Battlefield 3

poruka: 77.247
|
čitano: 8.625.743
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 3
nooir kaže...
Switch kaže...

Evo sad odigrali na PHX-u 1500 tiketa na Donya F. i to 64 slota. Znači žešće smeće! Negdje na pola runde samo se ukempali na balkonu iznad C i samo peglaj. Tu nema nikavoga taktiziranja samo drži lijevu tipku miša i peglaj. Uopće nema smisla trčati po mapi jer ima tolko prolaza, vrata, prozora, puknutih zidova kroz koje te može srediti, a da ne pričam kako se kempa u cvijeću, iza ormarića, ispod kreveta, na lusteru, u kolicima itd...A ovo je još kao malo bolja mapa lol. Oni labirinti na drugim mapama su još gori, npr crapmetal. Dignem B i pičim na A, dignem A i više se ne znam vratiti na B lol...

 

Ne znam možda za neke warove će to biti i dobro...ono 5vs5 i tak, budemo vidjeli.

 

 

Čekaj malo, igrate CQ mape koju su posebno dizajnirane za recimo 16-24 igrača, na 64 slota jeb*non serveru i to van je sranje?!?!??!?!?

 

Mother of god....

 

Igrajte squad rush 20 tiketa sa 64 igrača isto tako pa recite ma smeće ameri su zadrti i nemaju pojma....

Nijedna mapa u ovoj igri nije dizajnirana za 64 igrača. Čak je i operation firestorm retardiran tako, 48 je dovoljno...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
red_bull kaže...

nadam se da bu sljedeći dlc bolji jer ovo me toliko živcira da to nije humano..

igrao sam gun master sa 64 igrača na scrapmetal mapi. ovo je za vrapče..

 

 

Again niste normalni... 64 igrača ovakve mape???! Smišno...

 

Mape za TDM i neke 5 na 5 mečeve zašto ne... Nešto novo ok, malo promijene..

[M|C] 7emper_fi
13 godina
offline
Battlefield 3

16-24 maksimalno....

a u f2000 ponovo sam se zaljubio i natjerao kolege da ga koriste, brz i efikasan, nosim 9/10 dvoboja.

Predivno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
red_bull kaže...

nadam se da bu sljedeći dlc bolji jer ovo me toliko živcira da to nije humano..

igrao sam gun master sa 64 igrača na scrapmetal mapi. ovo je za vrapče..

Virus se pita "jel si ti normalan?!" 64 igrača?

[M|C] VirusX043 - Proser godine: Netko mi je ukrao mail, logirao se na haksorski portal, napisao 200 postova, kupio hax. Nakon toga mi je vratio mail i sad je sve OK. http://www.pbbans.com/mbi-viewban
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.6.2012 21:37 (Virus X*043).
14 godina
offline
Re: Battlefield 3
nooir kaže...

 

 

Again niste normalni... 64 igrača ovakve mape???! Smišno...

 

Pa još je gora stvar na serverima sa manjim brojem igrača! Tamo je tek kamperaj živi. Ekipa digne dvije zastave i samo se skempa i čeka a hvala bogu ima milijun mjesta gdje se moš fino skempati! Jednostavno ne moš pregledati sve kuteve, lampe, cvijeće, krevete, ormariće, wc-e a da te netko od nekuda ne skine. Slažem se da je totalni debilizam igrati te mape na 64 slotnom serveru ali tamo je bar akcija non stop. Uglavnom, 5vs5 boli koji mod, neki 8vs8 tdm to jaja na tome.

 

I igrao sam malo Scrapmetal i mapa mi je trenutno najbolja u ovom DLC-u!! Kad skontaš sve tajne mape stvarno je ekstra.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.6.2012 21:39 (Switch).
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

I kakvi su vam dojmovi o ovom dlc-u, meni se čini ok najbolja mapa scrapmetal i dobar je onaj gun master mod.

[url=http://bf3stats.com/stats_pc/Neo051][img]http://g.bf3stats.com/pc/qvJvFKXL/Neo051.png[/img][/url]
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

ma 64 igrača je debilana

Battlelog CRO_ZeNGe
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 3

kakavi baksuzi, na naslovu dlca ti piše max 16 players i oni idu igrat 64 servera. Da dice izda mapu toi toi city di se krećeš u wceju onom zelenom bil opet igrali 64 igrača?

maks 24 je odlična akcija, jer uzmeš skvad sa sobom i pratite se i lijepo igrate.

Jedina caka koja me živcira ali moram se naviknut je c4 na zastavicu, fora sa kojom sam u codu pobirao banove. Ovdje bacite granticu na point da se osigurate :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
Virus X*043 kaže...

Virus misli da svi malo puno kukate. Igrajte stare mape, kome se sviđa igrat će nove. Virus smatra da su nove mape dobre samo do 16 igrača, sve iznad je pretjerivanje kao i rush iznad 24 igrača ili 64 igrača na CQ u Metrou?! Jednostavno BF3 vam daje mogučnost odabira mapa, oružja, modova i broja igrača...odaberi što ti se sviđa i raspali. Virus nezna tko je luđi, vi koji igrate nove mape na serverima sa 64 igrača ili onaj koji je uopče te servere podesio?!

 

Koji k. igrate nove mape sa 64 igrača i onda kukate kako je to previše igrača?! Jel se može podesiti manje...može...u ćemo je onda problem?

 

 

 

pero_HR
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 3
M4X kaže...

koja glupost,ovaj CQ kao da je potpuno drugačija igra od BF3,u gun masteru nemogu ništa pogodit,pištolj katastrofa,shutgun ubija iz trećeg

ovi šta pobjeđuju su čiteri 100%

Razlika između b2k/vanille i CQ je da se u CQ vidi tko zapravo zna igrat.  Oni koji apsolutno mrze sve o CQ su vjerojatno oni koji igraju hardcore. (isprika da je "realno" a zapravo samo traže isprike za činjenicu da neznaju pucat, treba manje metka za ubit čovjeka. Kemp, kemp, kemp.

Sve u CQ je ok ali je gun master očajan, tu si u pravu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.6.2012 22:09 (stormich50).
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 3

Peroko, nije ništa "ne seri", čovjek kojem si reply-o je u pravu, ove mape su namjenjene za 16 igrača, 24 igrača za clusterfuck, 32 je već apsolutno neigrivo. Što misliš zašto se CQ gametype zove "16 player TDM", iako ulaziš na 24 player server? Pa zato jer dice misli da je 16 igrača the way it's meant to be played.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.6.2012 22:13 (stormich50).
13 godina
offline
Re: Battlefield 3
stormich50 kaže...
M4X kaže...

koja glupost,ovaj CQ kao da je potpuno drugačija igra od BF3,u gun masteru nemogu ništa pogodit,pištolj katastrofa,shutgun ubija iz trećeg

ovi šta pobjeđuju su čiteri 100%

Razlika između b2k/vanille i CQ je da se u CQ vidi tko zapravo zna igrat.  Oni koji apsolutno mrze sve o CQ su vjerojatno oni koji igraju hardcore.

Sve u CQ je ok ali je gun master očajan, tu si u pravu.

A lol, kako sam se slatko nasmijao na ovo da ne vjerujem. Jel skill stavit c4 na point i čekat i zakampat se?

12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 3
fila2208 kaže...
stormich50 kaže...
M4X kaže...

koja glupost,ovaj CQ kao da je potpuno drugačija igra od BF3,u gun masteru nemogu ništa pogodit,pištolj katastrofa,shutgun ubija iz trećeg

ovi šta pobjeđuju su čiteri 100%

Razlika između b2k/vanille i CQ je da se u CQ vidi tko zapravo zna igrat.  Oni koji apsolutno mrze sve o CQ su vjerojatno oni koji igraju hardcore.

Sve u CQ je ok ali je gun master očajan, tu si u pravu.

A lol, kako sam se slatko nasmijao na ovo da ne vjerujem. Jel skill stavit c4 na point i čekat i zakampat se?

Na to sam naišao valjda 3 puta u zadnjih 6 h igre i "čekat" je retardirano jer ti blinka kocka iznad mape kad netko zauzima point - možeš se kretat i detonirat. A neprijatelj može pak spotat C4 tako da se jedva ikad isplati ova "taktika". Learn to play jednostavno.

 

Btw možeš igrat TDM koji je savršen za nove mape, conquest inače nije ni trebao biti u CQ ali su se ipak odlučili staviti ga ali s jako brzim capanjem zastava.

 

A poanta prošlog posta mi je bila da se tek sada vidi tko zapravo zna pucat (nema vozila itd.) pa se nemože više izvlačit na to da si neznam, profesionalni reviver, FPS je FPS.

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/stormzjeah/stats/322214479/

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.6.2012 22:25 (stormich50).
13 godina
protjeran
offline
Battlefield 3

Ove mape ce biti jedino dobre za war 5 vs 5. Sto se mene tice totalni promasaj, trebali su napravite vise nesto kao grand bazar ili siena.

Battlelog: ljudina
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
bmwhartge kaže...

Ove mape ce biti jedino dobre za war 5 vs 5. Sto se mene tice totalni promasaj, trebali su napravite vise nesto kao grand bazar ili siena.

Ili preradit metro malo

12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 3
Kule_zg kaže...
bmwhartge kaže...

Ove mape ce biti jedino dobre za war 5 vs 5. Sto se mene tice totalni promasaj, trebali su napravite vise nesto kao grand bazar ili siena.

Ili preradit metro malo

Neće samo zato jer je najigranija mapa u igri. Tako su rekli.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3
stormich50 kaže...

Neće samo zato jer je najigranija mapa u igri. Tako su rekli.

Pa bila bi jos bolja i igranija da su ju malo preradili

13 godina
offline
Re: Battlefield 3
stormich50 kaže...

Na to sam naišao valjda 3 puta u zadnjih 6 h igre i "čekat" je retardirano jer ti blinka kocka iznad mape kad netko zauzima point - možeš se kretat i detonirat. A neprijatelj može pak spotat C4 tako da se jedva ikad isplati ova "taktika". Learn to play jednostavno.

 

Btw možeš igrat TDM koji je savršen za nove mape, conquest inače nije ni trebao biti u CQ ali su se ipak odlučili staviti ga ali s jako brzim capanjem zastava.

 

A poanta prošlog posta mi je bila da se tek sada vidi tko zapravo zna pucat (nema vozila itd.) pa se nemože više izvlačit na to da si neznam, profesionalni reviver, FPS je FPS.

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/stormzjeah/stats/322214479/

 

Pa ti si pro, oćeš me doć podučavat malo?

 

bmwhartge kaže...

Ove mape ce biti jedino dobre za war 5 vs 5. Sto se mene tice totalni promasaj, trebali su napravite vise nesto kao grand bazar ili siena.

Jep mislim da je to najmanje što ide mapa a da bude igriva i zanimljiva. Šteta....možda iznenade sa nekim ovim dlcom oni kasnije.

14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Šta se tiče novog dlc-a zadovoljan sam moram priznat :) ,ziba tower mi se sviđa,ugođaj odlican

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Evo napokon uspio ući u neki server,kad ono nema oružja!? Provjeravam ja,stišćem 1,2,3 itd. ali ništa,jednostavno se ne vidi niti mogu pucat. Odma sam se iznervira {#}

 

BF3 Nick: hrci1950
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 3
CoreByte kaže...

Evo napokon uspio ući u neki server,kad ono nema oružja!? Provjeravam ja,stišćem 1,2,3 itd. ali ništa,jednostavno se ne vidi niti mogu pucat. Odma sam se iznervira {#}

 

I used to not see my weapon too, then I took a new graphics card driver to the knee.

13 godina
offline
Re: Battlefield 3
CoreByte kaže...

Evo napokon uspio ući u neki server,kad ono nema oružja!? Provjeravam ja,stišćem 1,2,3 itd. ali ništa,jednostavno se ne vidi niti mogu pucat. Odma sam se iznervira {#}

 

događa se....jedino pomaže umrijeti :(

preporuka dobrog soft servera od 20-24 za conquest dom...? hvala

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.6.2012 23:24 (fila2208).
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Razocaran sam {#}

 

Pogotovo ZVUKOM! Na 5.1 real slusalicama,na kojima inace stare mape cujem ODLCINO,ove se cuju koda sam na planini od 5000m i usi su mi zastopane.

 

 

Katastrofa... Prebrzo se sve odvija,i vuce mi na cod nekako,te male mape.

 

Sad se vise radujem Armored killu i velikim mapama..Ako se i tamo necu razocarat.

Moj PC  
5 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Btw također ovi novi gamemodovi i mape stvarno vuku na cod. Gunmaster = male mape, nema healanja,supportanja,pomaganja itd... nema taktika,razmišljanja... Samo traži i pucaj. Tipično za cod xd. Ali nije da je to loše ,zaželi se čovjek i toga povremeno... Ugl gunmaster je zabavan.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 3
drahic kaže...

Razocaran sam {#}

 

Pogotovo ZVUKOM! Na 5.1 real slusalicama,na kojima inace stare mape cujem ODLCINO,ove se cuju koda sam na planini od 5000m i usi su mi zastopane.

 

 

Katastrofa... Prebrzo se sve odvija,i vuce mi na cod nekako,te male mape.

 

Sad se vise radujem Armored killu i velikim mapama..Ako se i tamo necu razocarat.

Kad sam ja srao i plakao kako je ovo čisti cod dlc i da će suckat svi su mi srali....sad malo po malo, jedan po jedan uviđamo svi šta je ovo....a dorbo...

12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 3
fila2208 kaže...
drahic kaže...

Razocaran sam {#}

 

Pogotovo ZVUKOM! Na 5.1 real slusalicama,na kojima inace stare mape cujem ODLCINO,ove se cuju koda sam na planini od 5000m i usi su mi zastopane.

 

 

Katastrofa... Prebrzo se sve odvija,i vuce mi na cod nekako,te male mape.

 

Sad se vise radujem Armored killu i velikim mapama..Ako se i tamo necu razocarat.

Kad sam ja srao i plakao kako je ovo čisti cod dlc i da će suckat svi su mi srali....sad malo po malo, jedan po jedan uviđamo svi šta je ovo....a dorbo...

Da, 1% whinera dok 99% drugih igra. Ljudi kojima je dobro neće ić na forum hvalit igru, već će je igrati. Dobra ti je ta logika tvoja nemaš kaj.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.6.2012 23:41 (stormich50).
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Ja iznosim svoje misljenje.

 

Ovo je meni osobno PREBRZI tip igre,koji me podsjeca na cod. Vrlo jednostavno.

 

Npr Bazzar,koji je medu manjim mapama-Mozes,pricekat,peak-at itd.. Ovdje jednostavno moras drzat sprint cijelo vrijeme i trcat ili jednostavno kampirat na jednom mjestu i to je to.

 

Ne znaci da necu igrat,ali sigurno ne toliko koliko sam ocekivao da cu igrat.

 

Neznam dal mi je do slusalica,iako su mi i decki sa tsa potvrdili da je zvuk stvarno kao da su ti usi zacepljenje. Onako zagusen nekako. UZAS. Razocaran JAKO.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.6.2012 0:05 (drahic).
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield 3
drahic kaže...

Ja iznosim svoje misljenje.

 

Ovo je meni osobno PREBRZI tip igre,koji me podsjeca na cod. Vrlo jednostavno.

 

Npr Bazzar,koji je medu manjim mapama-Mozes,pricekat,peak-at itd.. Ovdje jednostavno moras drzat sprint cijelo vrijeme i trcat ili jednostavno kampirat na jednom mjestu i to je to.

 

Ne znaci da necu igrat,ali sigurno ne toliko koliko sam ocekivao da cu igrat.

 

Neznam dal mi je do slusalica,iako su mi i decki sa tsa potvrdili da je zvuk stvarno kao da su ti usi zacepljenje. Onako zagusen nekako. UZAS. Razocaran JAKO.

 

 

Ček, ti više šprintaš na close quarters mapi nego na 3 km dugom operation firestormu? Nešto si se zabunio. Ako ti je ovo prebrzo predpostavljam da nisi Quake 3 igrao, ali dobro, ne kužim zašto ti smeta da su u igri ovakve mape pa da možeš birat dali želiš codaste mape il bf mape, ipak je metro najigranija mapa a i tdm na canalsima se puno igrao, to je za te ljude....

Za tebe će bit armored kill expanzija cijela, gdje je problem?

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.6.2012 0:11 (stormich50).
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Pa i cilj CQ je privuči / odvuči igrače coda na bf... kao i onaj gun mod nešto... 

...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3

Ima iko savjet? BF 3 mi se crasha redovito svako 15 do 45 minuti igranja, u igri nema lagga ni nicega sve ok al samo odjedanput crash to desktop i ponovno upalim igram po ure pa opet. To me nervra jer nijednu partiju nemogu dovrsit kako Bog zapovida..

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice