XDefiant

poruka: 10
|
čitano: 5.442
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
XDefiant

 

Čudno da nema još teme za ovaj free to play ''cod killer'', dašak svježeg zraka arena shooterima koji polako i sigurno umiru, u današnje doba domincije royalea-dmz-tarkova.

U svakom slučaju, nekakav hibrid svega, ponajviše cod-overwatcha, 6v6 hero shooter.

Uzeli su sve što dosad ubisoft ima, od toga složili likove i mape i smiksali sve to skupa.

Trenutno u closed beti. 

https://www.ubisoft.com/en-us/game/xdefiant

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.4.2023 12:31 (fila2208).
Moj PC  
2 0 hvala 3
10 godina
offline
XDefiant

Zasada djeluje obecavajuce...Vecina tih streamera su fps ljubitelji i kazu da je jako velik osjecaj klasicnog golden age coda sa malim mapama, bez skill based mm, dobrim i predvidivim spawn sistemima, gunplay ima cod feeling. Volio bih da ovo uspije, barem da se ovi u activisionu posloze. Toliko su pohlepni da su od coda napravili neki battlefield, tarkov, siege, wannabe realism igru samo da dobe sto vise igraca. Zna se sta je battlefield, sta tarkov, sta cs, a sta cod- arkadna fast paced gun and run igra...

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: XDefiant
Dr.Feel kaže...

Zasada djeluje obecavajuce...Vecina tih streamera su fps ljubitelji i kazu da je jako velik osjecaj klasicnog golden age coda sa malim mapama, bez skill based mm, dobrim i predvidivim spawn sistemima, gunplay ima cod feeling. Volio bih da ovo uspije, barem da se ovi u activisionu posloze. Toliko su pohlepni da su od coda napravili neki battlefield, tarkov, siege, wannabe realism igru samo da dobe sto vise igraca. Zna se sta je battlefield, sta tarkov, sta cs, a sta cod- arkadna fast paced gun and run igra...

 +1

 

potpis na sve, igra zna što želi bit i cilja na to, a ne kao ovi veliki šta bi bili sve odjednom i na kraju nisu isporučili ništa kako spada.

Nema se više interesa za ovakve pucačine barem na ovako važnom forumu kao bug, no vidjet ćemo dalje kako će igru ispratiti raja kad izađe. Mislim da bi moga zabljesnuti, punuditi nešto novo, kao i apex kad je izašao.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
11 godina
offline
XDefiant
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
XDefiant

Dečki danas igra izlazi.

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
XDefiant

i šta ti se čini?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2024 20:30 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
XDefiant

Totalni mix svega i svacega, ali ove mape koje lice na Far Cry, pa vec mi je dosta toga.

Od mene dvojka, igra nist posebno.

Imam neki osjećaj da će ovo potrajat duže nego HyperScape, ali da će biti nešto popularno, sumnjam.

Temu pozivnica: https://temu.to/m/u9kmi7rv2wy Kod za -30% za nove korisnike: aam11835
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
XDefiant

Da igra je mix Far Cry,Tom Clancy's The Division,Overwatch i ostalih Ubisoftovih igri ocjena +3 od 5.

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: XDefiant

Đabe sve to kad je netcode sranje tj. tickrate je ispod 60. Kao i vecina danasnjih FPS naslova ukljucujuc smrdljivi COD
Neznam kak se ikome to da igrat.

 

upališ cod4 i suza krene. Konzole unište sve žanrove koje dotaknu nepovratno

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.5.2024 9:55 (Rocinante2112).
13 godina
offline
XDefiant

valjda više  ne mogu napravit igru normalnu di pucaš, uvijek neka high tech wh sranja i dodatne pomoći.

 

razočaravajuće, realno da je f2p jer tako izgleda i radi.

 

od mene hard pass.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice