Dobra prodaja iPhonea 4

poruka: 531
|
čitano: 62.211
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dobra prodaja iPhonea 4".
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
jopys95 kaže...

za vasu informaciju imao sam pre puno, previse mobitela i nijedan nije bio tako dobar kao iPhone 3G 16GB & iPhone 3GS 32GB...

sada si planiram kupit jos iPad 32 ili 64 GB i iPhone 4 16 ili 32 GB...jeste zadovoljni?

Onda nisi imao prave modele. Ja sam ih isto imao puno i zadnja dva su mi bolaj od iphonea. Uglavnom sam imao top modele u trenutku kupovine. Osim par modela tamo 2001 dok nisam poceo raditi i sam zaradjivati za skupe mobitele. Trenutno imam x10 i tuce iphone u previse kategorija. A nije savrsen i ima nekoliko ozbiljnih mana u mojim ocima.

 

P.S. Nemoj se opterecivati cime smo mi zadovoljni. Bitno je da si ti zadovoljan. I ja sam prezadovoljan sa X10.

:)
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.6.2010 14:55 (logic).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
logic kaže...
jopys95 kaže...

za vasu informaciju imao sam pre puno, previse mobitela i nijedan nije bio tako dobar kao iPhone 3G 16GB & iPhone 3GS 32GB...

sada si planiram kupit jos iPad 32 ili 64 GB i iPhone 4 16 ili 32 GB...jeste zadovoljni?

Onda nisi imao prave modele. Ja sam ih isto imao puno i zadnja dva su mi bolaj od iphonea. Uglavnom sam imao top modele u trenutku kupovine. Osim par modela tamo 2001 dok nisam poceo raditi i sam zaradjivati za skupe mobitele. Trenutno imam x10 i tuce iphone u previse kategorija. A nije savrsen i ima nekoliko ozbiljnih mana u mojim ocima.

 

P.S. Nemoj se opterecivati cime smo mi zadovoljni. Bitno je da si ti zadovoljan. I ja sam prezadovoljan sa X10.

 ovo žute .. koje sad mane ima x10?

Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
jopys95 kaže...

za vasu informaciju imao sam pre puno, previse mobitela i nijedan nije bio tako dobar kao iPhone 3G 16GB & iPhone 3GS 32GB...

sada si planiram kupit jos iPad 32 ili 64 GB i iPhone 4 16 ili 32 GB...jeste zadovoljni?

jel samo meni ovo zvuči ko da je neki klinac?

13 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Zvjerkan kaže...
a ipak nije.. sad su objavili vjest da je lažan profil ... i da nije točna vijest.. http://dnevnik.hr/vijesti/znanost-it/ipone4-povlaci-se-s-trzista.html

Znaci da ce to rijesit elegantnije - softverski.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
mapir kaže...
Znaci da ce to rijesit elegantnije - softverski.

 bilo bi dobro da je samo softvarski problem.. to če onda brzo zakrpat i bit če sv u najboljem redu... možda je da os taj signal spajanja te dve strane antene registrira čudno pa ostane bez signala, ja pree sretan ako je to samo problem u os-u

Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
16 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Teško da je problem samo sw al vjerojatno se da malo popraviti. Al kao što sam rekao, ne bih se sekirao oko te antene. Čisto sumnjam da je to problem u korištenju ako ne pokušavaš pogoditi po svaku cijenu i ako te baš ne zapadne banana od moba. Dok dođe do HR već će se to i konstrukcijski popraviti.

A.
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

ne, ja nisam klinac, imam 28 godina, i onaj 95 u nadimku mi znaci nesta potpuno drugo, a ne god rođenja?!..i ne da mi se nabrajati koje sam sve mobitele imao...jer uvijek kada je izasao neki novi skoro svaki sam imao...pogotovo iPhone 2G, 3G, 3GS...

trenutno imam iPhone 3GS 32GB(osobni) i Samsung Ultra Touch(poslovni)...

 

jel vas jos sta zanima??

Neodlučan

Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
jopys95 kaže...

ne, ja nisam klinac, imam 28 godina, i onaj 95 u nadimku mi znaci nesta potpuno drugo, a ne god rođenja?!..i ne da mi se nabrajati koje sam sve mobitele imao...jer uvijek kada je izasao neki novi skoro svaki sam imao...pogotovo iPhone 2G, 3G, 3GS...

trenutno imam iPhone 3GS 32GB(osobni) i Samsung Ultra Touch(poslovni)...

 

jel vas jos sta zanima??

Neodlučan

Znači, iPhone ti je prvi smartphone... To sam i mislio, sve 5. Ako imaš stvarno 28 godina onda si izrazito infantilan.

14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

ha ha ha...ne imao sam SE X1, HTC Touch HD, HTC Hero, BlackBerry 9700 Bold,...sada imam iPhone 3GS dok ne dođe novi iPhone 4...pa cu onda imati SAMO iPhone 4(u Hrvatsku)...smetaju mi dva mobitela...Namigiva

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.6.2010 15:39 (jopys95).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Zvjerkan kaže...
logic kaže...
jopys95 kaže...

za vasu informaciju imao sam pre puno, previse mobitela i nijedan nije bio tako dobar kao iPhone 3G 16GB & iPhone 3GS 32GB...

sada si planiram kupit jos iPad 32 ili 64 GB i iPhone 4 16 ili 32 GB...jeste zadovoljni?

Onda nisi imao prave modele. Ja sam ih isto imao puno i zadnja dva su mi bolaj od iphonea. Uglavnom sam imao top modele u trenutku kupovine. Osim par modela tamo 2001 dok nisam poceo raditi i sam zaradjivati za skupe mobitele. Trenutno imam x10 i tuce iphone u previse kategorija. A nije savrsen i ima nekoliko ozbiljnih mana u mojim ocima.

 

P.S. Nemoj se opterecivati cime smo mi zadovoljni. Bitno je da si ti zadovoljan. I ja sam prezadovoljan sa X10.

 ovo žute .. koje sad mane ima x10?

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/xperia-x10-hrvatskoj/50641.aspx?page=6&jumpto=971415&sort=asc&view=flat

:)
13 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4
Eto citata s MacRumors sitea:

"Today's email provides users some hope that a fix might somehow be on the way. In fact, one report even claimed an iOS update as early as Monday might be able to relieve the issue due to a lag in the iPhone 4's ability to switch between frequencies causing the loss in signal. "
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

kolko ja razumijem engleski [slabo] sutra bi se trebala pojaviti zakrma za ios 4 koja če riješiti problem s signaleom jer je kao proble u prebacivanju između frekvencija i zato on izgubi signal.  
Dboro ako je tako kako sam ja shvatio.. (logično je zbog statičkog electriciteta može se povećati frekvencija ..)

Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.6.2010 16:47 (Zvjerkan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
deleted

deleted

Kak se stavlja potpis??
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.1.2020 13:16 (markocacic).
 
4 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

hhh...u pravu si...to je mob samo za sminku...a to je ono sto meni treba i kraj rasprave...

btw...ja ne volim nokije...ni jednu...ali mislim da je to zbog Symbiana...:))

jeste sad heppy.??

Moj PC  
0 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
markocacic kaže...
Aj prijavite ovu facu sa svim njegovim imaginarnim mobitelima i buduceg ipada i iphonea 4 zbog Offtopica, neradi mi "Prijavi" na mobu, ocito jer nemam iphone. Da se vratim malo na temu, po meni je iOS solidan, ali Nokia ima brze procesore pa dođe Symbian koji je spor, pa svi misle da nevaljaju nokia mobiteli jer su spori -.-". Uglavnom sam Apple hater jer se iphone prodaje samo jer je popularan i fancy, i nisi faca ako ga nemas. Ko da zenska zna kolko je 32GB, 5mpix, HD snimanje ili nedaj boze sta je to WiFi.

 Nazalost, jedini brzi procesori u Nokia telefonima su oni instalirani u N900 (Cortex A8 600MHz) i najavljenom N8 koji jos nije na trzistu. Solidni Arm na 600 Mhz (ali s malo cache memorije) nalazi se samo u nekoliko modela iz E serije (E52, E72), a ostatak cine procesori na 400tinjak MHz...

iPhone hardverski mnogo bolje stoji.

16 godina
neaktivan
offline
deleted

deleted

Kak se stavlja potpis??
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.1.2020 13:16 (markocacic).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Zvjerkan kaže...

kolko ja razumijem engleski [slabo] sutra bi se trebala pojaviti zakrma za ios 4 koja če riješiti problem s signaleom jer je kao proble u prebacivanju između frekvencija i zato on izgubi signal.  
Dboro ako je tako kako sam ja shvatio.. (logično je zbog statičkog electriciteta može se povećati frekvencija ..)

Krivo si shvatio. Zbog dodira s kožom se mijenja impedancija antene i ostala električka svojstva iste te se zato gubi signal.

 

Ne znam kako oni to misle softverski rješit ali čini mi se potpuno nemoguće, ovo je jednostavno loš dizajn antene i ne vjerujem da ga ikakav softver može rješiti.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
jopys95 kaže...

hhh...u pravu si...to je mob samo za sminku...a to je ono sto meni treba i kraj rasprave...

btw...ja ne volim nokije...ni jednu...ali mislim da je to zbog Symbiana...:))

jeste sad heppy.??

Hehehehehe

Otkud tebi ideja da se mi upste uzbudjujemo oko tebe i tvojih mobilnih ;)

AJd uzivaj u svojim igrackama ;)

:)
13 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Mirko935 kaže...
Zvjerkan kaže...

kolko ja razumijem engleski [slabo] sutra bi se trebala pojaviti zakrma za ios 4 koja če riješiti problem s signaleom jer je kao proble u prebacivanju između frekvencija i zato on izgubi signal.  
Dboro ako je tako kako sam ja shvatio.. (logično je zbog statičkog electriciteta može se povećati frekvencija ..)

Krivo si shvatio. Zbog dodira s kožom se mijenja impedancija antene i ostala električka svojstva iste te se zato gubi signal.

 

Ne znam kako oni to misle softverski rješit ali čini mi se potpuno nemoguće, ovo je jednostavno loš dizajn antene i ne vjerujem da ga ikakav softver može rješiti.

Iskreno, niti ja... Pricekajmo taj update da vidimo sta su smislili.  Dobra je stvar da je to uoceno prije pojave iPhone-a u nasem dijelu svijeta pa je gotovo sigurno da ce narednim serijama biti otklonjen nedostatak, na to sam takodjer mislio u nekom od proslih postova kad sam napisao da ce stvar biti ubrzo rijesena.

14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4
Možda je i moguće riješiti suftverski. Jer hardware i software su povezani .. ondnosno suftwer upravlja hardwareom. Sam hardware neznači ništa.. pa tako oni vjerojatno mogu promjenom nečega u samom softwareu dobiti da se signal ne gubi kada antena registrira to i to... Ako shvačate što ja želim reči inače kompliciram ..xd
Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Ja sam ljevak.

Smijem li kupiti Iphone4? Nevinašce

Nista nije sveto sve je bruto i neto, sve je zabava!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Dbora fora za doč kupit iphon.. ili još bolje pitati Stiva ...xd

Naravno .. ljevaci če vjerojatno držati Iphone 4 u desnoj ruci i ljevom tipkati po ekranu ... dok dešnjaci drže mob u ljevoj i tipkaju desnom po ekranu! ..xd Nevinašce pa onda izgube signa... zato on i kaže ne držite ga tako

Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

Znaci da 89% populacije koja ga kupi ce ga drzati nepravilno ;)

Negdje sam procitao da je 11% populacije ljevoruko. 

:)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Zvjerkan kaže...
Možda je i moguće riješiti suftverski. Jer hardware i software su povezani .. ondnosno suftwer upravlja hardwareom. Sam hardware neznači ništa.. pa tako oni vjerojatno mogu promjenom nečega u samom softwareu dobiti da se signal ne gubi kada antena registrira to i to... Ako shvačate što ja želim reči inače kompliciram ..xd

Pa ne registrira antena ništa nego joj se mijenjaju električka svojstva. Ne možeš to nadoknaditi softverom.

 

Barem se meni tako čini. Ima netko sa znanjem iz elektrotehnike da nas prosvijetli? Osmijeh

14 godina
protjeran
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

ljudi meni je malo ćudno al zar ne drže dešnjaci mobitel u desnoj a ljevaci u ljevoj ruci......od kud to da se drži suprotno

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
kanta kaže...

ljudi meni je malo ćudno al zar ne drže dešnjaci mobitel u desnoj a ljevaci u ljevoj ruci......od kud to da se drži suprotno

Šta ja znam, ja ga držim i u lijevoj i u desnoj ili sa obje, ovisi.

 

Morate priznat da je ovaj iPhone stvarno unikatan, nijedan drugi mobitel u povijesti nije uspio pokrenuti raspravu o tome u kojoj ruci tko drži mobitel Smijeh

16 godina
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Novi iPhone 4.

Revolucija u nacinu na koji drzimo mobitel!

 

Ovo je nevjerojatno! Ovo je fantasticno! Ovo je predivno!

Nikada prije nisam drzao mobitel na taj nacin, sve dok nisam probao koristiti iPhone 4.

Jednostavno sam obuzet osjecajem ushicenja i srece!

Ovo ce okrenuti cijelu mobilnu industriju na glavacke, Apple je izmislio nacin na koji se drzi mobitel!

- Psiho246
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Ma ne dešnjaci mobitele s tuchscreeanom drže u ljevoj jer desnom tipkaju prstom.. dok običe mobove u desnoj normalno i tipkaš palcom po tipkama.

 

Ja sam skoro elektrotehničar..xd... ali dosad što znam ... je promjene se svojstva antene jer kad ti to spojoš dobije se nešto tipa kratkoga spoja. no pošto je antena cijeli taj rub. oni vjerojatno da mogu odredit koliko če antena koristit (teško za objasniti) odnosno na koji dio če manje ragirat .. odnosno kad se promjene ta svojstva da ih software prepozna i počme koristiti drugi dio antene.. tako nekako . . . komplicirano al ajde dobro. . . vjerojatno da čemo sutra vidit što če oni reč i napravit!

Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Zvjerkan kaže...

Ma ne dešnjaci mobitele s tuchscreeanom drže u ljevoj jer desnom tipkaju prstom.. dok običe mobove u desnoj normalno i tipkaš palcom po tipkama.

 

Ja sam skoro elektrotehničar..xd... ali dosad što znam ... je promjene se svojstva antene jer kad ti to spojoš dobije se nešto tipa kratkoga spoja. no pošto je antena cijeli taj rub. oni vjerojatno da mogu odredit koliko če antena koristit (teško za objasniti) odnosno na koji dio če manje ragirat .. odnosno kad se promjene ta svojstva da ih software prepozna i počme koristiti drugi dio antene.. tako nekako . . . komplicirano al ajde dobro. . . vjerojatno da čemo sutra vidit što če oni reč i napravit!

Ja i "obicne" i ts koristim desnom i sve radim palcem. Jedino kad je u horizontali onda sa 2 ruke kao joystick.

14 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
meddle kaže...

Ja i "obicne" i ts koristim desnom i sve radim palcem. Jedino kad je u horizontali onda sa 2 ruke kao joystick.

e pa zato meni nije bilo jasno

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice