 da budem skriven i ako nije mrtav imat ce najvise 15% hp-a. Naravno nemoj napadati sam dvojicu ili ici na jednog koji je od tebe visi par lvla.

www.mmo-balkan.com/forum
15 godina
offline
Smite

predobar team ,lagano probijanje i pobjeda na kraju....pazljivo i proracunato hehe


edit:

evo jos jedna,ne savrsena kao gore ali doba...naravno predali su se ipak

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.8.2013 1:00 (cropunk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Smite

Najbolje ti je naci par ljudi sa balkana, napraviti guild u igri (nista nemoj pravit stranicu,forum i te gluposti), sastavite team npr:

 

Odin   (tank, ult zatvori ih sve osim ako neprijatelji nemju nekoga tko moze iskociti)

Zeus   (dps, aoe ult, baci munju na vise igraca i udre ih i svi su stuntani 1 sek)

Poseidon  (dps, slow, aoe skill, aoe ult svi su u zraku 1 sek)

Anubis  (dps, meni najdrazi, 2sek stunt, slow, aoe skill, heben ult)

Ao Kuang (dps, slow, aoe attack, ima ubrzanje, isto heben ult)

 

Mislim da ekipa s ovim buildom nemoze pogrijesiti.

Chronos je tako glup da je to nevjerojatno. On je prebrz,prebrz napad,prevelik dmg radi sa tim njegovim basic brzim napadima, moze te usporiti te nakon toga stuntati na 1 sek, mali aoe attack i najgluplji ult u povijesti smitea, vrati se na mjesto gdje je bio prije 7 sek sa punim hp/mp :/

www.mmo-balkan.com/forum
12 godina
neaktivan
offline
Smite

Ma nije chronos tak jak. Samo treba focus na njega i to je to. Al ovaj Tyr treba ogromni nerf. To mijenjanje stavova je prejako.

Nebo je granica.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Smite

Focus na njega? ajde ga ti uhvati :) dok ti trošiš cooldown i manu, a ujedno i hp jer ce te udariti sa svakim 2-3-4 hicem, uglavnom da ce te udariti jer si puno sporiji od njega, a on samo uradi ult, vrati hp/mp i nastavi te udarati.

www.mmo-balkan.com/forum
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.8.2013 13:34 (DeathBringer12).
12 godina
neaktivan
offline
Smite

Evo upravo sam igrao sa chronosom i moram reći da je lik prejak. Stun 3 low cooldown 1 i onda još njegov passive. E da i hvala Hirez-u na 7500 favora.

Nebo je granica.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Smite

malo su nerfali tyra ali ne previše, a protiv chronosa na midu s anhurom sam imao najgoru partiju života, ali su se predali protivnici jer su im left i right bili neki noobovi

Dinamo Zagreb
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Smite

uh ova je bila....pri kraju mislio da cemo izgubiti ali smo ih stisnuli,ovaj kad pocne lupat takav opaki dmg radi ;)

 



 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.8.2013 2:16 (cropunk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Smite
SuperWarrior kaže...

Evo upravo sam igrao sa chronosom i moram reći da je lik prejak. Stun 3 low cooldown 1 i onda još njegov passive. E da i hvala Hirez-u na 7500 favora.

Kako si dobio 7500 favora?
Kako se tu najlakse dobiva favor? nov sam jos hehe

11 godina
protjeran
offline
Re: Smite

kako igras toliko i dobijes :) Ako ti je godwill visi dobijas malo vise favora, a godwill ti je kao neka vrsta bonusa, tako da nesmijes izaci usred igre i ne vratit se prije zavrsetka matcha jer ce ti godwill automatski biti 0. Usput, ako leavas dezerter si i nemozes igrati igru 30min.

www.mmo-balkan.com/forum
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice