Usprkos slabijem početku godine, iPhone se sve bol

poruka: 4
|
čitano: 4.453
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Usprkos slabijem početku godine, iPhone se sve bol".
15 godina
offline
Usprkos slabijem početku godine, iPhone se sve bol

tome se posebno raduje moj susjed, koji čeka na donaciju za presađivanje bubrega (pa makar i kineskih - ne bira). 

 

p.s. nešto je tu nelogično: prodaš bubreg radi kupnje muda pod bubrege. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2024 9:27 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Usprkos slabijem početku godine, iPhone se sve
Ima svinjskih...jedna od rijetkih nuspojava je roktanje:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
15 godina
offline
Usprkos slabijem početku godine, iPhone se sve bol

Hehe, ajd da i ja komentiram nešt pa da budu 3 potpuno glupa komentara na članku.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
3 0 hvala 1
10 godina
offline
Usprkos slabijem početku godine, iPhone se sve bol

 

Ne treba biti pesimist na prvu. Uvijek je sutra novi dan i prilika da budemo još bolji, neg' dns.

Tak' i sa ovim. U pravilu u prvome mjesecu svake godine, slabije ljudi troše, jer ih je nova godina istrošila.

 

Za bubrege ne brinite. Postoji dobra umreženost između evropskih država, te u roku 3 kuke dobivaš novi organ.

Funfact, znam jednog lika koji je dobio bubreg od samoubojice.

 

A, Apple je prava stvar. Istina da malo više košta, al' ono to je vrlo dobar proizvod.

Apple, roka na najjače.

dzg
Moj PC  
0 2 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice