Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.451
|
čitano: 2.501.417
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
7 mjeseci
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Mislim da na samsung vrijedi garancija kod nas ako ga kupiš bilo gdje u EU, naravno moraš imati račun.

Meni su tako rekli iz Samsung Hrvatska kada sam naručio njihove slušalice sa amazona jer su tamo bile jeftininje

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
dax-lax kaže...

Također, stigao T7, 2kom 

 A evo i kurtona

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

BOGDO  kolega, nije to(u mall.hr)uopce neka ponuda nazalost. Pogledao sam cijene, tuga zesca, kao da nije uopce akcija.

 

maximum effort
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
NEW_MAN kaže...

Amazon Today's Deals - Samsung, Xiaomi, Bose, Logitech, PhilipsSonos .....................

 

Sonos Move 2 - 349€

Sonos Arc Soundbar - 749€

Crucial Pro DDR5 RAM 32GB Kit - 105€ (nabava.net 139€)

 

 Kolega NEW_MAN , lijepo od tebe što se trudiš ove akcije kopirati, no ako nije problem, napiši koliko izlazi sa dostavom u HR. Nekad se dogodi da neke stvari (većina nažalost još uvijek) ni ne šalju u Hrvatsku, a nekad poštarina izlazi puno veća pa na kraju bude neisplativa kupnja.

Kovačić
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Da ti i naruci i plati umjesto tebe? Napravis si racun na Amazonu i u sekundi vidis kolika je dostava... Em sto se potrudi, potrazi, kopira da nekopas sam jos i prigovaranja....
VenAtoR#2231
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
jocommb kaže...
Da ti i naruci i plati umjesto tebe? Napravis si racun na Amazonu i u sekundi vidis kolika je dostava... Em sto se potrudi, potrazi, kopira da nekopas sam jos i prigovaranja....

 

Da ne pričamo da je pola Hrvatske ionako u Njemačkoj pa ih zaboli za hrvatski porez i dostavu 

16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

postarina je besplatna iznad 50e, samo treba racunati razliku u VATu

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
jocommb kaže...
Da ti i naruci i plati umjesto tebe? Napravis si racun na Amazonu i u sekundi vidis kolika je dostava... Em sto se potrudi, potrazi, kopira da nekopas sam jos i prigovaranja....

 Ja ne znam u cemu je tvoj problem. Jebe se meni, i sam zivim u Njemackoj pa mi ni ne treba, nego eto, netko se poveseli sto ima mozda 20€ ustede i na kraju ga izađe dostava u Hrvatsku veca. Svoje frustracije lijeci negdje drugdje, ovako mogu ja sa raznih stranica u Njemackoj kopirati svaki dan po 100 ponuda pa me zaboli ona stvar da li uopce ima dostave u HR, koliko buide izasla postarina itd... LP i uzivaj u veceri.

Kovačić
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.5.2024 17:38 (acmilan2).
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Problem je sto pametujes... Ako.tamo zivis onda znas da su sitnije stvari po desetak eura i za vece i teze cijena ife gore kao i svagdje... Onog kog zanima nesto pogleda u informacijama trgovine kolko je slanje i amen....
VenAtoR#2231
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Hvala na pojašnjenju. Uzivaj.

Kovačić
5 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ove linkove tj akcije koje je stavio sa amazona postarina je besplatna.

 

Jedina je razlika na kraju pdv 19 vs 25%, ali i dalje se ustedi...

Ja sam narucio par stvari... racunajuci najjeftinije sa nabava.net...

 

Ustedio sam oko 30ak eur... mozda nije puno, ali taman neke stvarcice koje bi ionako kod nas kupio...

 
4 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice