Forza Horizon 5 izdvojena tema

poruka: 633
|
čitano: 254.607
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
Crocopzmaj12 kaže...

ako je to istina, onda su napravili kao u pravim automobilima sa ABS... treba kvačilo stisnuti

 Riješio, Braking - Anti lock na ON. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
2 godine
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 5
Ti si permabanao sam sebe sa Reboot foruma.
Al neda mi se raspravljat o tome.
Odoh igrat Horizon 5,pametnije je.
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
MSXhunT3R kaže...
Ti si permabanao sam sebe sa Reboot foruma.
Al neda mi se raspravljat o tome.
Odoh igrat Horizon 5,pametnije je.

 Gle sve ok samo nemoj sirit lazi,ja nikad nisam izgubio niti jedan svoj acount na nacin da me je netko permabanao.

Moj admin acount na Rebootu sam ja trajno obrisao pomocu master acounta jer vise nisam zelio vodit forum i po meni je to bio jedini nacin da se maknem 🥂

 

I svakako se slazem da je pametnije gubit vrijeme na igranje nego ovakve rasprave 🥂🥂

12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
Crocopzmaj12 kaže...

ako je to istina, onda su napravili kao u pravim automobilima sa ABS... treba kvačilo stisnuti

 Kakve veze ima kvačilo s time? Vozi auto bez ABS-a i treba samo popustiti kočnicu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.11.2021 17:15 (ivanzu).
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
ivanzu kaže...
Crocopzmaj12 kaže...

ako je to istina, onda su napravili kao u pravim automobilima sa ABS... treba kvačilo stisnuti

 Kakve veze ima kvačilo s time? Vozi auto bez ABS-a i treba samo popustiti kočnicu.

 U pitanju je gamepad i mjenjač na automatic. Treba baš puno puta lagano pritisnuti kočnicu i onda ulazak u zavoj ide lakše. Međutim to je i sporiji način.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
5 godina
offline
Re: Forza Horizon 5

?

 

koči vozilom, koji ima ABS, a da se ABS uključio prilikom kočenja i pokušaj skrenuti bez uporabe kvačila...

8 godina
offline
Forza Horizon 5

Ako ne koristis ABS onda naravno postoji mogucnost da blokiras kotace, a ABS bas tome sluzi kada u panici (recimo trenutak prije moguce nesrece) stisnes kocnicu maksimum kolko ide onda ti on pomaze da ne blokiras kotace i zadrzis kontrolu nad vozilom. 

Inace i u profi motosportu recimo GT3 utrke koriste i ABS i TC i sa time su ta vozila zamisljena da se voze. Definitivno nebi im bilo bolje vozit bez ABS-a pa se ne morate sramit to koristit... (trail braking)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.11.2021 18:27 (Santana).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Forza Horizon 5

Odlična, more auta, zvukovi top ko i grafika. Jako dobro ispeglana (Steam). Brdo sati će se utrošiti na ovo...

Jedina zamjerka što još uvijek nisu ubacili animaciju volana od 900 stupnjeva, nikad ni neće očito

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.11.2021 19:20 (vrinho).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Forza Horizon 5

Kupio premium bundle za 45eu sto mi je otkljucalo pass verziju,idem probat prvo pc pa XsX.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Koji su vam gamertag-ovi? 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Forza Horizon 5
x18x05x kaže...

Imam problem. Kad hoću da auto s krene lijevo ili desno dok ja držim pritisnutu kočnicu auto ode samo ravno. To dosada ni u jednoj igri nisam doživio niti vidio. 

 

Crocopzmaj12 kaže...

ako je to istina, onda su napravili kao u pravim automobilima sa ABS... treba kvačilo stisnuti

 

Jeste vi decki ikad vozili auto? 

14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
ansha kaže...
x18x05x kaže...

Imam problem. Kad hoću da auto s krene lijevo ili desno dok ja držim pritisnutu kočnicu auto ode samo ravno. To dosada ni u jednoj igri nisam doživio niti vidio. 

 

Crocopzmaj12 kaže...

ako je to istina, onda su napravili kao u pravim automobilima sa ABS... treba kvačilo stisnuti

 

Jeste vi decki ikad vozili auto? 

 Da svaki dan. No, ovdje želim voziti i zabaviti se. Kao i u svakoj igri do sada. Ako si nekaj mislio postić sa ovim sarkastičnim komentarom, vjeruj da nisi.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Forza Horizon 5

Ovako.....

Pc verzija mi radi na native 4k uz extreme postavke u prosjeku oko 70fps ali vidio sam padove na nekih 50+ fps te skokove na 120fps i ponekad nije apsolutno fluidno iako je u tom trenu recimo 70fps,imam ukljucen VRR na 120hz.

Mislim da to nema veze sa framerateom nego mozda sa ucitavanjem jer nisam instalirao na nvme ssd nego vanjski sandisk extreme ssd.

Ali je u globalu izuzetno fluidno.

 

Sto se tice XsX verzije prvo sam probao 30fps mode i to je uistinu instant vidljiv manjak fluidnosti,motion rezolucije itd i one price sa Digital Foundrya ili tko je vec rekao kako je 30fps mode izuzetno gladak...nije istina.

Vrlo brzo sam prebacio na 60fps mode i to je potpuno druga prica,apsolutno fluidno,vrlo bistro radi bolje motion rezolucije,i u samoj voznji je doslovno nemoguce skuzit razliku naspram quality moda....da imam dva tva jedan pored drugoga sigurno bih skuzio razlike ali sa ovim prebacivanjem sa quality na performance jednostavno ne zapamtim te razlike sto znaci da nisu drasticne.

 

Ajmo sad o igri...usporedba sa FH4 koju takodjer imam instal na XsX i Pcu.

Auti izgledaju primjetno "stvarnije" ,okolis je enormno enormno impresivniji.

Zvuk je bolji a takodjer se odmah skuzi drukciji fizikalni model ponasanja auta na razlicitim podlogama...realnije i bolje.

 

Pc verzija ima HDR10 dok XsX ima Dolby Vision.

 

Eto par kratkih dojmova za sad

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Forza Horizon 5

Igrao do sad i ovo mi je gaming iznenadjenje kao i Gardeners of the Galaxy ❤

 

Zadnje Forze koje sam kupio su bile sedmica i Horizon 4 i nazalost niti jedna me nije zadrzala duze jer mi nije pasao vozni model.

U FH5 napokon nemam osjecaj da je auto zaljepljen za podlogu i apsolutno najveci plus mi je ovaj novi fizikalni vozni model.

Btw izgubio nekih sat vremena pokusavaju eliminirat microstutter u pc verziji....ima hrpa ekipe sa tim problemom ali meni nisu pomogla rijesenja koja su neki kao pronasli,dosta njih tvrdi da su problem Nvidia driveri i da moramo cekat fix....

Uglavnom,ugasio pc verziju i uzivao satima u XsX.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Forza Horizon 5
x18x05x kaže...
ansha kaže...
x18x05x kaže...

Imam problem. Kad hoću da auto s krene lijevo ili desno dok ja držim pritisnutu kočnicu auto ode samo ravno. To dosada ni u jednoj igri nisam doživio niti vidio. 

 

Crocopzmaj12 kaže...

ako je to istina, onda su napravili kao u pravim automobilima sa ABS... treba kvačilo stisnuti

 

Jeste vi decki ikad vozili auto? 

 Da svaki dan. No, ovdje želim voziti i zabaviti se. Kao i u svakoj igri do sada. Ako si nekaj mislio postić sa ovim sarkastičnim komentarom, vjeruj da nisi.

Pitas zasto se auto ponasa onako kako se auti ponasaju pa mi pitanje dodje kao logicno...

14 godina
offline
Forza Horizon 5

 S čime igrate:

 

2 tipkovnicom
22 controllerom
1 volanom
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Forza Horizon 5

Dosli smo na samu granicu fotorealizma....

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Forza Horizon 5

Ja sam FH4 riješio uzduž i popreko, jedva čekam 9.11 da zaigram FH5 izgleda fenomenalno, samo da srede još te probleme sa Nvidia Driverima. I ovaj fucking Battlefield izlazi 12.11, 2 igre koje me zanimaju u tako kratkom razdoblju. No dobro u FH5 fokusirati se na singleplayer kampanju a Battlefield ako kupim uopće pičit multiplayer. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.11.2021 10:22 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
ansha kaže...
x18x05x kaže...
ansha kaže...
x18x05x kaže...

Imam problem. Kad hoću da auto s krene lijevo ili desno dok ja držim pritisnutu kočnicu auto ode samo ravno. To dosada ni u jednoj igri nisam doživio niti vidio. 

 

Crocopzmaj12 kaže...

ako je to istina, onda su napravili kao u pravim automobilima sa ABS... treba kvačilo stisnuti

 

Jeste vi decki ikad vozili auto? 

 Da svaki dan. No, ovdje želim voziti i zabaviti se. Kao i u svakoj igri do sada. Ako si nekaj mislio postić sa ovim sarkastičnim komentarom, vjeruj da nisi.

Pitas zasto se auto ponasa onako kako se auti ponasaju pa mi pitanje dodje kao logicno...

 Pitanje se odnosi na igru. Ne na stvarni život. Igrao sam puno igara i ni na jednoj nije bilo ovak u startu namješteno. Smiri doživljaje i idemo dalje. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
BeLLicus kaže...

Ja sam FH4 riješio uzduž i popreko, jedva čekam 9.11 da zaigram FH5 izgleda fenomenalno, samo da srede još te probleme sa Nvidia Driverima. I ovaj fucking Battlefield izlazi 12.11, 2 igre koje me zanimaju u tako kratkom razdoblju. No dobro u FH5 fokusirati se na singleplayer kampanju a Battlefield ako kupim uopće pičit multiplayer. 

 a onda 12.11 BF2042 :D

11 godina
offline
Forza Horizon 5

Odlicne su rally dionice i uzitak je vozit sa Imprezom i Evo kud je vozni model bolji jos je zvuk sa slusalicama grmljavina 😁

Bas su unaprijedili sve moguce....skoro sve.....replay je vjerovatno najlosiji od svih danasnjih utrka i to mi je za sad jedini minus.

 

Dali igra netko od vas na XsX u 30fps...zanima me dali to samo meni izgleda slughish i sa previse motion blura?....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
MEGATAMA kaže...

Odlicne su rally dionice i uzitak je vozit sa Imprezom i Evo kud je vozni model bolji jos je zvuk sa slusalicama grmljavina 😁

Bas su unaprijedili sve moguce....skoro sve.....replay je vjerovatno najlosiji od svih danasnjih utrka i to mi je za sad jedini minus.

 

Dali igra netko od vas na XsX u 30fps...zanima me dali to samo meni izgleda slughish i sa previse motion blura?....

 Potvrđujem, očajno izgleda. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Forza Horizon 5

Ima li opcija za ugasiti BLOOM? (prejako osvjetljenje)?

Luc
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
x18x05x kaže...
MEGATAMA kaže...

Odlicne su rally dionice i uzitak je vozit sa Imprezom i Evo kud je vozni model bolji jos je zvuk sa slusalicama grmljavina 😁

Bas su unaprijedili sve moguce....skoro sve.....replay je vjerovatno najlosiji od svih danasnjih utrka i to mi je za sad jedini minus.

 

Dali igra netko od vas na XsX u 30fps...zanima me dali to samo meni izgleda slughish i sa previse motion blura?....

 Potvrđujem, očajno izgleda. 

A DFovci opet isticu kako je 30fps mode odlican...suludo.

 

11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
Luc989 kaže...

Ima li opcija za ugasiti BLOOM? (prejako osvjetljenje)?

Na kojoj platformi?

Na kakvom ekranu igras?

14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
MEGATAMA kaže...
x18x05x kaže...
MEGATAMA kaže...

Odlicne su rally dionice i uzitak je vozit sa Imprezom i Evo kud je vozni model bolji jos je zvuk sa slusalicama grmljavina 😁

Bas su unaprijedili sve moguce....skoro sve.....replay je vjerovatno najlosiji od svih danasnjih utrka i to mi je za sad jedini minus.

 

Dali igra netko od vas na XsX u 30fps...zanima me dali to samo meni izgleda slughish i sa previse motion blura?....

 Potvrđujem, očajno izgleda. 

A DFovci opet isticu kako je 30fps mode odlican...suludo.

 

 Qled TV sa game mode ON. 65 inch. Jadno stvarno izgleda. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5

MOJ PC

Luc
10 godina
offline
Forza Horizon 5

Dolazi li igra na xbox pc game pass i da li podrzava ds4 kontroler sa plejke?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
Luc989 kaže...

MOJ PC

Ne sjecam se dali im opcija samo za bloom,pogledat cu veceras u pc verziji.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Forza Horizon 5
Ja igram na performance mode na XSX jer mi je puno bolje u 60fps a Quality mod je malo grafički bolji al me bode tih 30fps.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice